Destiny 2 połowów, w tym jak łowić ryby i jak zdobyć przynętę

Startseite » Destiny 2 połowów, w tym jak łowić ryby i jak zdobyć przynętę
5. marca 2024
5 minutes
27

By Jhonny Gamer

Strażnicy Destiny 2 wiedzą, że odepchają wrogów ludzkości, bronią ziemi, zabijają bogów i teraz… Wędkarstwo?

Czytasz to dobrze, ratowanie świata jest ciężką pracą Destiny 2, a opiekunowie podeszli do wędkarstwa, aby się zrelaksować.

Ten przewodnik wyjaśni Jak łowić ryby Destiny 2, w tym Jak ukończyć zniknięte zadanie, a także najlepsze sposoby Zdobądź przynętę.

Na tej stronie:


Destiny 2: Lorbfall

Jak łowić ryby Destiny 2 i odszedł kroki Fishin 'Quest

Odblokować połowy Destiny 2, najpierw musisz ukończyć pierwszą część sezonu w głębiny poszukiwanie. Następnie zostaniesz wysłany, aby porozmawiać z Hawthorne w wieży, która rozpocznie się w zadaniu wędkarskim zatytułowanym Fishin.


Kroki misji dla Fishin to:

  • Porozmawiaj z Suraya Hawthorne w Bazaar Tower
  • Zbierz 20 przynęty
  • Złap 5 ryb na obrzeżach EDZ
  • Złap 5 ryb w cysternie na Nessus
  • Złap 5 ryb w Miasmie w Savathun’S Świat tronowy
  • Uwolnij złapane ryby w akwarium w H. mi. L. M.

Wędkarstwo wymaga przynęty, który jest zbierany poprzez zakończenie sezonowych zajęć, takich jak ratowanie i głębokie nurkowanie, zajęcia odtwarzania, takie jak Vanguard Ops lub Crucible, oraz wydarzenia publiczne. Niezależnie od wybranej drogi możesz przewidzieć, że zebranie wymaganej przynęty zajmie wiele ukończeń.

Po przynęcie musisz Znajdź miejsce do łowienia. W EDZ, Nessus i Savathun są dziury rybackie’S Świat tronowy. Poszukaj wskaźnika w kształcie niebieskiego diamentu w reżyserze, aby znaleźć dokładną lokalizację.


Gdy znajdziesz miejsce, wyjdź na doki. Postępuj zgodnie z monitem przycisku Rzuć swoją linię. Może być kilka bobów jako nibble, ale poczekaj, aż przynęta zostanie wyciągnięta, a linia połowowa uczy się. Naciśnij przycisk ponownie, aby złapać rybę. Jeśli czas, to dobrze’osiągnąć Idealny połów, Zwiększenie szans na złapanie legendarnej lub egzotycznej ryby.


Kiedy łowisz łowisz ryby’W końcu chcę je gdzieś przechowywać. To’s gdzie akwarium w h.mi.L.M. wchodzi w grę. Udaj się do tego miejsca docelowego i podejdź do konsoli. Zdeponuj rybę, aby napełnić zbiornik. Ty’LL zarabia również na każdej legendarnej i egzotycznej rybie.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Jak przynędzić Destiny 2

Zostanie mistrzem rybackim Destiny 2 będzie wymagał dużo przynęty. Podczas gdy wielu w grach nagradzają to, istnieje łatwy sposób na zoptymalizowanie i Przynęta rolnicza w Destiny 2.

Otwórz EDZ w reżyserze i poszukaj wydarzeń publicznych. Wykonanie każdego wydarzenia publicznego nadanie ci 7 lub 8 przynęty. Doświadczeni strażnicy to wiedzą Wydarzenia publiczne EDZ są częste, szybkie i można je przykuć w celu szybkiego ukończenia.


Załaduj do strefy z nadchodzącym wydarzeniem i wyczyść ją tak szybko, jak to możliwe. Możesz także wziąć wszelkie szybkie patrole, takie jak te skupione na zabijaniu wrogów. Gdy tylko skończysz szybkie podróż do następnego punktu z publicznym wydarzeniem. Jeśli jesteś solo, możesz nawet spróbować załadować do tego samego obszaru, który właśnie skończył, czasami zostaniesz wysłany na serwer, na którym aktywność ISN’jeszcze nie zrobiłem i możesz podwoić się po zakończeniu.


Powtórz ten proces, aż kieszenie będą wypełnione przynętą.

Jak złapać egzotyczne ryby Destiny 2

Egzotyczne ryby są najbardziej pożądanymi, ale najcięższymi rybami, w których można złapać Destiny 2. Nie tylko robią imponujące, aby się wciągnąć, ale także przyczyniają się do triumfów i będą nagrodzić egzotyczna zbroja Kiedy ich włączysz w H.mi.L.M.

Szanse na egzotykę każdej konkretnej ryby są rzadkie, więc złapanie jednej to gra liczbowa. Możesz jednak napiwać szanse na swoją korzyść, wykorzystując Skoncentrowany licznik połowowy. Ten licznik stopniowo wypełnia się za każdym razem, gdy ty lub ktoś w pobliżu łapie legendarną lub egzotyczną rybę. W miarę, jak miernik się zapełnia, rosną szanse na złapanie legendarnych lub egzotycznych ryb. Ludzie blisko ciebie nie’musi być w fureteamie, aby warto przeładować obszar, dopóki nie znajdziesz instancji z liniami odlewania ludzi.


Wypełnianie skupionego licznika połowowego wymaga czasu, a nawet z nim pełne szanse na egzotykę każdej konkretnej ryby są niskie, więc powinieneś planować Przynieś tyle przynęty, ile możesz, co najmniej kilkadziesiąt. Kontynuuj połow wielokrotnie, a ostatecznie powinieneś je złapać.

Jest jedno ważne zastrzeżenie. Wydarzenia publiczne przerywają połowy. Jeśli się uruchomi, stracisz skupione postępy połowowe, więc Don’T zacznij łowić ryby, gdy widzisz, że wydarzenie publiczne jest nieuchronne.

Powodzenia w łowieniu Destiny 2!

How do you rate Destiny 2 połowów, w tym jak łowić ryby i jak zdobyć przynętę ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *