Destiny 2 Przewodnik po lochach dualności, przeglądanie i tajne lokalizacje klatki piersiowej

Startseite » Destiny 2 Przewodnik po lochach dualności, przeglądanie i tajne lokalizacje klatki piersiowej
5. marca 2024
14 minutes
28

By Jhonny Gamer

Duality Dungeon W Destiny 2 został wprowadzony wraz z sezonem 5 roku Haunted W czerwcu 2022 r.

Odbywa się w opuszczeniu lewithana w Destiny 2, Zabiera Cię w Calus’ Umysł i wniósł swój zespół przeciwko serii coraz trudniejszych wyzwań, dzięki czemu jesteś bardziej wyczerpujący’często działają na limicie czasu. Twoją nagrodą za cały ten wysiłek jest (potencjalnie) sercem, egzotyczny miecz unikalny dla tego lochu.

Aby pomóc Ci zdobyć ten miecz, który nakreśliliśmy Jak przygotować się do lochu dualności, wraz z Jak pokonać koszmar Gahlran, Ghalran i ostatnią walkę z boss. Znajdziesz także wszystkie tajne lokalizacje klatki piersiowej w naszym Duality Dungeon Warghrough poniżej.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Jak przygotować się do lochu dualności

Duality, podobnie jak wszystkie obracające się lochy, ma Zalecany poziom mocy 1600, z Opcjonalny Masterfaluly o 1840 W ciągu tygodnia loch jest featers. To ma lepsze wskaźniki spadków, ale dodaje ostre modyfikatory i mistrzów. To trudna rękawica spotkań, które mieszają wrogów dalekiego zasięgu w platformingowych sekcjach z Close Up Spirmishes w pobliżu szefów. Spróbuj przynieść broń, która pasuje do obu sytuacji. Podobnie, broń z obszarem skutków (AOE) jak Witherhoard lub Osteo Striga są niezwykle korzystne. Każda broń obrażeń bossowych jest opłacalna, na przykład tapian-4fr, Działa świetnie.

Duality jest znacznie łatwiejsze, jeśli grasz jako część furetu, ponieważ kilka celów wymaga uzyskania wielu elementów, zanim będziesz mógł przejść do bossa’ Faza uszkodzeń.

To’jest wykonalny sam, ale procesy zajmują znacznie mniej czasu w zespole.


Jeśli chodzi o klasę postaci, mieliśmy szczęście z Solar Warlock, szczególnie w seriach solo, dzięki ostatnim wzmocnieniu, które sprawiają, że uzdrowienie i przypalenie są bardziej opłacalne. Oprócz zwykłych wzmacniaczy wzmacniających Rift i Well of Radiance, jeśli uszkadzasz wrogów, gdy tylko jest aktywny, znacznie zmniejszasz granat’S Timer czasów odnowienia. To’jest ważne dla dualności, gdy loch rzuca w ciebie niezliczone fale agresywnej kabali w prawie każdym spotkaniu.

Strand jest teraz bardzo silny i jest kolejnym solidnym wyborem, zwłaszcza jeśli twoja kompilacja pozwala tworzyć wątki, które mogą szukać i wyeliminować wrogów. Inne opcje są również opłacalne, o ile wiesz, jak z niego korzystać.

Na koniec zalecamy wyposażenie co najmniej jednej cechy odpornej na łuk. Niektóre moby Cabal w pierwszym spotkaniu z bossem używają uszkodzeń łukowych’jest łatwy do przytłoczenia.

Jak odblokować dualność za pomocą pojedynczego zadania

Duality wymaga dostępu do podania sezonu królowej czarownic lub klucza lochów z Eververse. Stamtąd odblokowuje się automatycznie po załadowaniu sezonu nawiedzonego, ale’Smised z zadaniem pojedynczym wątkiem.

Możesz to odebrać z Hawthorne w pobliżu bazaru na wieży. To’S proste zadanie, które tylko zadają ci ukończenie lochu. Otwórz mapę docelową, wybierz księżyc i wybierz opuszczony Lewiatan, aby rozpocząć.


Jak działa dzwon w dualności

Na początku lochu wchodzisz do hołdu, a po lekkiej platformowaniu otwórz dziurę w ziemi, która prowadzi do właściwego lochu.

Tutaj’s gdzie uczysz się używać dualności’S najważniejszy mechanik: dzwonek. Wylądujesz w długim korytarzu z dziwnym urządzeniem – dzwon – Na końcu chodnika.

Strzelaj kilka razy, a wysyła cię do równoległej rzeczywistości zwanej koszmarem lub jak my’nazwał go, koszmar. Podejdź do dzwonka, stań w otaczającym go okręgu i strzelaj do niego, aż pierścień wokół urządzenia spadnie.

To odsuwa cię z powrotem do normalnego królestwa, ale każdy poza kręgiem umrze.

Ten dzwonek pozostaje aktywny, dopóki go nie zastrzelisz, ale później dzwonki mają ograniczenia czasowe.Następna faza to dość prosta platforma, dopóki nie osiągniesz pierwszego dużego spotkania w sklepieniu.

Koszmar szefa Gahlran

Następna komora, którą wchodzisz.

Zawiera dwa dzwonki, jeden na chodniku i jeden pod spodem, i musisz wejść do koszmar’ Niewrażalna tarcza. Istnieją miejsca na cztery standardy, ale potrzebujesz tylko dwóch.


Po przybyciu do królestwa koszmaru masz minutę na opuszczenie własnej woli, zanim królestwo się załamie i zabije cię natychmiast.

Wraz ze zwykłymi hordami Cabal, stajesz w obliczu nowych wrogów z żółtą paska o nazwie Bellkeepers.

Zgodnie z ich nazwiskiem, strzegą dzwonków, które teleportują cię z królestwa koszmaru, i musisz je pokonać, zanim będziesz.

Niektórzy gracze mieli trudności z dostosowaniem się do pokoju’układ S, ale dość łatwy sposób na utrzymanie łożysk jest pamiętanie, gdzie jesteś w związku z dzwonkiem po wejściu do królestwa koszmaru.

Górny dzwon ma po obu stronach szczeliny słońca i kielich.

Układ królestwa Nightmare jest tutaj nieco inny, ale utrzymanie standardowej lokalizacji w odniesieniu do dzwonka jest dobrym punktem wyjścia.


Niektórzy gracze wspominali o pokojach o standardach, które zwykle mają psy Cabal, choć’zauważ to jako stałą funkcję.

Zauważyliśmy jednak, że pokoje zawierające standardy mają w nich rzeźby tego standardu.

Pokój standardowy Axe ma rzeźby AX na łuku wyściełające główny korytarz, na przykład, podczas gdy w pokoju kielicha ma zestaw dużych pęcherzyków na cokole na środku.

Standardowybeare zwykle wygrał’nie pojawiają się, dopóki nie usuniesz mobów, więc pracuj szybko, aby je pokonać, złapać standard i wróć do rzeczywistości.

Guhlran Boss Guide

Tutaj’s gdzie proces dzieli się w zależności od tego, czy ty’ponownie grać w solo lub w drużynach.


Jeśli ty’Ponownie grając solo, wejdź do pokoju, który otwiera się po umieszczeniu standardu, a następnie pokonaj kolos i bellkere, które pojawiają się w pobliskim dzwonku, aby ponownie wejść do koszmar.

Znajdziesz sześć gahlran’shadow w korytarzu. Pokonaj ich, aby otworzyć ścieżkę do głównego pokoju, a następnie wróć do rzeczywistości.

Pamiętaj, że forma Bossa Gahlran wciąż wędruje i będzie ścigać, jeśli cię zauważy. Zauważ też, że chociaż technicznie możesz nosić więcej niż jeden standard, tam’s zwykle po prostu za mało czasu, aby złapać oba przed upadkiem koszmar.


Powtórz proces z drugim standardem, ale po pokonaniu cieni tym razem faktyczny szef Gahlran jest wrażliwy.

Uwolnij swoją super i użyj broni energetycznej, aby zadać jak najwięcej obrażeń, ale miej oko na koszmar, abyś mógł uciec przed nim’S za późno

Możesz powtórzyć ten ogólny proces gromadzenia banerów i pokonania Gahlran’C cienie tyle razy, ile potrzebujesz, zanim szef w końcu upadnie.

Również tutaj klasa Solar Warlock jest jednym z najbardziej przydatnych dla graczy solo, dzięki wzmocnianiu Rift i prawie niezmiennej podaży granatów fusion.

Jeśli ty’Grając w drużynie, ta faza idzie znacznie szybciej. Niech dwóch członków zespołu umieszczają standardy i wejdź do nowo otwartych pokoi, zajmując się Bellkeepers i Colossus. Trzeci gracz powinien pozostać na środkowym korytarzu.

Wejdź do Królestwa Koszmaru i poproś dwóch członków drużyny, aby szybko pokonać cienie, po czym ponownie przetworzyli główną komnatę i walcząc z Gahlranem.

Znowu ten proces powtarza się, dopóki nie pokonasz szefa.

Dostajesz niewielką wytrzymałość przed kolejnym poważnym spotkaniem. Ścieżka do przodu jest liniowa i obejmuje tylko kilka lekkich segmentów platformowych, w których należy użyć trumny wyściełających ścianę, aby poruszać się do przodu.

W końcu dotrzesz do pokoju z czterema posągami. Przed radzeniem sobie z puzzle posągu, przejmij krótki objazd do Pierwsza tajna skrzynia.

Po wejściu do komory posągowej spójrz na drugi koniec pokoju i w lewo. Tam’jest tam platformą, z posągiem wskazującym na nią. Wskocz na platformę, wejdź do pękniętych drzwi, a ty’Znajdź loch’S Pierwsza tajna skrzynia. Otwórz go, a następnie wróć do głównego pokoju.


Rozwiązanie układanki posągu dualności w celu odblokowania sklepienia

Wszystkie cztery posągi muszą być skierowane w stronę dzwonu, więc wejdź do królestwa koszmaru i aktywuj przełączniki na podstawie każdego posągu’s Calth.

Każda interakcja obraca posąg o 90 stopni w lewo w kierunku normalnym w normalnym królestwie, więc poruszaj je w razie potrzeby i wyjdź z Królestwa Koszmaru.


Drugie spotkanie ma podobny wzór, choć zmierzasz do trzech nieco słabszych bossów zamiast jednego potężnego wroga. Kiedy wchodzisz do pokoju sklepienia, ty’Zwróć uwagę na kilka rzeczy jednocześnie.

Są tutaj dwa dzwonki, jeden na drugim końcu pokoju i jeden bliżej ciebie, oraz cztery standardowe symbole w środku.

Tam’jest także niekończącą falą kabali, która może łatwo cię przytłoczyć, więc graj w bezpieczne i don’T pozostanie zbyt długo, jeśli ty’re solo.

Pierwsza mini-boss cabal również się pojawia w komorze. Oni’na razie niezwyciężone, więc po prostu je zignoruj.

Upadaj do dolnej części pokoju i pokonaj tam dzwonerzy. Następnie zdecyduj, które standardy chcesz przesunąć się w pobliżu, i wejdź do królestwa koszmaru.

Niezależnie od tego dzwonka, dzwonnicy w koszmar. Na przykład, jeśli użyłeś dzwonka bliżej baner.

Kiedyś’Re W koszmaru musisz pokonać wszystkie cabal falanksów i legionistę, zanim pojawi się standardowy nosiciel. Zabij to także, a następnie zabierz standardową esencję z powrotem do normalnej królestwa.


Jeśli ty’Ponownie grając w drużynie, możesz zdobyć dwie esencje w jednym biegu, tak jak wcześniej. Jeśli nie, ty’Muszę ponownie wejść do koszmaru i powtórzyć proces, aby zdobyć drugi standard.

Po zainstalowaniu dwóch standardów w normalnym królestwie, koszmar mini-boss’ Tarcza znika i możesz ją pokonać.

Powtórz ten proces jeszcze dwa razy, aż trzeci koszmar umrze i możesz się rozwijać.

Ścieżka do ostatniego spotkania obejmuje kolejną łamigłówkę, choć’S dość proste.

Podobnie jak na początku lochu, transportuj do królestwa koszmaru, aby przejść obok przeszkód w rzeczywistości i upewnić się’Re w dzwonku’S okrąg, kiedy wyjdziesz z królestwa koszmaru.

Stąd loch’S Druga sekretna skrzynia jest w komorze głębokościowej. Wejdź do pokoju, upadł obok platformy do Gunk, a ty’Znajdź jednego z Calus’ Tam wspomnienia. Odwróć się, aby zobaczyć małą przestrzeń, którą możesz przykucnąć i przejść. Klatka piersiowa jest na końcu. Otwórz go i przejdź dalej.

Walka z bossem Caiatl w ostatnim spotkaniu Duality

Ścieżka do ostatniego spotkania obejmuje kolejną łamigłówkę, choć’S dość proste.

Podobnie jak na początku lochu, transportuj do królestwa koszmaru, aby przejść obok przeszkód w rzeczywistości i upewnić się’Re w dzwonku’S okrąg, kiedy wyjdziesz z królestwa koszmaru.

W końcu dotrzesz do komory bossowej, która zawiera trzy normalne dzwonki i masywne w pokoju’S FARD. Wokół pokoju znajdują się również cztery balkony’krawędzie s. Tam pojawią się standardowi nosiciele w koszmar.

Kiedy pojawi się koszmar Caiatl, filary w pokoju’S Center oświetla zwykłe cztery standardowe symbole. Twoje zadanie kieruje się do krainy koszmaru, chwytając co najmniej dwa standardy – Co więcej, jeśli możesz sobie z tym poradzić – i osadzanie ich w odpowiednich pojemnikach w rzeczywistości.

To’S Standardowa procedura w tym momencie, ale kłopot polega na tym, że masz więcej dzwonków niż kiedykolwiek. W rzeczywistości jest cztery i sześć w koszmaru.

Z tego powodu Twoim priorytetem powinno być pokonanie Bellkeepers, kiedy ty’re w koszmarze, więc nie’Utknij, gdy ma koszmar upadły – Zwłaszcza jeśli ty’ponownie grać solo.


Jeśli ty’W zespole, pozycjonuj dwóch graczy na balkonach odpowiadających ich standardom, aby zaoszczędzić czas. Gracze solo powinni stać na jednym z balkonów, aby strzelać do dzwonu, a także zaoszczędzić czas.

Kiedyś’Re W koszmar. Wszyscy standardowi nosiciele są snajperami, a jeden lub dwa trafienia mogą znacznie zmniejszyć twoje zdrowie.

Po złożeniu czterech standardów strzelaj na jednym z gigantycznych czerwonych świecących klejnotów na filarach w pokoju’S Center do aktywacji dużego dzwonka.

To wysyła cię z powrotem do królestwa koszmaru, w którym możesz w końcu zacząć uszkodzić Caiatal – raczej. Twoje ataki wygrały’W tym momencie zrzuci się z paska zdrowia, ale to się wkrótce zmienia.

Walka staje się tutaj trochę trudna. Jak zwykle jest sześciu dzwonków, ale musisz teraz zwrócić więcej uwagi na Caiatl.

Ona’LL biegnie w kierunku jednego z trzech regularnych dzwonów, a jeśli do niego osiągnie, wróć do rzeczywistości, kończąc fazę obrażeń. Twoim celem jest pokonanie dwóch dzwonków w pobliżu dzwonka’Siegnie w kierunku, wejdź do dzwonka’s okrąg i zadzwoń, zanim Caiatl go dotknie.


Zawsze spawnuje się pod dużym dzwonkiem na drugim końcu pokoju i ma tendencję do biegania w kierunku środkowego dzwonka.

To daje czas na radzenie sobie z dzwonnikami, ale chcesz dobrze czas na swoje strzelanie dzwonków. Aktywowanie go, gdy Caiatl jest wystarczająco blisko, ale zanim dotknie, ogłuszy ją i zmniejszy obronę.

Po środkowym dzwonku, Caiatl pobiegnie w kierunku dzwonka po lewej lub prawej.

Ta faza zawiesza koszmarowy czas zawalenia się, więc nie’T muszę się martwić o przedłużenie powitania.

W końcu Caiatl ucieknie do rzeczywistości, a ty powtarzasz proces, dopóki nie ona’s ostatecznie pokonany.

Po ukończeniu istnieje szansa, że zobaczysz egzotyczne upuszczać. Jeśli tak nie jest, to dobra wymówka, aby ponownie uruchomić lochów.


Destiny 2 Heartshadow
Destiny Dualizacja 2 Egzotyczna, serdeczna.

Tajne lokalizacje klatki piersiowej Duality

W lochu dualności są dwie tajne skrzynie:

  • Po szefie Gahlran, kiedy znajdziesz się w komorze posąg. Tam’jest tam platformą, z posągiem wskazującym na nią. Wskocz na platformę, wejdź do pękniętych drzwi, a ty’Znajdź loch’S Pierwsza tajna skrzynia. Otwórz go, a następnie wróć do głównego pokoju.

  • Lochy’S Druga tajna klatka piersiowa znajduje się w komorze głębokości. Wejdź do pokoju, upadł obok platformy do Gunk, a ty’Znajdź jednego z Calus’ Tam wspomnienia. Odwróć się, aby zobaczyć małą przestrzeń, którą możesz przykucnąć i przejść. Klatka piersiowa jest na końcu. Otwórz go i przejdź dalej.

Powodzenia w ukończeniu lochu dualności w Destiny 2!

How do you rate Destiny 2 Przewodnik po lochach dualności, przeglądanie i tajne lokalizacje klatki piersiowej ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *