Destiny 2 Riptide God Roll and Drop Location

Startseite » Destiny 2 Riptide God Roll and Drop Location
6. marca 2024
3 minutes
28

By Jhonny Gamer

Prąd odpływowy jest legendarnym karabinem fusion w Destiny 2, dodane w sezonie nawiedzonych.

Jest to szybki kinetyczny karabin fusion, który jest w stanie ładować i uwolnić swoją ciemność (lub opiekuńczy) z minimalnym czasem ładowania.

Ta strona szczegółowo Jak zdobyć riptide W Destiny 2, i co Riptide Bóg Roll wygląda jak.

Na tej stronie:


Jak zdobyć riptide Destiny 2

Riptide to broń tygla Destiny 2’S CORE PVP Tryb. To’jest nagrodzony losowo pod koniec meczów, więc ty’Będę potrzebować Zagraj w tygle i miej trochę szczęścia, jeśli chcesz riptide.


Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby wskazać szanse na twoją korzyść. Najpierw możesz wyposażyć wersję tygla Prosperity Ghost mod na twoim duchu. Dzięki temu umożliwieniu wygrywanie tygla mają szansę upuścić dodatkowy element legendarnego sprzętu. Dotyczy to zarówno zbroi, jak i broni takiej jak riptide.

Nagrody spadają na koniec meczów, więc skupienie się na szybszych typach dopasowania może dać ci większe szanse na Riptide za zainwestowany czas. W szczególności chaos i spalanie mają tendencję do szybko.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Riptide God Roll Zalecenie w Destiny 2

Riptide jest najbardziej skuteczny, gdy szybko rozładowuje pełny wybuch strzałów fuzyjnych w wroga, niezależnie od tego, czy to PVP, czy PVE.


Najlepszy riptide lub „boski roll” to broń drugorzędna, która może szybko i dokładnie uwolnić pełną serię obrażeń przed powrotem do innych broni.

Najlepsza kombinacja korzyści lub „boga rolka” będzie inna w różnych sytuacjach i graczy. Istnieją jednak pewne kombinacje, które powinny dawać konsekwentnie doskonałe wyniki.

Oto nasz zalecany najlepszy bóg riptide Destiny 2:

  • Rzutek korkociągowy
  • Przyspieszone cewki
  • Automatyczna kabura
  • Chillij klip

Dodanie zasięgu i obsługa jest pomocne, ale co czyni Rzutek korkociągowy Sukces riptide jest zwiększona stabilność. Pomoże to zapewnić, że wszystkie ujęcia w wybuchu dokładnie uderzyły ich cel, konieczne do skutecznego użycia.

Rola Przyspieszone cewki jest proste: szybciej rozjaśnij tę broń. Tam’S Niewielkie obrażenia, ale użyteczność tego blednie w porównaniu do szybkiego wystrzelenia, a Riptide wciąż mocno uderza w utratę obrażeń.

Karabin fusion powinien być używany sytuacyjnie, a drugi pistolet zajmuje się większością akcji. Automatyczna kabura jest do tego idealny, ponieważ możesz zwolnić główną broń, przełączyć się na riptide, aby uzyskać dużą porażkę obrażeń i przełączyć się, aby znaleźć w pełni napełniony pistolet i gotowy do akcji.

Chillij klip jest aktywny tylko dla pierwszej połowy riptide’magazyn S, ale to’jest więcej niż wystarczający, aby mieć duży wpływ. Wraz z nim pierwsze strzały zwalniają każdego. To potężne narzędzie dla tłumu Kontrola w PVE i znacząca pomoc w utrzymaniu opiekuna na miejscu podczas wykończenia go w PVP.

Jak zwykle, po preferowanym rzucie, pamiętaj, aby ulepszyć ją do arcydzieła Aby nadać mu zwiększenie statystyki, możliwość generowania kuli na wielu Kartach i dodawanie opcji zabójstwa śledzącego!

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Destiny 2 Riptide God Roll and Drop Location ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *