Destiny 2 sezon mapy drogowej, data końcowa sezonu 22

Startseite » Destiny 2 sezon mapy drogowej, data końcowa sezonu 22
6. marca 2024
7 minutes
26

By Jhonny Gamer

Destiny 2 sezon życzenia oficjalnie nadchodzi – choć nieco później niż pierwotnie planowano.

To będzie 22 i być może ostateczne Destiny 2 sezon, jak ma to trwać, dopóki nie wejdziemy do ostatecznego rozszerzenia kształtu. Wtedy zakończy się model sezonowy, ustępując miejsca nowym „odcinkom”.

Na podstawie poprzednich lat możemy spodziewać się sezonowych wydarzeń w postaci Dawning, począwszy od końca grudnia, a Guardian Igrzyska wiosną.Istnieje również długa lista aktualizacji, spadków treści i zmian, które dość się potrząsną.

Oto Wszystko, co wiemy o sezonie życzenia Destiny 2, w tym kiedy zostanie wydane i co nowego.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Co się dzieje w sezonie życzenia

Sezon czarownicy zakończył się dość dużymi ujawnieniem, które powinny dać całkiem jasne pojęcie, o co chodzi w sezonie życzenia.

Spoilery przed sezonem życzenia. Jeśli jeszcze nie skończyłeś, możesz chcieć Przejdź do następnej sekcji.


Ukończenie sezonowej historii The Bladed Path Zobaczmy zmartwychwstanie Savathun, a potem ponownie zabity. Książki wiedzy poinformują nas, że została ponownie ożywiona i zostawia Immaru, jej ducha, z opiekunami, aby ludzkość miała polisę ubezpieczeniową przeciwko niej w razie potrzeby.

Ukończenie puzzli silnika Imbaru Ujawnia swoją nagrodę dla Guardian: A Ahamkara Egg. Są to potężne życzenia, które daje smoki, ścigane na wyginięcie przez ludzkość. Choć było to, że Riven był ostatnim, ale jeśli wykluje się jaja, które nie będą tak.

Wreszcie widzimy, że strażnik uświadomi sobie przerywnik, istnieje wzór na skrzydłach Savathuna, który przypomina ścianę życzeń w ostatnim nalotach życzeń. Gracze już dawno rozszyfrowali 14 życzeń, zawsze brakowało 15. i ostatniego życzenia. Wygląda na to, że ostatnim darem królowej czarownic jest brakujące życzenie.


Co to znaczy? Biorąc pod uwagę tytuł następnego sezonu, możemy bezpiecznie założyć, że historia będzie koncentrowała. Prawdopodobnie samo życzenie będzie tym, co ostatecznie otwiera portal w podróżnika i pozwoli strażnikom rozpocząć ostatnią bitwę w porównaniu z świadkiem, gdy rozpocznie się ostatni kształt.

Destiny 2 sezon mapy drogowej życzenia

Sezon mapy drogowej Destiny 2 obejmuje:

Dawning

Coroczne wydarzenie świąteczne rozpoczyna się w drugim tygodniu grudnia. Jeśli tak, możemy spodziewać się pieczenia smakołyków, aby rozpocząć się we wtorek 12 grudnia, ze specjalną bronią sezonową, zbroją, kosmetykami, prawdopodobnie zakończoną we wtorek 2 stycznia.


Gry Guardian

Destiny wersja igrzysk olimpijskich, wzywając każdą podklasę w zdrowej konkurencji, dzieje się wiosną. Jeśli poprzednie lata są jakąkolwiek wskazówką, możemy spodziewać się, że ten RO rozpocznie się gdzieś około 30 kwietnia, a ostatni do 21 maja.

Żelazny sztandar

Daty są nadal tbd, ale możemy bezpiecznie założyć, że żelazny baner powróci, aby dostarczyć działanie PVP w przybliżeniu miesięcznie w sezonie życzenia.

Destiny 2 sezon zakończenia życzeń: kiedy zakończy się sezon życzenia?

Sezon życzenia był pierwotnie planowany, aby uruchomić się do wydania Final Shape Expansion 27 lutego 2024. Jednak zwolnienia a opóźnienie w rozszerzeniu sprawdziło to wszystko, a obecnie nie ma potwierdzonej daty zakończenia sezonu życzenia.


Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem może być sezon życzenia, które ma zostać przedłużone, a ostatnie do nowej daty premiery dla ostatecznego kształtu. W takim przypadku możemy oczekiwać, że sezon życzenia zakończy się na nieopłaconej terminu w czerwcu 2024 r.

Sezony zaczynają się i kończą od cotygodniowego resetowania. To występuje w każdy wtorek w tym czasie:

 • Wielka Brytania: 18.00 (BST)
 • Europa: 19.00 (CEST)
 • Wschodni wybrzeże: 13.00 (EDT)
 • Zachodnie wybrzeże USA: 10 rano (PDT)

Przestrań rozpoczyna się 1 godzinę i 15 minut przed powyższymi czasami – więc 15:45 Wielka Brytania lub 8:45 PST – z łatką popychaną, gdy cotygodniowy resetowanie rozpocznie się na żywo. Po pobraniu powinieneś zacząć grać.

Oto lista kontrolna rzeczy do zrobienia przed nadejściem nowego sezonu, w tym:

 • Roszcząc o wszelkich zdobytych tytułach sezonowych.
 • Osiągnięcie rangi legendy w jakichkolwiek działaniach związanych z zapasami i odkupienie nagród specyficznych dla dostawcy.
 • Odkupienie wszelkich pozostałych nagród przepustki sezonowej na wszystkie zajęcia.
 • Przygotowanie kilku zakończonych nagród, a także maksymalnie wyrzucanie odpowiednich materiałów i przebłysku, aby dać ci przewagę na początek następnego sezonu.

O czym wiemy Destiny 2 sezon życzenia z wyprzedzeniem

Nowy sezon zawsze przybywa z wieloma aktualizacjami, a lista sezonu życzenia jest dość znaczna:

 • W grze Fireteam Finder Długo debiutuje. Pozwoli to mieć możliwość jednych z najtrudniejszych Destiny 2 treści, jak naloty. Wdroży również system zasilania Fireteam, w którym gracze, którzy nie są właściwym poziomem mocy dla treści, nadal będą mogli uczestniczyć, oparte na ogólnej mocy grupy.

 • Guardians Ukochane repozytorium sprzętu (i Haording Enabler) Skarbiec będzie teraz dostępny z orbity.
 • Legendarne odłamki są usuwane z gry, a pierwszy krok rozpoczyna się w sezonie życzenia, w którym nie będą już wykorzystywane jako waluta do zakupu przedmiotów lub urządzeń ostrości.
 • Niegdyś przestarzała mapa PVP nazywana Cytowany wraca, pozwalając strażnikom ponownie eksplodować jeden inny w snu Mieście.
 • Egzotyczna armaty ręczne Cierń otrzymuje przerobiony katalizator, dodając bonusy do zasięgu i stabilności, z wyższym wzrostem.
 • Zupełnie nowy Loch. Są to rozległe obszary na wysokim poziomie dla trzech osobistych Fireteamów, najlepiej opisane jako naloty minautre, i często zawierają jedne z najlepszych broni i zbroi w grze.
 • I jak zawsze będzie litania Zmiany piaskownicy, z poprawkami do całej klasy broni, egzotycznych zbroi i ogólnej równowagi.
 • Powrót smok’S Oddech. Ten egzotyczny wyrzutnia rakiet z Destiny 1 w końcu wraca. Pomysł na tę broń jest to rakiety napełniające paliwo, gdy nie’t strzelając i dostarczaj ładunek, który rozprzestrzenia pule ognia tam, gdzie ląduje.To było świetne dla trwałych szkód z czasem i Kontrola mobs w Destiny 1, i to powinno być ponownie prawdą.

 • Nowe nagrody dla zagubionych sektorów. Broń Foundry, podobnie jak doskonałe wieloletnie karabiny fusion Nox, zaczną spadać z utraconych sektorów na wysokim poziomie. Według Bungie, solo z trudności z legendą będzie miało 70% szans na upuszczenie broni odlewniczej, zakładając, że wyciągniesz wszystkich mistrzów. Na mistrzu, to’S pełny 100% wskaźnik spadku (co wydaje się całkiem dobre). Zaginięte egzotyki sektora nadal będą w grze, więc po prostu będzie więcej nagród za twoje wysiłki.
 • Nowy Rytualne engramy. Zakończenie działań gambit, tygla lub awangardowe będzie zawierać dodatkowe krople rytualnych engramów. Umożliwi to graczom skupienie ich u odpowiednich dostawców w wieży i wybrać, która konkretna broń i zbrojownia chcą jako nagrody. To’zasadniczo system „wybierz własny upuszczenie”, pod warunkiem, że masz błysk i engrams.

Wciąż jest wiele do zrobienia poza tymi podstawowymi wydarzeniami sezonowymi. Możemy zasugerować wskakiwanie w egzotycznej rotacji broni, lub podjęcie nalotu CROTA?

How do you rate Destiny 2 sezon mapy drogowej, data końcowa sezonu 22 ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *