Destiny 2 Strategia Bossa Nezareca, jak uniknąć mechaniki wycierania i wyczyścić korzeń koszmarów

Startseite » Destiny 2 Strategia Bossa Nezareca, jak uniknąć mechaniki wycierania i wyczyścić korzeń koszmarów
7. marca 2024
4 minutes
29

By Jhonny Gamer

Nezarec, Ostateczny bóg bólu jest końcowym szefem Korzeń nalotu Nighmares W Destiny 2, i ostateczne wyzwanie, które należy pokonać, aby ukończyć nalot.

Jest to poważny test umiejętności i koordynacji i będzie wymagał wszystkich umiejętności wyciągniętych do nalotu do tego momentu. Powodzenia strażnicy!

Pamiętaj, aby odwiedzić jesień naszego króla Aby dowiedzieć się więcej o tym Destiny 2 nalot.

Na tej stronie:


Skład i strategia zespołu Nezarec

Walka z Nezaraciem połączy mechanikę poprzednich spotkań. Istnieją kule jasnych i ciemnych, chusteczek imprezowych, które wymagają ciemnego (i teraz jasnego) schronienia, a także oprawca jak szef.


Tworzą trzy drużyny dwóch. Jeden zespół jest odpowiedzialny za zarządzanie Nezarac. Ma te same słabe punkty jak dręczyciel, ramiona i klatka piersiowa. Strzelanie jego klatki piersiowej da debuff o nazwie Nezarac’Nienawiść, wywoływać obrażenia tego opiekuna, dopóki nie skończy się, i zapewnienie bezpieczeństwa reszty imprezy. Niszczenie obu Nezaraku’S ramiona spowodują, że krótko mignie w jasnym lub ciemnym. Wywołaj to.


Następną parą będą biegacze, podzielone między lewą i prawą stronę areny odpowiedzialnej za tworzenie kuli światła (po lewej) i ciemności (po prawej) we wszystkich węzłach. Ukończenie obu stron wywołuje fazę uszkodzeń bossa.

Kiedy szef Zespół Control wywołuje typ energii, który powie ci, która energia pulsuje, aby zniszczyć imprezę. Aby chronić zespół przed ciemnością, biegacz będzie musiał zebrać pole światła i strzelać do kuli ciemności. Aby chronić przed światłem, będzie musiała się wydarzyć wręcz przeciwnie, ktoś o strumieniu ciemności będzie musiał strzelać do jasnej kuli. Działa to na dowolnej kubie oprócz tej z aury. Poproś wszystkich zebrania odpowiedniego schronienia, aby utrzymać ich przy życiu, a następnie wrócić do odpowiednich zadań.


Jeden z dwóch zespołów jest odpowiedzialny za zarządzanie Nezaracem. Ma te same słabe punkty jak dręczyciel, ramiona i klatka piersiowa. Strzelanie jego klatki piersiowej da debuff o nazwie Nezarac’Nienawiść, wywoływać obrażenia tego opiekuna, dopóki nie skończy się, i zapewnienie bezpieczeństwa reszty imprezy. Niszczenie obu Nezaraku’S ramiona spowodują, że krótko mignie w jasnym lub ciemnym. Wywołaj to.

Ostatnia para jest odpowiedzialna za wyczyszczenie. Spawią się na całej mapie i zakłócają zadania innych drużyn, więc Kontrola wrogów jest niezwykle ważna. Słuchaj, kiedy zbuduje się schronienie, i zbierz się, gdy nadejdzie czas na Boss DPS.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Jak zabić Nezaraca w korzeni nalotu na koszmwale

Krótko po tym, jak wszystkie węzły zostaną przekształcone w kule, Nezarak zostanie uderzony przez potężny atak wiązki i będzie otwarty na obrażenia. Wyznaczyć talerz dla całego zespołu, aby zrobić DPS. Zaatakuj go swoją najlepszą bronią bossową, używając Wells of Radiance i wszelkich innych zdolności do wzmocnienia obrażeń i utrzymania zespołu przy życiu. Zauważ, że zbliży się do partii do ataku, więc broń taka jak wyrzutnie rakiet może być ryzykowne.


Po chwili Nezarak stanie się odporny na wszelkie uszkodzenia. Każdy powinien wrócić do swoich pozycji wyjściowych i przygotować się do powtórzenia cyklu. Kontynuuj to, dopóki Nezarac nie dotrze do ostatniej części swojego paska zdrowia i wejdzie do ostatniego stanowiska. Gdy to się uruchomi, będziesz musiał go uszkodzić wystarczająco szybko, aby podjąć całe jego zdrowie, albo on zniszczy twój zespół. Odnieść sukces w tej walce, a pokierujesz źródło nalotu koszmarów.

Gdy będziesz gotowy do ponownego uruchomienia i potrzebujesz odświeżenia, możesz znaleźć resztę naszego korzenia koszmarów od pierwszego
Strona 5 z 5

How do you rate Destiny 2 Strategia Bossa Nezareca, jak uniknąć mechaniki wycierania i wyczyścić korzeń koszmarów ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *