Destiny 2 Sugestie Glimmer Farm i Max Glimmer Cap

Startseite » Destiny 2 Sugestie Glimmer Farm i Max Glimmer Cap
7. marca 2024
5 minutes
29

By Jhonny Gamer

Błysk W Destiny 2 jest jednym z najczęściej używanych zasobów w grze – działając jako zasadniczo główna „waluta” do kupowania i stosowania rzeczy.

Jest używany w całej grze na różne sposoby, ale jednym z najbardziej przydatnych jest kupowanie nagród, co jest jedną z najlepszych metod rolnictwa XP, a także stosowanie modów do broni i zbroi.

Chociaż Glimmer przychodzi w stałym tempie i będzie ignorowany przez większość czasu, jest to jedna z tych rzeczy, które mogą cię ograniczyć, gdy nie masz żadnych pod ręką – więc nauka Jak szybko zdobyć błysk A techniki rolnicze są warte poznania.

Na tej stronie:


Destiny 2 PS5 vs Xbox Series X | S – prawdziwa przewaga nowej generacji

Jak szybko się bawić Destiny 2

Istnieje jeden szczególny sposób, aby szybko zdobyć dużo przebłysku, co jest przydatne, szczególnie jeśli potrzebujesz kilku nagród przed rozpoczęciem długiej sesji.

Najlepszą metodą szybkiego uzyskania szybkości jest odwiedzenie Spider, sprzedawcę splątanego brzegu. Spider specjalizuje się w handlu jednym typem zasobów za drugi, a to obejmuje kupowanie błysku z materiałami planetarnymi.W przypadku niewielkiej liczby materiałów planetarnych – którego konkretny typ zmienia się codziennie w czasie resetowania – możesz kupić 10 000 błysku.

To zdecydowanie najszybsza metoda, aby uzyskać przebłyski. Jeśli nie masz pod ręką tego zasobu, zamelduj się następnego dnia, albo udaj się do miejsca docelowego, pochodzi z przestrzeni patrolowej i / lub skrzyń.Alternatywnie możesz przetworzyć swoje shaders w kryptarch. Każdy zestaw rozebrany zapewni ci skromną kwotę – kilkaset każdy – ale jeśli masz dziesiątki zestawów shaderów w magazynie, dają ci powitanie, jeśli nie masz ochoty na wizytę pająka.Metody hodowli Glimmer: Jakie są najlepsze sposoby na uprawę i zwiększenie przebłowy Destiny 2?

Zarabiasz trochę blasku z prawie wszystkiego, co robisz Destiny 2 – Zabijanie wrogów, otwieranie skrzyń i ukończenia zajęć – co oznacza, że jest ono zaprojektowane tak, aby powoli sumować się z czasem.

Aby dodać do tego, są rzeczy, które możesz zrobić, które zwiększą zyski z przebłysku, niezależnie od tego, jak grasz, o czym warto pamiętać przez cały czas. Obejmują one:

  • Nakładanie moda Glimmer do swojego ducha. Rok 4 wprowadził koncepcję wyrównywania ducha i zastosowania różnych modów, które mogą obejmować wzmacniacz Glimmer. Istnieje wiele modów do wzmocnienia Glimmer, z niższymi poziomami (do 35%) od razu, a wyższe mnożniki (do 65%) spadają z losowo Engrams.


  • Stosowanie deszczowców i błyszczącego przed graniem. Trwają one przez cztery godziny i zapewniają szansę na zrzucenie trochę dodatkowego przebłysku podczas wykonywania precyzyjnych zabójstw i zabójstw bossów. To jest skromny doładowanie, ale jeśli planujesz zagrać na rajd lub przejść działalność patrolową przez kilka godzin, warto je użyć. Jeśli chodzi o ich pozyskiwanie, producenci deszczu mają przypadkową szansę na zrzucenie podczas rozkładu sprzętu, podczas gdy błyszczące są kupowane z jasnym pyłem ze sklepu.
X

  • Postęp przez przepustkę sezonową. Nie tylko jest faktyczny błysk nagród, ale zwykle istnieje „wzmocnienie błysku”, który da ci niewielki bonus podczas wykonywania wybranych czynności.


Jeśli Destiny 2, a następnie wykonywanie działań w przestrzeni patrolowej – takie jak wydarzenia publiczne i zagubione sektory – jest najlepszym wyborem, a tysiące przebłysków spadło po zakończeniu.

Nie tylko czujesz się od robienia tego, ale zabicie wrogów po drodze również da ci doładowanie. Zaleca się również otwarcie jakichkolwiek skrzyń, które widzisz.Jest wolniejszy niż metoda pająka przedstawiona powyżej, ale wszystko sumuje się – szczególnie w połączeniu z podanymi powyżej doładowaniami – i po godzinie działań patrolowych będziesz mieć więcej niż wystarczającą, abyś mógł przez jakiś czas iść.

Jeśli możesz, oszczędzaj robienie tej farmy, ponieważ potrzebujesz innych rzeczy w przestrzeni patrolowej (wypełnianie nagród dla XP, pozyskiwanie legendarnych Engramów, aby pomóc Ci osiągnąć limit poziomu, lub wypełnianie triumfów), to jest najlepsza wszechstronna metoda do uprawiania przebłysku Destiny 2.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Gdzie jest czapka maksymalna Destiny 2?

Do maksymalnej ilości przebłysku, w którym możesz trzymać Destiny 2 to 250 000.

W poprzednich latach uderzenie w tę czapkę było dość powszechne – jednak przy zwiększonym znaczeniu nagród i modów w 3 roku, bardziej prawdopodobne jest, że będziesz potrzebować szybkiego zastrzyku gotówki niż siedzenie z błyskiem, spalając dziurę w kieszeni.

How do you rate Destiny 2 Sugestie Glimmer Farm i Max Glimmer Cap ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *