Destiny 2 Tajemnicze rozwiązania Quatrains Quest, w tym jak rozwiązać pirackie zagadki

Startseite » Destiny 2 Tajemnicze rozwiązania Quatrains Quest, w tym jak rozwiązać pirackie zagadki
7. marca 2024
10 minutes
29

By Jhonny Gamer

Destiny 2’S tajemniczy czterokrotnie to zestaw trzech zadań zawierających zagadki, które prowadzą do zakopanego skarbu w różnych miejscach.

Każde z tych zadań ma wiele kroków, których kulminacją jest odkrycie różnych nagród, w tym odblokowanie Surowy szyfr Dla kapitana’S Atlas w trzecim i ostatnim zadaniu.

Ukończenie ich odblokowuje również postępy dla Destiny 2 Wyzwania sezonowe i latarnia’T triumf wytyczne, wymagane do tytułu Scallywag.

Ta strona szczegółowo opisuje każde tajemnicze zadanie Quatrains, wyjaśniając, jak rozwiązać każdą zagadkę, układankę i – najważniejszą część – grabież treasure!

Na tej stronie:


Destiny 2 PS5 vs Xbox Series X | S – prawdziwa przewaga nowej generacji

Jak odblokować tajemnicze zadania Quatrain w Destiny 2

Tajemnicze zadania czterokrotne są nabywane przez osiągnięcie kamieni milowych z rangi z Wykres gwiazd w steru. Osiągnięcie rang 7, 10 i 16 każdy nagradza cię Treasure Beacon To otwiera zadania poszukiwania skarbów.


Reputacja, aby uszeregować sprzedawcę tabeli gwiazd Działania ketchcrash i ekspedycji, Dostęp po lewej stronie ekranu docelowego steru.

Nauka, jak zdobyć współrzędne skarbów i fragmenty map pomoże Ci uzyskać dodatkowe łupy w miarę upływu czasu.


Dodatkowo możesz odblokować surowy szyfr, wypełniając wszystkie trzy tajemnicze zadania Quatrains. Po zakończeniu pierwszej części nowa opcja wyświetli się w kapitanie’A atlas wraz z istniejącymi mapami skarbów, pokazujący, że nabyto pierwsze z dwóch fragmentów.

Destiny 2 Tajemnicze kroki Quatrain 1 Quest, zagadki i lokalizacja

Uzyskaj pierwsze tajemnicze zadanie Quatrain, osiągając 7. Ranga z sprzedawcą listy gwiazdek na czele i zbierając ‘Mały Skarb Beacon’.


To pierwsze zadanie zaczyna się od zagadki;gdzie, podkreślone na żółto, są słowami, które opisują: „Zacznij szukać na Księżycu” – jako taki, skieruj się na księżyc.


Aby zaoszczędzić czas, wybierz smutek’S Harbour jako strefa lądowania.

Po wylądowaniu zadanie zaktualizuje się o nową zagadkę, pokazaną poniżej.


Ten następny krok kieruje cię do Objawienia K1 Utracony sektor, położony w smutku’S Harbour, na zdjęciu poniżej – głowa tam.

Kiedyś’ve dotarł do wejścia do zagubionego sektora, wejdź do środka i idź ścieżką, aż napotkasz wrogów.

Po wejściu do środka wyeliminuj wszystkich wrogów, niszcząc trzy pływające kryształy w miarę upływu czasu.

Po tym’S Got, zniszcz czwartego kryształu, aby odrodzić koszmar bossa Arguth.

Pokonaj go, a następnie udaj się na balkon za miejscem, w którym końcowy szef odrodził się i otwórz pomarańczową i czarną klatkę piersiową – przed nią’s otwarto, to’ll lśni z niebieskim białym światłem.

Po otwarciu misja ponownie zaktualizuje się nową zagadką.

Ta nowa zagadka wymaga ukończenia upadłej szabli na kosmodromie – otworzyć reżysera i wystrzelić w uderzenie za pomocą węzła aktywności po prawej stronie mapy Cosmodrome.


Na zakończenie strajku misja zaktualizuje czwarty i ostatni czas.


Kieruje to do Europy, w szczególności lokalizację w ruinach wydarzenia – udaj się do strefy lądowania Ruines, aby rozpocząć poszukiwanie zakopanego skarbu.

Gdy wylądujesz, skieruj się w kierunku dźwigu widocznego w pobliżu środka poniższego obrazu -’s w mglistym, pomarańczowym obszarze.


Po dotarciu do dźwigu spójrz w prawo tam, gdzie ty’Zobacz zakopany skarb, świecący zielony z ziemi.

Podejdź do świecącego zielonego światła i wykopuj skarb!

Gratulacje – ty’VE ukończyło pierwsze z trzech tajemniczych zadań czterostanowych, robiąc postępy w sezonowym wyzwaniu i triumfie oraz zdobywając tajemniczy surowy fragment szyfru, pierwszy z dwóch potrzebnych do odblokowania ukończonego surowego szyfru. Postęp można śledzić w tym kapitanie’S Atlas.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak ukończyć drugie i trzecie tajemnicze zadania quatrain i jak zdobyć surowy szyfr.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Destiny 2 Cryptic Quatrain 2 Quest Kroki, zagadka i lokalizacja

Aby odblokować to drugie zadanie, musisz osiągnąć rangę 10 z sprzedawcą listy gwiazdek u steru. Kiedyś’zrobiłem to, podnieś ‘Średnie Skarb Beacon’ Aby rozpocząć zadanie.


Podobnie jak pierwsze zadanie, zaczyna się od zagadki.


Ten wskazuje na miasto marzeń, a dokładniej zatokę utopionych życzeń Utracony sektor, dostęp z mgły benzynowej – obciążenie przez powiązaną strefę lądowania.


Kiedyś’załadowany, odwróć się, wspinaj się po skałach i wejdź do jaskini na zdjęciu poniżej.


Po odrobinie biegu, ty’Będę w zagubionym sektorze – wyczyść wszystkich wrogów i finałowego bossa, a następnie otwórz klatkę piersiową czekającą na końcu obszaru.

Otwarcie tej skrzyni zaktualizuje zadanie – następny, ty’Odwróć się do EDZ, aby ukończyć strajk Lake of Shadows, dostępny od dyrektora.

Po zakończeniu tego strajku misja ponownie zaktualizuje.


Następnie musisz ukończyć wyprawę z wyposażonym mieczem – wypuszczone są wyprawy z wewnątrz steru’mapa s (na zdjęciu poniżej).


Jeśli ty’re nowicjusza i Don’t Nie mam pod ręką żadnych legendarnych mieczy, jakiekolwiek rzadkie miecze’Zebrane z kropli lub nagród aktywności można ponownie zapoznać się na ekranie kolekcji (pokazane poniżej), choć na niższym poziomie.

Aby zapobiec obniżeniu poziomu podczas ekspedycji, zagraj w normalne aktywność, a następnie wyposaż miecz, zanim się skończy, aby policzyć postęp w tym kroku.

Po zakończeniu wyprawy czwarty krok zostanie ujawniony.


Na następny krok, ty’LL zmierza do cysterny na Nessusie, do cylindrycznej struktury widocznej po lewej stronie ekranu, skąd wylądujesz.

Kiedyś’Re, wspinaj się na drzwi w kształcie piramidy.

Wewnątrz jest zielony blask emanujący z ziemi – zbadaj go, aby odblokować piąty i ostatni krok.

Ten następny krok’t Wymagaj więcej hopu docelowego, ponieważ odbywa się również na Nessus.

Wyjdź z konstrukcji, nad dużymi szczątkami siedzącymi na zewnątrz i miną wielkiego czerwonego drzewa (na zdjęciu poniżej).


Poza widzianym drzewem znajduje się zestaw konstrukcji Very – wspinaj się nad nimi, aby stawić czoła otwartej puli radiolarii po drugiej stronie;Cylindryczna struktura, którą wcześniej odwiedziłeś.


Udaj się do brzegu w pobliżu radiolarii, a obok struktury sferycznej będzie Twoja strona wykopaliska – Dopasuj i plądruj swój skarb!


Po zakończeniu otrzymasz postępy dla latarni’s przewodnictwo triumf, a także drugi surowy fragment szyfru, ale tam jest’S wciąż więcej do zrobienia.

Destiny 2 Tajemnicze kroki Quatrain 3 Quest, zagadki i lokalizacja

Odblokowanie trzeciego i ostatniego tajemniczego zadania Quatrain wymaga osiągnięcia rangi 16 z sprzedawcą listy gwiazdek u steru. Potem ty’Będę w stanie odebrać ‘Duży Skarb Beacon’ Aby rozpocząć zadanie.


Podobnie jak w przypadku pozostałych dwóch zadań, zaczyna się od zagadki.


Pierwszy krok wskazuje ci w kierunku kamieniołomu Zagubiony sektor w EDZ.

Użyj strefy lądowania Wyspy Zatopionych w lewym górnym rogu mapy EDZ i udaj się do zagubionego sektora najbliżej tej strefy lądowania – IT’s obok zielonej strzałki na poniższym obrazku.


Kiedyś’ve dotarłem do wejścia, skieruj się do jaskini.


Po wejściu do środka uzupełnij zagubiony sektor, eliminując normalnie wszystkich wrogów i bossa, a następnie otwórz klatkę piersiową na końcu obszaru.

Po otwarciu klatki piersiowej zostanie ujawniony drugi krok.Następny krok wymaga ukończenia uderzenia Exodusa bez śmierci. Tego uderzenia można uzyskać z węzła w prawym górnym prawym miejscu Nessus’ mapa.


Po zakończeniu strajku, dopóki nie jesteś’T zabity w dowolnym momencie, trzeci krok odblokuje.


Trzeci krok prosi o ukończenie ketchcrash z podklasą ARC i wyposażoną w armatę ręczną.

Jeśli nie masz dostępnego armaty ręcznej, szybka wycieczka do menu kolekcji (jak wspomniano wcześniej w przypadku drugiego tajemniczego zadania Quatrain).

Podobnie jak poprzednio, jeśli twój poziom spadnie zbyt nisko, wyposaż się w armatę ręczną pod koniec aktywności i nadal będzie się liczyć.


Po zakończeniu ketchcrash za pomocą podklasy ARC i wyposażonej w armatę ręczną, czwarty krok odblokuje.


Jak rozwiązać surową puzzle szyfru Destiny 2

Ten następny krok wymaga otwarcia kapitana’S ATLAS ze strony zadań i szczelin ‘Surowy szyfr’ W gnieździe mapy skarbów – wypełniając dwa poprzednie tajemnicze zadania quatrain, powinieneś mieć do tego dwa wymagane fragmenty surowych szyfrów.Po włożeniu surowego szyfru do kapitana’S Atlas, zostanie ujawniony piąty krok, obok nowego menu „Secret Cartment” w Atlasie.Puzzle z udziałem trzech pieszych należy teraz rozwiązać w kapitanie’m menu Atlas.

Zgodnie z wskazówkami z kroku Quest, kolejność tych tajnych przedziałów, w których należy się rozbić, jest następujące:

  • Lewy: Dom zmierzchu
  • Środek: Dom zbawienia
  • Prawidłowy: Dom światła

Gdy zostaną one prawidłowe, zostaną ujawnione szóste krok.


Drugi do dużego kroku tego zadania wskazuje na zapomniany brzeg w kosmodromie, szczególnie na dno masztu na zmytym statku.

Załaduj się do kosmodromu za pośrednictwem reżysera – zalecamy użycie strefy lądowania Steppesa’S szybsza trasa, ponieważ możesz użyć pojazdu.


Kiedyś’VE wylądowało, wskocz na wróble i, za pomocą mapy, udaj się do strefy Mothyards, znajdującej się bezpośrednio nad stepami na mapie.

W Mothiards udaj się na krętą drogę (obok zielonej strzałki na poniższym obrazku) i podążaj za nią, aż dotrzesz do zapomnianego brzegu.
Po wejściu do zapomnianego brzegu, ty’Będę w stanie zobaczyć duży, zmyty statek (na zdjęciu powyżej). Trzymając się prawej strony obszaru, przejedź obok tego statku.

Za rogiem’zobaczę jeszcze kilka statków i ostatecznie opuszczony budynek z innym statkiem zmytym przed nim (jak pokazano poniżej). Przechodzę też obok tych.


Wokół prawej strony statku i opuszczony budynek znajduje się kolejny zmyty statek – to jest ten, którego chcesz, więc wspinaj się na pokład!


Po pokleniu skieruj się na przód statku;Obok masztu z ziemi powinien być zielony blask – zbadaj go, aby postępować w poszukiwaniu.Ostatni krok tej tajemniczej podróży wymaga wyszukiwania w jaskini, także w zapomnianym brzegu.

Aby dotrzeć do tej jaskini, wróć do pobliskiego wejścia do tego obszaru, jakbyś’Wracając do Mothiards, ale przed powrotem krętej drogi spójrz na prawo, aby zobaczyć jaskinię w pobliżu zestawu trzech filarów.


Gdy zbliżasz się do wejścia, powinieneś zobaczyć zielony blask ponownie emanujący z ziemi.

Współdziałać z witryną DIG i plądrują ostatnią nagrodę!Gratulacje, ty’VE ukończyło trzecie i ostatni tajemnicze zadanie Quatrain, strzelając sobie kilka nagród i unikalnego egzotycznego wróbla, aby upamiętnić tę okazję.


Dodatkowo odblokujesz triumf do ukończenia wszystkich trzech zadań, które jest wymagane do sezonu grabieży’S ‘Scallywag’ Pieczęć i tytuł.


Ciesz się resztą sezonu grabieży!

How do you rate Destiny 2 Tajemnicze rozwiązania Quatrains Quest, w tym jak rozwiązać pirackie zagadki ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *