Destiny 2 The Lament Quest: Giant Exo, Blade Piece i opuszczone kroki bunkra w Lost Lament wyjaśnione

Startseite » Destiny 2 The Lament Quest: Giant Exo, Blade Piece i opuszczone kroki bunkra w Lost Lament wyjaśnione
7. marca 2024
6 minutes
37

By Jhonny Gamer

Destiny 2 to lament jest egzotyczny Quest wydany w ramach rozszerzenia Beyond Light w listopadzie 2020 roku.

Udostępniony po pierwszym zakończeniu społeczności Deep Stone Crypt, Lost Lament Quest zabiera cię do nowo otwartego obszaru na Europa, Creation, w poszukiwaniu Giant Exo.

Oprócz zabijania Vex na różne sposoby, masz również pewne tajemnicze cele do wykonania – w tym znalezienie Udniki ostrza i Opuszczony bunkier.

Na tej stronie:


Czego można oczekiwać od nowych egzotyków i sprzętu Light.

Jak zdobyć lament Destiny 2 w skrócie

Oto szybkie podsumowanie kroków potrzebnych do uzyskania lamentu:

 1. Porozmawiaj z Banshee-44 w wieży
 2. Zeskanuj trzy martwe egzos na Europa
 3. Znajdź gigantyczne EXO ukryte w obiekcie EXO
 4. Pokonaj 100 Vex z mieczami i pokonaj 20 Minotaurów, Hydrę lub Cyklopów z ostatnimi ciosami, wszystko na Europie
 5. Wypełnij wyzwanie EXO
 6. Pokonaj Vex z finalistami, a „potężni” wrogowie liczą o więcej
 7. Uzyskaj dostęp do uderzenia szklanego i zlokalizuj elementy ostrzy w środku
 8. Porozmawiaj z Banshee-44 w wieży
 9. Wyszukaj ruiny Eventide opuszczonego bunkra
 10. Wypełnij misję „Ponowną realizując przeszłość”
 11. Porozmawiaj z Banshee-44 w wieży po raz ostatni

Po ukończeniu powyższego lamentu jest twój.Jak zacząć od Lost Lament Quest in Destiny 2

Aby zacząć od Lost Lament Quest, musisz Odwiedź Banshee-44 w wieży.Ta misja pojawiła się po zakończeniu społeczności Deep Stone Crypt 21 listopada 2020 r. I może wymagać ukończenia kampanii Beyond Light, zanim pojawi się dla Ciebie.

Gdy już go masz, pierwszym zadaniem jest Znajdź trzy martwe lokalizacje EXO. Są one kropkowane w całej Europie, a po znalezieniu wymagają skanowania, aby dodać je do suma kolekcjonerska.

W sumie jest dziewięć, więc znajdź dowolny z trzech wymienionych w artykule powiązanym w poprzednim zdaniu, aby kontynuować zadanie.Gdzie znaleźć gigantyczną lokalizację exo w Destiny 2

Kolejna część Lost Lament ma cię Znajdź gigantyczne EXO ukryte w obiekcie EXO.

Jeśli chcesz wycieczkę z przewodnikiem, poniższy film pokazuje kompletną trasę, aby wybrać się od Cadmus Ridge. (Dodatkowa uwaga – w końcowym obszarze w drodze do gigantycznego EXO są dwa kolekcjonerskie – jeden martwy EXO i entropijny odłamek – które można zobaczyć odpowiednio na 2 minucie 30 sekund i 3 minuty.)


W przeciwnym razie, aby znaleźć gigantyczne EXO, śledź zadanie z ekranu docelowego, aby ujawnić znacznik ekranowy, abyś mógł śledzić. Powinno to być dość proste, choć w praktyce jest jeden lub dwa punkty, w których wygląda na to, że musisz przejść przez ścianę.

Zacznij od udania się do Bray Exoscience, która znajduje się po zachodniej stronie Cadmus Ridge. Po wejściu do środka przejdź przez prawe drzwi w górę krótkiego zestawu schodów, a następnie weź drzwi po prawej stronie.

To zabierze Cię do stworzenia – obszar, który otworzył się po zakończeniu społeczności krypty z głębokim kamieniem.Podążaj trasą liniową, aby zrzucić wał do korytarza żółtego, aż obszar otworzy się do ogromnego ustawienia typu fabrycznego, gdzie musisz opuścić różne półki do drzwi na drugim końcu.

Przejdź tutaj, po okrągłym korytarzu, aż dotrzesz do gigantycznego EXO.Tam, porozmawiaj z nimi dwa razy, aby kontynuować zadanie.Następnie musisz Pokonaj 100 Vex z mieczami i pokonaj 20 Minotaurów, Hydrę lub Cyklopów z ostatnimi ciosami, wszystko na Europie.

Twoimi najlepszymi zakładami są Cadmus Ridge (East Side, gdzie jest też możliwe wydarzenie publiczne Vex), Asterion Abyss (przez cały czas) i Bunker E15 i zatracenie Utracone sektory.

Pamiętaj, że możesz użyć miecza bez amunicji, aby pokonać wrogów i nadal będzie się liczyć do tego celu, a dla minotaurów, hydry lub cyklopów ukończenie wydarzeń publicznych jest prawdopodobnie najlepszym wyborem.Po zakończeniu musisz wtedy Wypełnij wyzwanie EXO. Są to misje symulacyjne, które jeździą na każdym tygodniu. Aby zacząć robić, musisz odebrać stare sekrety, nowe wyzwania Quest z Variksa, a następnie udać się do markera w Exoscience Bray, i ukończyć misję.

Uwaga, podobnie jak w przypadku samego Lotn Lament Quest, mogą istnieć pewne warunki wstępne – takie jak uzupełnienie innych celów od Variksa – zanim to się pojawi.Po zakończeniu masz kolejny cel Vex – Pokonanie Vex z finalistami, z „potężnymi” wrogami liczącymi o więcej. Ponownie możesz znaleźć Vex na Europie – na przykład w Abyss Cadmus Ridge i Asterion – a także bunkier E15 i zatracenie Utracone sektory.Jak znaleźć kawałki ostrza w Destiny 2 Lost Lament Quest

Po zdejmowaniu wystarczającej ilości wdrażania z finalistami musisz Udaj się do szklanego uderzenia i zlokalizuj w środku kawałki ostrza.

Aby znaleźć kawałki ostrza, skontaktuj się z szefem strajku i poczekaj, aż transcendentna harpia się odrodzi. Pokonaj to, a kawałki ostrza będą twoje.

Teraz musisz odwiedzić Banshee-44, który da ci następny cel.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Jak znaleźć opuszczony bunkier w Destiny 2 Lost Lament Quest

Banshee-44 da ci tajemniczy cel – Odkrywanie opuszczonego bunkra w ruinach Eventide.

Na szczęście jest to prostsze niż się wydaje – ponieważ odnosi się do ukończenia bunkra E15 Utracony sektor. Są szanse, że wiesz, gdzie to jest – w przeciwnym razie poniższy film może pomóc w wyśledzeniu lokalizacji:


Wszystko, co musisz zrobić, to ukończyć bunkier E15, aby osiągnąć ostatnią część zadania lamentu.

Jak znaleźć opuszczony bunkier w Destiny 2 Lost Lament Quest

Po zakończeniu zagubionego sektora, masz jeden ostateczny cel – Zakończenie misji Ponowne remont przeszłości.

Jest to podobne do ostatniej części zadania zbawienia W tym miejscu, w którym zaczniesz, faktycznie wybierzesz przedmiotowy egzotykę.

Kiedy to się skończy, wszystko, co wtedy musisz zrobić, to zapłacić Banshee-44 ostatniej wizyty w wieży. Świetna robota!

Teraz skończysz, warto wyśledzić pozostałe martwe lokalizacje EXO, lub dowolne entropiczne odłamki jeszcze się nie znalazłeś.

How do you rate Destiny 2 The Lament Quest: Giant Exo, Blade Piece i opuszczone kroki bunkra w Lost Lament wyjaśnione ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *