Destiny 2 Thorn Quest Steps, cierń ornament i jak zacząć od znalezienia lokalizacji kopalni soli

Startseite » Destiny 2 Thorn Quest Steps, cierń ornament i jak zacząć od znalezienia lokalizacji kopalni soli
7. marca 2024
10 minutes
28

By Jhonny Gamer

DestinyCierr Wreszcie dochodzi do kontynuacji po nie jednym, ale dwóch występach w oryginalnej grze – a teraz Sneazzy Cierniste ozdoby życzenia smutku został również odkryty.

Egzotyczna armatnia ręczna jest prawdopodobnie najbardziej dzielącą bronią W historii gry, dzięki potężnemu profitowi, który z czasem powoduje obrażenia przeciwników – które przydały się do konkurencyjnych meczów tygla.

Cierń będzie dostępny w ramach sezonu driftera – część drugiej fali Destiny 2’s Forsaken DLC – Dla tych, którzy są właścicielami rocznej przepustki gry.

Tak długo, jak to masz, możesz zacząć – choć musisz znaleźć Lokalizacja rozpoczęcia zadania Thorn Quest Pierwszy.

Na tej stronie:

Jak dostać cierń Destiny 2 w skrócie

W skrócie, Destiny 2 kroki z tuszu są następujące:

 • Rozpocznij zadanie cierniowe od znalezienia obozu w kopalniach soli
 • Odwiedź Banshee-44 w wieży
 • Kompletne nagrody docelowe na IO, pokonaj Warlocks in Crucible Matchs lub Complete Nightfalls
 • Kompletne nagrody docelowe na tytanie, pokonaj tytanów w meczach tytkali lub kompletne biegi w ciemno
 • Kompletne nagrody docelowe na Marsie, pokonaj myśliwych w meczach tygla lub pełne fale protokołu eskalacji
 • Pokonaj strażników w tygle za pomocą broni pustki lub armat
 • Odwiedź Tyrę Karn na farmie
 • Wypełnij specjalną wersję piosenek Savathuna

Należy zauważyć, że nie ma to nic wspólnego ze stanowiskiem z zadaniem driftera lub awangardowego – Chociaż istnieją wskazówki, gdzie znaleźć lokalizację początkowego cierniowego, robiąc to. Nie jest to jednak wymagane, więc możesz zacząć!

Dzięki CBGray na YouTube za pomoc w wyciągnięciu powyższych kroków:


Lokalizacja rozpoczęcia zadań w kopalniach soli

Co ciekawe, musisz udać się do określonej lokalizacji w jednym z Destiny 2 światy, aby zacząć od The Thorn Quest.

Ta lokalizacja startowa Thorn Quest to kopalnie soli, na EDZ. Aby się tam dostać, najpierw udaj się do Trostland Fast Travel Point – to ten przed kościołem.

Przejdź obok kościoła, a po drugiej stronie znajdziesz ścieżkę, z ogromnymi sztandarami nad nim.Po przejściu przez przejście, skończysz na otwartym obszarze, a kopalnie soli pojawią się na ekranie.Przejdź do tunelu na drugim końcu, z znakiem mówi „Salzwerk” nad nim.

Wejdź do środka, a przyjdziesz do obszaru z wrogami. Po drugiej stronie znajduje się pomarańczowy i szary zbiornik.

Stać obok niego, a będziesz musiał opcjonować transmat.Następnie skończysz w nowej lokalizacji. Skieruj się prosto na ścieżkę, mijając świecące bramę w prawo.

Wkrótce ścieżka pozornie się skończy. Jeśli jednak staniesz po lewej stronie drogi i spojrzysz trochę w górę, zobaczysz świecące światło w skale powyżej.Możesz przeskoczyć tutaj, aby postępować, zabierając Cię na kemping. Zbadaj lewą stronę gruzu, aby znaleźć podpowiedź „Przesieć przez popioły”.Następnie otrzymasz krok „Roztopiony przystojniak”.Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Jak ukończyć Destiny 2 Tarn Quest

Po zebranym „stopionym kawałku metalu” odwiedź Banshee -44 w wieży, aby uzyskać pierwszy krok – zbieranie esencji hadronicznej przez Ukończenie nagród docelowych na IO, pokonanie Warlocks w meczach tygla lub ukończenie zapadów

Bounty docelowe wymagają odwiedzenia sprzedawcy IO, Asher Mir, podczas gdy wypełnianie zapadów będzie postępować szybciej niż reszta. Przynajmniej masz szereg opcji do wyboru w oparciu o swoje gusta.

Drugi krok jest bardzo podobny – zbieranie plasteel Ukończenie nagród docelowych na Titan, pokonanie Titans w meczach tyglabowych lub ukończenie Blind Well Runs.

Będziesz chciał odwiedzić Sloane On Titan dla tych nagród i podobnie jak wcześniej, Blind Well Runs zwiększają twoje postępy szybciej niż cokolwiek innego – szczególnie przydatne, ponieważ Blind Well jest Matchmade.

Trzeci krok biegnie wzdłuż tego samego motywu – Ukończenie nagród docelowych na Marsie, pokonanie myśliwych w meczach tygla lub ukończenie fal protokołów eskalacji.

Znowu Ana Bray jest tym, kogo musisz odwiedzić nagrody, a fale eskalacyjne Proctocol będą się rozwijać szybciej niż inne działania na tej liście.Kiedy to się skończy, czas, aby Odwiedź tygla i pokonaj strażników za pomocą broni pustki lub armat rąk. Możesz podwoić się, używając armatury Void Hand, a jest premia do gry na konkurencyjnej liście odtwarzania – która obejmuje żelazny baner, kiedy to się toczyła.

Prawie skończone. Następnie odwiedź farmę (pamiętaj o tym? Jeśli tego nie zrobisz, możesz uzyskać do niego dostęp za pośrednictwem EDZ na ekranie mapy planetarnej) i porozmawiać z Tyą Karn, która da ci ostatni krok misji – wypełnij Specjalna wersja piosenek Savathuna Nazwał przepaść krzyków.

Jak zawsze z takimi misjami w egzotycznych zadaniach, nie jest to zapas. To trudniejsza wersja strajku, a zwłaszcza możesz zmagać się z ostatnim etapem.

Na szczęście jest ser, którego możesz ci pomóc, jak pokazuje CBGray na YouTube:


Po zakończeniu cierń jest twój. Gratulacje!

Datamin (przez światło.gg) opowiada nam dwa z korzyści Thorna. Pierwszym z nich jest Mark of the Pożera, który z czasem zadają obrażenia, jak w przypadku oryginalnego ciernia, i upuszcza resztki. Tymczasem Pożeracz Soul zobaczy Mark of the Pożera, a częściowo napełni czasopismo za każdym razem, gdy odbierasz te pozostałości.

Brzmi przydatne!

Detale ornamentów cierniowych i jak uzyskać życzenia smutku ciernia skóry

Jeśli się zastanawiałeś, to już nie zastanawiasz się: cierń rzeczywiście ma ozdobę i nazywa się to życzeniem smutku.

Nie jest jeszcze dostępny w grze, ale jeden gracz na Destiny Subreddit, Darkdra9on555, udało się go zdobyć przypadkiem przez jakąś usterkę – nie wydaje się, aby można go było powtórzyć, więc nie spodziewaj się, że potrafisz to również ustalić, to się zdarzyłoszansa podczas aktualizacji!

Oto jak to wygląda – znowu uznanie Darkdra9on555 dla obrazów.Jak zdobyć ozdobę cierniową

Jak wspomnieliśmy powyżej, życzenia żalu cierniowego Ornament nie ma jeszcze w grze, ale zrozumienie jest to, że dotrze przez pakiet Eververse, dostępny do zakupu od Tess Everis w wieży. Jest bardzo mało prawdopodobne, że będziesz mógł zdobyć go w dowolny sposób w grze, ale zaktualizujemy tę stronę z potwierdzeniem, gdy zostanie na żywo!

Oto kilka zdjęć Darkdra9on555, jeśli jesteś zainteresowany!Jak odblokowałeś cierń Powstanie żelaza Destiny

Ścieżka do zdobycia ciernia po raz drugi w oryginale Destiny (broń w roku 1 była zamknięta na poziomie światła, tak wielu zostało ponownie wydanych na wyższych poziomach w latach 2 i 3) było mieszanką zabijania upadłych, biegów i spędzania dużo czasu w tyglu.

Z pierwszym Destiny również na żywo, nadal możesz wykonać te kroki, aby go odblokować, jeśli grasz Rise of Iron:

 • Odkup konkretne nagrody, dopóki nie pojawi się misja
 • Uruchom nieszczęsny uderzenie oka
 • Zabij upadł w plagiurze
 • Zabij graczy w tyglu z pustką obrażenia
 • Spożywaj 5 motorów światła, aby „oczyścić” broń
 • Użyj klucza szkieletu na końcu uderzenia napadu napadu

Pierwsza – i najbardziej nieprzewidywalna część – w rzeczywistości jest Rozpoczynając światło w mrocznej misji samo. Podobne do Thorn z powrotem w wanilii Destiny, zadanie rozpocznie się losowo, gdy ukończysz nagrodę żelaznego lorda od żelaznego dostawcy wieży Shiro-4. Jest też raport że spadnie również z cotygodniowej nagrody za tyły.Wskaźnik spadku tego zadania nie jest jasny;Nawet po wyczyszczeniu dwóch tygodni nagród z Shiro-4 (więc w sumie osiem), które jeszcze dla nas nie odblokowało, a nie ma nic więcej, oprócz zbierania jego nagród, udania się do plageelandów i przekazania ich, kiedy toUkończony, więc przyzwyczaj się do prowadzenia misji patrolowych i siły z innymi w Archon’s Forge, aż w końcu spadnie.

Kiedy ostatecznie odblokuje się, pierwszym właściwym krokiem w świetle w ciemności jest Bieganie nieszczęsnym okiem, który jest wzrostem jedynego nowego uderzenia żelaza. Możesz to zrobić na każdej trudności i nie zajmie Ci 20 minut, aby to ukończyć. (Pamiętaj, aby odebrać kilka uśpionych klastrów Śiva Brakuje ci, kiedy jesteś przy tym.)

Potem jest Zbiory mniejszych gdzie zabijasz upadły w Plagiuelands. Najwyraźniej waha się w około 500 zasięgu, co nie jest małą liczbą. Na szczęście upadły są prawie wszędzie na patrolu i może być wart tego przez kilka dni podczas wykonywania innych nagród i zadań, aby jednocześnie zaznaczyć kilka pól.

Potem musisz zrobić Uciekaj po świetle etap, zapuszczając się do tygla i zdejmuj innych graczy z obrażeniami pustki. Jest to cel oparty na procentach i zgodnie z Destiny sub-Reddit, Musisz zdjąć 125 graczy. Obejmuje to zarówno nieważne broń, jak i nieważne podklasy, których, miejmy nadzieję, powinieneś mieć teraz mnóstwo;Jeśli walczysz, pamiętaj, że poziom światła nie liczy się w tyglu, więc sprzęt 1 rok będzie dobrze (słowo o Cota pomoże tutaj, jeśli go masz!).

Najwyraźniej umieranie nie wpływa na postęp na tym etapie, ani której używasz listy odtwarzania (choć prywatne mecze nie są nieobecne), więc baw się z tym, z czym czujesz się najbardziej komfortowo, najlepiej jeździ codziennie lub cotygodniowe nagrody za tyły, które znów tworzywysiłek o wiele bardziej opłacalny i może to być dobra okazja, aby ukończyć nową linię zadań supremacji, jeśli jeszcze go nie skończysz. Ostatecznie zabicie ponad 100 graczy może być długim krokiem, w zależności od umiejętności, więc zrób wszystko, aby było przyjemne.


Scena od drugiej do wysp „Oczyść” broń z motkami światła. Potrzebujesz tylko pięciu z nich, aby załatwić sprawę, więc wpadnij w swój ekwipunek i odkup je. Jeśli skończyłeś, graj, graj, dopóki nie wyrównasz, lub odszyfrowasz Engramy, aby uzyskać potrzebną ilość.

Wreszcie, w kolejnym ukłonowi w oryginalne zadanie Thorn, Gdzie to się zaczęło krok, czy prowadzisz napad obrzydliwości (znany również jako odnowiony, wersja dołów przywoływanych na poziomie 320) i używasz klucza szkieletu na klatce piersiowej na końcu, gdy szef umrze. Nasz klucz do szkieletu i łupy specyficzne dla uderzenia Strona zawiera szczegółowe informacje na temat tego, gdzie można uzyskać, ale istnieje szansa. Pamiętaj, że możesz wybrać ten strajk od reżysera.

Gdy to zrobisz, spadnie cierń 3 roku! O wiele łatwiej jest zdobyć niż wariant roku, ale w przeciwieństwie do wersji roku, która zbiera kurz w twoim sklepieniu, możesz zwiększyć poziom lekkiego tego do nowej czapki poprzez infuzję, co czyni go znacznie bardziej atrakcyjną perspektywą niżoryginalny.

How do you rate Destiny 2 Thorn Quest Steps, cierń ornament i jak zacząć od znalezienia lokalizacji kopalni soli ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *