Destiny 2 Thunderlord Quest Kroki: All Journal of the Reef Cryptarch Quest Kroki

Startseite » Destiny 2 Thunderlord Quest Kroki: All Journal of the Reef Cryptarch Quest Kroki
7. marca 2024
4 minutes
29

By Jhonny Gamer

Destiny 2 Thunderlord to egzotyczna linia zadań obejmująca czasopismo Reef Cryptarch po raz pierwszy odblokowane wraz z nadejściem festiwalu Lost.

Jak powstający świt, To była misja z wieloma krokami, które rozwijały się przez kilka tygodni, a nowe cele pojawiły się podczas cotygodniowego resetowania.

Ostateczna nagroda odblokowuje Thunderlord – powracający egzotyczny z oryginalnej gry i pierwszy ciężki karabin maszynowy w Destiny 2.

Pytanie Thunderlord stało się niedostępne po 27 listopada 2018 r., Ale ma powrócić podczas wydarzeń specjalnych – takich jak tydzień Arc w kwietniu 2019 r., Od 9 kwietnia do 23 kwietnia.

Chociaż od tego czasu Thunderlord został dodany do egzotycznej puli broni, jeśli chcesz łatwy sposób na odblokowanie Thunderlord, wówczas ukończenie dziennika Cryptarch Quest to Way to Way to Go.

Jak odblokować Destiny 2 Thunderlord w skrócie

Istnieją dwa sposoby odblokowania Thunderlorda Destiny 2:  • Znajdź to losowo w egzotycznej puli broni
  • Wypełnij czasopismo Rafy Cryptarch Quest Line, gdy stanie się ona dostępna, na przykład podczas tygodnia Arc w kwietniu 2019 r. (Quest będzie dostępny między 9 kwietnia a 23 kwietnia)

Ten ostatni jest łatwiejszy, jeśli możesz odblokować Thunderlord w tym czasie – zadanie jest stosunkowo proste i gwarantuje broń, a nie oczekiwanie, aż spadnie losowo.

W skrócie, oto każdy krok dziennika rafy kryptarch:

  1. Odwiedź Amanda Holliday w wieży
  2. Znajdź 10 stron czasopisma od odszyfrowywania engramów lub żółtego baru upadłych wrogów w EDZ
  3. Complete Atrium, Terminus East i Window’s Walk Lost Sectors in EDZ
  4. Ukończ szeptane upadki Zagubiony sektor w EDZ
  5. Wypełnij misję historii opublikowaną w EDZ
  6. Wróć do Amandy, aby odebrać Thunderlord

To dość prosty zestaw kroków – i można go łatwo ukończyć wieczorem przed terminem 27 listopada.

Destiny 2 Journal of the Reef Cryptarch Week 1 Quest Kroki

Najpierw odwiedź Amanda Holliday w wieży. Da ci pierwszy krok Quest – Znajdź 10 stron dziennika.

Ten pierwszy krok czasopisma Lost Reef Cryptarch jest najłatwiejszy. Masz dwa sposoby na zdobycie tych stron czasopisma, od odszyfrowania legendarnych (fioletowych) lub egzotycznych (złota) engramów lub z zabijania określonych wrogów w EDZ.

Engrams pochodzą z trasy normalnej gry – po prostu graj w inne działania i zaczną upuszczać – lub możesz kupić legendarne Engrams bezpośrednio z Cryptarch Tower dla 25 legendarnych odłamków każdy.W przeciwnym razie w EDZ można znaleźć wrogów żółtego baru. Jeśli uda ci się zakończyć publiczne wydarzenie Glimmer Extraction, będzie wystarczająca ilość wrogów żółtej baru.

Destiny 2 Journal of the Reef Cryptarch Week 2 Quest Kroki

2 tydzień zadania powinno pojawić się następnym razem, gdy zalogujesz się po cotygodniowym zresetowaniu, i czy ukończyłeś serię utraconych sektorów w EDZ.

To są atrium, terminus East i Window’s Walk, wszystko w tym samym regionie EDZ.Mogłyby chcieć szefów, więc potrwa trochę dłużej, niż możesz pamiętać od pierwszego ukończenia Destiny Pierwszy rok 2 – Przynieś członek Fireteam lub dwa, jeśli chcesz je przyspieszyć.Potem masz trzecią, szeptane upadki, co jest tylko krótką przejażdżką wróbla. Nie zapomnij uważać na kryptarch Jajko wielkanocne Kiedy tam jesteś.Po zakończeniu otrzymasz wiadomość w misji, mówiąc „Nowe otrzymane współrzędne”.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Destiny 2 Journal of the Reef Cryptarch Week 3 Quest Kroki

Zakończenie kroki w sektorze 2 tygodnia 2 zobaczy aktualizację Quest z komunikatem „Otrzymano nowe współrzędne”. Przez tydzień 3 zmienia się to w wiadomości z informacją, że odwiedzisz Amandę z powrotem w wieży.Po wizycie w Amandzie powiedzi się, aby ponownie odwiedzić Whispered Falls. Zostanie to oznakowane na twojej mapie jako misja fabularna.

Odwiedź lokalizację i użyj transmat. Jeśli jesteś zainteresowany, obejrzyj poniższy film autor: AKKZ:


To dość prosta misja, a po zakończeniu musisz wrócić do wieży i porozmawiać z Amandą, która da ci Thunderlord.

Thunderlord jest Destiny Pierwszy ciężki karabin maszynowy i powrót Destiny 1 egzotyczny. Ma kilka przydatnych zalet – Reign Havoc (generuj uderzenia błyskawicy z zabójstwami), rundy błyskawicy (pożary szybciej i dokładniej, tym dłuższy spust jest utrzymywany) i szaleństwo karmienia (zabójstwa zwiększają prędkość przeładowania przez krótki czas) – wszystkie przydatne do usuwaniaOut grupy wrogów.

Pamiętaj, że masz tylko do cotygodniowego resetowania 27 listopada, aby ukończyć zadanie. Następnie Thunderlord nie będzie już dostępny w ramach linii zadań – ale zostanie dodany do egzotycznej puli łupów, Według Bungie.

Więc jeśli chcesz zagwarantowanego sposobu na zdobycie Thunderlord, masz do tego do czasu to zrobić.

How do you rate Destiny 2 Thunderlord Quest Kroki: All Journal of the Reef Cryptarch Quest Kroki ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *