Destiny 2 Uciekanie przewodnika chciwości, przewodników i tajnych lokalizacji klatki piersiowej

Startseite » Destiny 2 Uciekanie przewodnika chciwości, przewodników i tajnych lokalizacji klatki piersiowej
7. marca 2024
6 minutes
33

By Jhonny Gamer

Ukrycie chciwości to loch przedstawiony Destiny 2 obok 30. rocznicy Bungie aktualizacja.

Ustawiony w kosmodromie, gracze zagłębiają się w tajemnice niegdyś niesławnej jaskini łupów i znajdź łupy o tematyce bungie.

Dungeon jest również związany z powrotem Gjallarhorn – który ma własne dążenie do ukończenia.

Na tej stronie:


Destiny 2: Zwiastun wydarzeń 30. rocznicy Bungie

Jak odblokować uścisk lochu chciwości

Aby zagrać w chciwość, musisz kupić 30. rocznicę Bungie DLC.Stamtąd musisz rozpocząć zadanie Gjallarhorn i lecieć wilkami. Aby to zrobić, musisz ukończyć rundę wydarzenia Eternity (które rozpocznie się po raz pierwszy rozpocznie się grę po zakupie DLC), a następnie rozmawiać z Xur, gdzie możesz odebrać zadanie na drugiej stronie.

Po rozmowie z Shaw Han w kosmodromie możesz uzyskać dostęp do lochu, albo z mapy Cosmodrome, albo w katalogu.

Dungeon ma zalecenie 1310 poziomu mocy do gry.

Destiny 2 Uciekanie chciwości

Dungeon zajmie cię od jednej do dwóch godzin, więc zalecamy poszukiwanie znajomych lub innych graczy online, aby utworzyć pełną drużynę. W początkowej fazie musisz zabić wrogów, dopóki nie zaczną upuszczać kule, które wyglądają jak łup.

Po uzyskaniu co najmniej jednego otrzymasz status ze liczbą czasu. Zadaniem tutaj jest zebranie jak największej liczby z nich, a następnie wejście do „jaskini z łupami” z miejsca, w którym wrogowie spawnują. Znajdziesz kryształ w środku – zbliżaj się, aby zdeponować kule.

Powtórz to jeszcze kilka razy, aż wrogowie przestaną się odrodzić. Następnie podłoga wewnątrz jaskini rozpadnie się i będziesz mógł zejść do lochu.

Przygotuj się na platformę, a także armię wrogów czekających na Ciebie. Ponadto miej oko na płytki ciśnieniowe znajdujące się na podłodze, ponieważ będą one wywoływać pułapki.

Istnieją dwa szczególne obszary, które wyróżniają się na tle reszty, zanim dotrzesz do pierwszego bossa, oba obejmują użycie przełączników. Pierwszy będzie aktywować przełączniki wewnątrz pokoi, aby otworzyć określone, aby przejść przez. Obejmuje to trochę prób i błędów, ale możesz zobaczyć podsumowanie poniżej, jeśli masz ochotę na dodatkową pomoc (przejdź do znaku 10:07):


Druga sekcja jest znacznie prostsza, ponieważ trzeba tylko aktywować wszystkie przełączniki bez określonej kolejności. Po kilku minutach spotkasz pierwszego bossa. Będzie to przypominać początkową fazę lochu, ponieważ po raz kolejny będziesz musiał zebrać kule i zabrać je do kryształu. Po zakończeniu będziesz w stanie zadawać obrażenia. Spłucz i powtarzaj, aż zdejmiesz szefa.Mam nadzieję, że masz gotowy wróbel do następnej sekcji (upewnij się, że masz co najmniej 160 prędkości!). W tym celu będziesz musiał zrobić szybką eskapadę podczas aktywowania kilku węzłów po drodze. Może być nieco trudne, ponieważ wymaga szybkiej reakcji na twoją stronę, więc pamiętaj o braku przeszkód, aby uniknąć utraty czasu.W poniższej sekcji dotyczy drugiego szefa lochu. Tutaj proces jest zawsze taki sam: udaj się na jedną z wysp obszaru, w którym unosi się serwenta, zabijanie wrogów, aby zebrać kule i osłabić je na krysztale, a następnie zniszczyć serwenta, gdy będziesz mieć ich wystarczająco dużo.

Po tym nastąpi będziesz mieć ustalony timer, w którym ręcznie rzucisz masywną piłkę do jednego z wyrzutni. Gdy zostanie ustawiony, będziesz musiał złapać armatę Scorch z jednego z wandali Scorch. Służy to do rozpalania terminali, które są zawsze blisko wyrzutni. Po kilku sekundach eksplodują i aktywują wspomniany wyrzutek. Piłka następnie poleci w kierunku bossa i uderzy w słabe punkty.

To bardziej wymagający czas niż jest skomplikowany w sensie mechanicznym. Hindle wiąże się z faktem, że musisz również uruchomić siebie i swój skład, aby poruszać się po okolicy. Na szczęście nie ma konkretnej kolejności do naśladowania – po prostu poszukaj wysp, które mają serwenta, ponieważ będzie to wskaźnik miejsca, którego jeszcze nie odwiedziłeś, skąd możesz uderzyć w szefa (Orange„Kule” wokół niego wskazują, czy jeszcze uszkodziłaś tę stronę).Jeśli znalazłeś tę męczącą, zaskoczeniem, ostatni szef obejmuje podobny proces – chociaż na szczęście jest o wiele bardziej usprawniony. Będziesz musiał ponownie użyć armat Scorch, aby zniszczyć filary po każdej stronie obszaru, które zrzucą kule, które wyrosłeś tak blisko lochu.

Gdy je masz, wiesz, co robić – zdeponuj je w krysztale, dopóki szef straci tarczę (zauważysz to, gdy szef teleportuje się na środku areny) i zaatakuje z całą siłą.

To wszystko dla lochu! Kolejne kroki są dość i z powrotem, ale chociaż są łatwe do naśladowania, możesz trochę przyspieszyć podczas jednego z zadań.

Po zakończeniu możesz kontynuować zadanie Gjallarhorn. Oczywiście możesz ponownie ukończyć loch, aby uzyskać więcej łupów…

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

Uznanie tajnych lokalizacji klatki piersiowej chciwości

Istnieją dwie tajne skrzynie do znalezienia w ujrzeniu lochu chciwości. Oba te dadzą ci dodatkowe bułki sprzętu, które już odblokowałeś, podobnie jak działają tajne skrzynie w nalotach. (Oznacza to, że jeśli jeszcze nie ukończyłeś pierwszego spotkania, nie otrzymasz żadnego sprzętu.)

Pierwsza tajna lokalizacja klatki piersiowej

Kiedy po raz pierwszy zostaniesz wprowadzony do mechanika Scorch Cannon, będziesz w cylindrycznym pokoju z liczbami na ścianach. Tuż po czwartym będzie kolumna między obszarami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Tutaj, po stronie zewnętrznej, znajduje się klatka piersiowa na półce na kolumnie.

Druga tajna lokalizacja klatki piersiowej

Po ukończeniu sekcji Wróbla i oderwanie się na ostatecznej kopalni „D”, będziesz w wydrążonej czaszce. Nie postępuj jeszcze dalej w loch. Będziesz chciał wspiąć się na lewe „oko” czaszki, gdzie znajdziesz klatkę piersiową. Użyj kryształowych półek po lewej stronie, aby pomóc Ci sięgnąć.

How do you rate Destiny 2 Uciekanie przewodnika chciwości, przewodników i tajnych lokalizacji klatki piersiowej ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *