Destiny 2 Wyjaśnione lokalizacja sznurka w niewoli na polach bitew księżycowych

Startseite » Destiny 2 Wyjaśnione lokalizacja sznurka w niewoli na polach bitew księżycowych
11. marca 2024
2 minutes
35

By Jhonny Gamer

Destiny 2 niewoli to przedmiot, który musisz znaleźć w ramach jednego z pobocznych zadań Shadowkeep.

Gdy grasz w rozszerzenie, wybierzesz różne zadania „esencji”, dając ci rzeczy do znalezienia lub polowania na księżyc lub gdzie indziej, jeśli chodzi o radzenie sobie z koszmarowym typem wroga.

Aby zakończyć esencję porażki, musisz znaleźć sznur w niewoli na polach bitew księżycowych – lokalizację, którą odwiedziłeś, ale zostanie całkowicie wybaczone za zapomnienie o lokalizacji.

Możesz przeczytać więcej o ekspansji w naszym Destiny 2 Przewodnik Shadowkeep, A jeśli wykonujesz inne zadania „esencji”, możemy pomóc w lokalizacji rogatego wieńca.

Gdzie znaleźć pola bitew księżycowych Destiny 2

Zanim zaczniemy, warto śledzić tę misję – choć nie poprowadzi nas do lokalizacji, wyróżni się w niewoli, gdy się zbliży.Najpierw musisz udać się na południe od portu Sorrowi, gdzie patrząc na południe, przyjdziesz na czerwony most.

Przejdź przez most i przejdź ścieżką, aby wyłonić się na polach bitew księżycowych.Gdzie znaleźć lokalizację w niewoli Destiny 2

Aby znaleźć lokalizację sznurka w niewoli, gdy opuszczasz most, zauważysz ścieżkę idącą na wzgórzu nieco w prawo. Ścieżka ma panel siatkowy stojący z pomarańczowym paskiem biegnącym po nim, więc wiesz, że kierujesz się we właściwym kierunku.

Kieruj się ścieżką, a szybko dojdziesz do bazy księżycowej.

Jeśli śledziłeś zadanie, powinieneś zobaczyć punkt trasy w najbliższym prawym budynku.Udaj się na dach tego budynku i aktywuj monit z napisem „Odbierz część broni”.

To da ci sznur w niewoli.Teraz jest to po prostu inna esencja kroków do wykonania – a jeśli potrzebujesz, znajdź lokalizację rogatego wieńca za kolejne zadanie esencji.

Sezon głębin jest tutaj obok głębin poszukiwanie. Możesz wiedzieć, że łowią ryby zbyt!
Nie zapomnij mieć oku na zagubiony sektor i King’s Fall Wyzwanie harmonogram rotacji!

How do you rate Destiny 2 Wyjaśnione lokalizacja sznurka w niewoli na polach bitew księżycowych ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *