Destiny Archon’s Forge: łup, nagrody i jak Rise of Iron’s Battle Arena działa

Startseite » Destiny Archon’s Forge: łup, nagrody i jak Rise of Iron’s Battle Arena działa
11. marca 2024
7 minutes
31

By Jhonny Gamer

Destiny wprowadza nowy rodzaj patrolowej areny bitewnej Rise of Iron nazywany Archon’s Forge. Grając podobnie do więzienia starszych, ale w egzekucji bliżej sądu Oryx, gracze muszą współpracować, aby pokonać drużynę wrogów i potężnego szefa w ciągu pięciu minut czasu.

Uczenie się, jak to działa, jest nie tylko ważne dla ukończenia Rise of Iron’s Record Book, ale niektóre z najbardziej lukratywnych cotygodniowych nagród z rozszerzenia z Shiro-4 wymagają wygrania meczów w Forge (co jest szczególnie pomocne, jeśli chcesz rozpocząć szansę na rozpoczęcieZadanie cierniste).

Nie tylko to, ale może upuszczać elementy klasowe do poziomu światła 400, czyniąc go dodatkowym źródłem sprzętu, gdy przechodzisz obok znaku 365.

Jak znaleźć i rozpocząć spotkanie Archon’s Forge Destiny: Rise of Iron

Kuźnia Archona znajduje się w patrolu Plagiuelands, między twierdzą Archona a Warrens. Aby się tam dostać, idź do dużego budynku na górnym końcu pensji Archona – koniec najbliżej strefy Passotton Pass – i udaj się do korytarza z tyłu.

Jeśli pamiętasz żelazny grobowiec Misja, przechodzisz przez to w drodze do ostatniego obszaru w witrynie 6.


Umieść swoje oferty Siva w tej konsoli, aby zacząć w formie Archon.

Aby rozpocząć spotkanie, potrzebujesz oferty SIVA, które wkładasz do konsoli po prawej stronie, jeśli wejdziesz z zatrzymania Archona. Są one w jednej z trzech odmian, które zwiększają trudność wydarzenia, z którym się zmierz:

 • Foped Siva Oferta – Common (zielony), zalecane 320 światło
 • Ulepszona oferta Siva – Niezwykłe (niebieskie), zalecane światło 340
 • Oferta Perficed Siva – Rzadka (fioletowa), zalecane światło 360

Stopione, ulepszone i udoskonalone zasadniczo zwiększy poziom światła i ilość wrogów, z którymi się spotykasz w tym spotkaniu, ale im wyższy poziom, tym bardziej liczą się do cotygodniowej nagrody Shiro-4, z powszechną jako jeden, rzadki i rzadki cztery i rzadkie czteryoferty (dzięki Destiny sub-Reddit dla tego).

Tymczasem rodzaj spotkania zależy od koloru fiolka oferty Siva:

 • Żółty jest trzonem lub dregiem
 • Czerwony to Wandal lub Kapitan
 • Niebieski jest serwisem

(Dziękuję również dla Destiny sub-Reddit dla tych.)

O dziwo, tylko jedna oferta Siva może być przechowywana jednocześnie w Twoim ekranie, choć możesz zamienić je na różne znaki lub na sklepienie, aby zebrać więcej. Po użyciu jednego możesz uzyskać kolejnego od zabijania wrogów w Plagiuelands lub jako spadek z ukończenia wydarzeń dla kucych Archona.

Jak grać i wygrywać w kucy Archona, wyjaśniono nagrody

Po włożeniu klucza rozpocznie się pięciominutowe spotkanie;Musisz zeskoczyć do obszaru poniżej w ciągu kilku sekund, w przeciwnym razie zostaniesz zamknięty w strefie startowej „więzienia” powyżej, więc działaj szybko! Ten limit czasu jest zaprojektowany, aby wprowadzić z tobą pobliskie graczy, ale oznacza to również, że możesz się również zamknąć.

Chociaż istnieją trzy oferty trudności i pięć różnych rodzajów wroga, każde spotkanie zasadniczo sprowadza się do tego samego formatu:

 1. Zabij drużyny wrogów zwiększy miernik ekranowy
 2. W części, masz szansę wygrać „dobrodziejstwo”, udowadniając swoją wartość – po słowie, wyczyszczając mapę węzłów Czerwonych Śivy, które pojawiają się zarówno na otwartej części, jak i te, które wyłaniają. To otworzy kapsułę na obu końcach areny z żelaznymi osiami Lord. Nie martw się, jeśli zawiedziesz, spotkanie będzie po prostu kontynuować!
 3. Gdy wskaźnik osiągnie 100%, centralny kapsuł
 4. Pokonaj szefa, aby wygrać spotkanie i zdobyć nagrody

Nagrody Archon’s Forge

Co ciekawe, nagrody nie wydają się być związane z siłą oferowanej oferty, i możesz otrzymać nagrody, czy ty Persona lly używał oferty lub nie. Może to również oznaczać, że możesz odejść od trudnej legendarnej oferty Śiva, o której nie dostałeś żadnych nagród, ale miło jest również przejść się do przypadkowego spotkania i uzyskać również spadek łupów na wysokim poziomie.

Nagrody mogą obejmować zestawy zbroi (kaski, rękawice, klatka piersiowa i buty), które mogą spaść do poziomu światła 385, podczas gdy przedmioty klasowe, duchy i artefakty mogą spaść aż do poziomu światła 400. Możesz także zdobyć karabin pulsowy Saladyn, ale nie zapomniany snajper do 385 światła, a także Glimer i Engrams (dzięki Eurogamer Reader Boot93 za opracowanie ich). W rzeczywistości Running Archon’s Forge jest jednym z najlepszych sposobów na zdobycie wielu (głównie niebieskich) engramów, co czyni je przydatnymi, jeśli możesz przetrwać poziom 340 Sub Light.Jak wygrać Forge Encounters Archon

Bez względu na wszystko, zawsze chcesz być sparowany z innymi graczami, albo jako fiream i najlepiej z przypadkowymi innymi, więc spędzaj tylko ofertę Siva z innymi wokół ciebie. Nie tylko pomaga to w trudności, ale umieranie, gdy jesteś sam.

Spotkania są dość proste, ponieważ w zasadzie jest to przypadek zniszczenia wszystkich wrogów, z którymi się spotykasz. Opłaca się wiedzieć, skąd pochodzą – wokół krawędzi areny znajdują. Jedyną trudnością jest przytłoczenie, więc naucz się przestrzeni na arenie, wycofaj się i przejmij kontrolę, gdy jesteś atakowany. Osiągnięcie dobrodzin jest przydatne, ale ostatecznie nie jest niezbędne.

Być może najważniejszą wskazówką jest unikanie ożywienia się podczas śmierci. Takie postępowanie umieści cię w „więzieniu” na szczycie areny, gdzie wchodzisz do Siva, aby rozpocząć, i będziesz musiał użyć klucza Splicer, aby wyjść. Aby tego uniknąć, po prostu poczekaj, aż inny gracz Cię ożywi.

Jednak jedynym momentem, w którym powinieneś się ożywić, jest to, że czas jest krótki lub siły wroga są zbyt silne, aby inny gracz mógł przyszedł z pomocy. Jeśli zdecydujesz się ożywić, spróbuj skoordynować razem, aby kilku graczy mogło jednocześnie uciec z „więzienia” za pomocą jednego klucza Splicer.

Chcieć więcej Destiny: Powstanie przewodników żelaza, porad i sztuczek? Następnie przeczytaj nasz gniew z obserwacji maszyny i przewodników, Pełna lista wszystkich uśpionych lokalizacji klastra SIVA, Wskazówki, jak dotrzeć Maksymalny poziom światła Destiny , Jak zakończyć egzotyczne zadanie Gjallarhorn, Khvostov 7G-Ox Quest i Thorn Quest i nowe tryby Vanguard Elite Strike i srl.

Co jeszcze musisz wiedzieć o kuźniach Archona Destiny: Rise of Iron

 • Nawet na najniższych poziomach upewnij się, że jesteś przyzwoitym poziomem światła (najlepiej 340 plus) i w zespole przed spotkaniem. W szczególności legendarne oferty wysokiego poziomu będą trudne bez względu na twój poziom, więc upewnij się, że masz pełną drużynę, która cię poparła.
 • Po wydaniu Hotfix poprawiło wskaźnik spadku ofert SIVA po zakończeniu kucy Archona, ale inni gracze donoszą Zwiększony wskaźnik zrzutu łupów w ogóle – więc jeśli zostałeś zniechęcony, kiedy zacząłeś Rise of Iron, warto teraz wrócić, aby zobaczyć, jak sobie poradzisz.
 • Dobrą wskazówką, aby spróbować dopasować cię do losów w środowisku, jest powoli podejść do Areny Forge Archon;Zwiększa to prawdopodobieństwo, że serwery gier są zgodne z innymi graczami. Jeśli zbliżycie się do zatrzymania archon, wpadnij do powolnego spaceru, gdy wchodzisz do korytarza i przejdziesz po schodach, a kciuki zobaczysz innych na arenie. Niektórzy zgłosili, że zbliżanie się Warrens poprawia również wskaźnik sukcesu w tworzeniu dopasowań.
 • Możesz wziąć misję patrolową z innych części Plageuelands (takich jak zabicie pewnej ilości wrogów) i wypełnić je w ramach aktywności kuźni.
 • Spotkania Archon’s Forge są klasyfikowane jako wydarzenie publiczne, które jest przydatne w przypadku niektórych cotygodniowych lub codziennych nagród.

How do you rate Destiny Archon’s Forge: łup, nagrody i jak Rise of Iron’s Battle Arena działa ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *