Destiny – Bell Order for Rise of Iron’s Sing the Iron Song Hidden Achievement, Trophy

Startseite » Destiny – Bell Order for Rise of Iron’s Sing the Iron Song Hidden Achievement, Trophy
26. lutego 2024
3 minutes
54

By Jhonny Gamer

Destiny: Rise of Iron’s Nowej przestrzeni społecznej – żelazna świątynia – ma wiele tajemnic ukrytych w zanadowaniu, ale najciekawsze otaczające gigantyczne dzwonki.

W świątyni znajduje się sześć dzwonów, które, gdy gra się w odpowiedniej kolejności, odblokuj jedno z trofeów / osiągnięć ekspansji, Zaśpiewaj żelazną piosenkę. Oto jak to zrobić.

Lokalizacje zamówienia dzwonu w Destiny: Rise of Iron to odblokowanie śpiewu żelaza

W żelaznej świątyni idź po schodach do głównego wejścia do świątyni. Stąd znajduje się okrągły poziom powyżej, w którym znajduje się sześć dzwonów;jeden powyżej, gdzie wchodzisz, a pozostałe pięć wokół tyłu.

Korzystając z tego jako przewodnika, kolejność dzwonów jest następująca – 1 jest tym nad tobą, a od lewej do prawej stąd skierowanej do reszty dzwonów, od 2, 3, 4, 5 i 6.


Od wejścia, dzwonki za tymi posągami wyniosłyby 2 do 6.

Bell rozkaz odblokować „Sing the Iron Song” ukryte osiągnięcie / trofeum w Destiny: Rise of Iron

Teraz mamy kolejność dzwonków, muszą one zostać ukończone w następującej kolejności:

1, 2, 3, 1, 5 – 4, 3, 2, 3, 1

Zauważysz, że nie używasz szóstego dzwonka – nie martw się o to, to albo czerwony śledź, albo jest używany do czegoś zupełnie innego.

Ponieważ musisz szybko zadzwonić do każdego dzwonka, nie ma sposobu, aby to zrobić solo. Idealnie byłbyś miał gracza umieszczonego w każdym dzwonku, a ktoś woła zamówienie (możesz zacząć dzwonić dzwonkiem, gdy tylko usłyszysz ostatni, ponieważ przejście przez interakcję zajmie kilka chwil),Ale możliwe jest, aby tylko jedna osoba wykonała cały rząd dzwonków, jeśli jest wystarczająco szybki. Praktyka czyni mistrza!

Ten film z Maka91Produkcji pokazuje lokalizację każdego dzwonka i ich zamówienie bardzo wyraźnie:


Jeśli zostanie wykonane poprawnie, usłyszysz unikalne whooshing wokół, a trofeum / osiągnięcie odblokuje. Dlaczego to zamówienie? To jest melodia głównego tematu rozszerzenia, który możesz usłyszeć tutaj:


Chcieć więcej Destiny: Powstanie przewodników żelaza, porad i sztuczek? Następnie przeczytaj nasz gniew z obserwacji maszyny i przewodników, Pełna lista wszystkich uśpionych lokalizacji klastra SIVA, Wskazówki, jak dotrzeć Maksymalny poziom światła Destiny , Jak zakończyć egzotyczne zadanie Gjallarhorn, Khvostov 7G-Ox Quest i Thorn Quest i nowe tryby Vanguard Elite Strike i srl.

Co jeszcze robi dzwonki w Rise of Iron, poza odblokowaniem śpiewu Iron Song?

W tej chwili niewiele;Spekuluje się, że może to być bardziej ukryte sekrety, jeśli zadzwonisz dzwonki we właściwej kolejności, i miejmy nadzieję, że dowiemy się więcej na czas.

Do tego czasu, wraz z dostarczonymi notatkami, prawdopodobnie możesz inne piosenki, jeśli ty i twój Fireteam sami sami – spodziewaj się wielu filmów na YouTube w nadchodzących tygodniach…

How do you rate Destiny – Bell Order for Rise of Iron’s Sing the Iron Song Hidden Achievement, Trophy ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *