Destiny: Gniew przewodnika i przewodnika maszynowy

Startseite » Destiny: Gniew przewodnika i przewodnika maszynowy
13. marca 2024
7 minutes
27

By Jhonny Gamer

Przybycie nowego nalotu jest jednym z Najbardziej oczekiwane chwile Destiny i Rise of Iron’s Gniew maszyny nie jest inaczej – zwłaszcza gdy był to cały Nowy Rok od dodania King’s Fall.

Tak jak poprzednio, sześcioosobowa aktywność rozpoczęła się kilka dni później 23 września, i ponownie została pobita przez społeczność gry – w ciągu zaledwie kilku godzin przez niektórych z najlepszych graczy.

Nie daj się jednak oszukać – to trudne, zabawne spotkanie, które trwa znacznie dłużej dla pierwszych timerów, z dużą ilością tajemnic i niespodzianek do odkrycia, a my wyjaśnimy wszystko, co można wiedzieć w najbliższych dniach.

Ten nalot – wraz z innymi w grze – został przywrócony do 390 światła w ramach Age of Triumph a cotygodniowa lista odtwarzania nalotów.

Pamiętaj, że w wybranych tygodniach istnieje wyzwanie Vosik i Aksis Challenge Dostępne, które wyjaśniamy na tej stronie, a dla tych, którzy grają na wcześniejszych poziomach światła, mamy przewodnik po trybie twardym również.

Destiny: Wrath of the Machine Walkthrough i przewodniki

Wrath of the Machine Warunki:

Destiny Wrath of the Machine Vosik Boss – Jak pokonać Arcprest, napięcie, napięcie maksymalne, Siva Charge i Core wyjaśniono
Oto jak przejść przez pierwszą część Rise of Iron’s Raid.

Destiny Wrath of the Machine Siege Engine Boss – jak naprawić, korzystać z części silnika i podróżowanie w dół ściany
Przetrwaj zmiażdżenie i samodzielnie użyj silnika, aby zejść ze ściany.

Destiny Wrath of the Machine Aksis Boss – Jak pokonać finałowego szefa Archona Prime’a, armat, serwisów i wzmocnionych
Co zrobić z tymi armatami, serwisami, a później, wszyscy wzmocnieni gracze.

Tryb twardy gniewu maszyny:

Destiny Wrath of the Machine Tryb twardy – różnice i to, co nowe z każdym spotkaniem Boss
Oto, czego możesz się spodziewać po trudniejszym powstaniu żelaznego nalotu.

Wrath of the Machine Challenge Tryb:

Destiny Vosik Challenge, Aksis Challenge Strategie w gniewie maszyny
Jak ukończyć każdy tryb wyzwań wprowadzony podczas wzrostu żelaznego nalotu.

Wrath of the Machine Gear and Secrets:

Destiny Gniew maszyny – ukryte lokalizacje klatki piersiowej i inne tajemnice RAID
Oto, co możesz przegapić w Rise of Iron’s Raid.

Destiny: Token isenfyre – jak go używać do otwarcia drzwi Felwinter Peak w Rise of Iron
Jak użyć kropli rajdowej, aby dotrzeć do nowego obszaru w przestrzeni społecznej.

Destiny Wybuch Prime Quest – Jak rozwiązać zagadkę monitorującą i rozpocząć Rise of Iron rzuca zadanie korupcji
Puzzle monitorujące wewnątrz gniewu maszyny została ostatecznie rozwiązana, a ścieżka do nowej egzotycznej broni zaczyna się.

O czym powinieneś wiedzieć Destiny gniew maszyny przed twoim instrukcją

Jak w przypadku sklepienia szkła, Koniec Croty i King’s Fall Wcześniej prowadzenie nalotu ma wiele korzyści. Oto, co musisz o tym wiedzieć:

 • Gniew zalecanego poziomu światła maszyny wynosi 370, chociaż pierwsze spotkanie to 350 i skaluje się na spotkanie z bossem. Z naszego doświadczenia wynika, że możesz uciec od niektórych graczy z 350, pod warunkiem, że niektórzy się skończyły;Bez zepsucia rzeczy, osoby pod wyrównanymi postaciami mogą skoncentrować się na bardziej mechanicznej stronie rzeczy, podczas gdy osoby z poziomami mogą skoncentrować się na uszkodzeniu. Jednak do końca możesz chcieć uzyskać kilka poziomów na ostateczne spotkanie, abyś mógł pozostać na dłużej i zadawać więcej obrażeń.
 • Podobnie nie martw się o zajęcia. Podczas gdy znaleźliśmy tytan dla broni bąbelkowej Bubble, był pomocny w fazach obrażeń, a uwięzi myśliwych pomógł w grupach wrogów, w trybie normalnym niewiele zależy od konkretnej klasy lub podklasy. Tak samo z Nowe artefakty Destiny , też, choć mogą przyjść w większym stopniu w nadchodzących tygodniach.

Spodziewaj się skoku wiary w pewnym momencie podczas gniewu maszyny.
 • Zanim zagrasz, upewnij się, że podnosisz Raid Quest „Metal and Flesh” z Shiro-4 w żelaznej wieży. Nie będzie miał nad nim znacznika powiadomienia, ale rozmowa z nim i tak powinna wywołać początek. Ukończenie go da dwa klucze pamięci podręcznej Siva i zakończony moment w Rise of Iron Record Book.
 • Oprócz kropli łupów z każdego ukończenia bossa, możesz wydać klucz pamięci podręcznej SIVA na klatce piersiowej, aby uzyskać dodatkowe łupy;Zauważ, że tryb twardy ma dwie skrzynie do otwarcia, jedna na normalne, a drugie dla heroicznych łupów;Z tabelą łupów inaczej dla każdego, upewnij się, że wybierzesz ten, którego potrzebujesz!
 • Aby stworzyć klucz pamięci podręcznej Siva, potrzebujesz 10 fragmentów kluczy Siva, które są otrzymane za ukończenie bossa (1 na normalnym, 2 dla heroicznych) i prawdopodobnie z ukrytych skrzyń podczas nalotu. Nie ma ograniczeń co do liczby kluczowych fragmentów SIVA, które otrzymujesz z ukończeń bossów (krople bossa i ukryte skrzynie są jednocześnie ograniczone w tygodniu) lub fragmenty Key Siva, które możesz wydać, co daje (trochę) zachęty do powrotu raz w tygodniu.
 • Shiro-4 pozwoli ci obrócić klucze pamięci podręcznej Siva Powrót do fragmentów pamięci podręcznej Siva. Jest to szczególnie przydatne, ponieważ klucze pamięci podręcznej SIVA nie mogą być przenoszone między znakami, podczas gdy fragmenty pamięci podręcznej SIVA mogą.
 • Istnieją cztery ukryte uśpione lokalizacje klastra SIVA a także pięć ukrytych skrzyń i monitory w celu rozpoczęcia wybuchu Prime Quest Aktywować i znaleźć między spotkań Boss.
 • Odkryliśmy, że wrogowie mogą upuścić klucze Splicer, Więc upewnij się, że zmienisz zapasy przed wejściem, abyś mógł je odebrać.
 • Według dyrektora gry Chrisa Barretta z wywiadem z Eurogamer, przed wydaniem usłyszeliśmy, że Wrath of the Machine będzie nieco krótszy niż poprzednie naloty), a Bungie miał rację, biorąc drużynę wysokiego poziomu w ciągu dwóch godzin w ciemno. Z naszego doświadczenia z naszego doświadczenia, z zespołem w zakresie 360, jest to około 90 minut do dwóch godzin w pierwszych dwóch sekcjach, a mniej więcej tak samo dla trudnej ostatniej przeszkody.

Splicowany zbroja kosmoklastowa, którą możesz zdobyć w gniewie maszyny.
 • Wrath of the Machine jest jedną z niewielu działań w stosunku do żelaza, która upuszcza maksymalny poziom światła sprzęt i broń. Normalne spadnie do 385 łupów, podczas gdy tryb twardy spada do 400 światła.
 • Jedną z nagród z gniewu maszyn jest ekskluzywna zbroja „splicowana Cosmoclast”, jedna z niewielu graczy, które mogą ozdobić nowymi ozdobami żelaza – ale tylko w zestawach, które spadają, gdy tryb twardy przybywa.

Chcieć więcej Destiny: Powstanie przewodników żelaza, porad i sztuczek? Następnie przeczytaj nasz gniew z obserwacji maszyny i przewodników, Pełna lista wszystkich uśpionych lokalizacji klastra SIVA, Wskazówki, jak dotrzeć Maksymalny poziom światła Destiny , Jak zakończyć egzotyczne zadanie Gjallarhorn, Khvostov 7G-Ox Quest i Thorn Quest i nowe tryby Vanguard Elite Strike i srl.

 • Będą dwa trofea do odblokowania od gniewu maszyny;jeden do ukończenia go na normalnej trudności, a drugi na heroicznym / twardym.
 • Wrath of the Machine ma również dedykowane

How do you rate Destiny: Gniew przewodnika i przewodnika maszynowy ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *