Destiny oszusty nie starają się przeciwstawić Bungie za włamanie się do komputera

Startseite » Destiny oszusty nie starają się przeciwstawić Bungie za włamanie się do komputera
12. marca 2024
3 minutes
31

By Jhonny Gamer

Długotrwała legalna bitwa między Bungie i Destiny Keat Software Aimjunkies wydaje się w końcu zbliżony do jego wniosku – z zwycięstwem teraz Bungie.

Sędzia Sądu Rejonowego USA Thomas Zilly orzekł przeciwko staraniu się brwi Aimjunkis, aby przeciwstawić się bungie za rzekome dostęp do swoich komputerów – ruch odwetowy, który, jak twierdziła firma oszukiwania Destiny twórca hakowania.

Teraz nowy rządzący (Po raz pierwszy zgłoszony przez Torrentfreak), odrzucił obronę Aimjunkies i sprawiło, że Bungie prawdopodobnie wygrał swoją pierwotną skargę, która twierdziła, że oprogramowanie oszustwa AIMJUNKIE naruszyło się Destiny Copyright and Trademarks.


Eurogamer Newscast: powinieneś zaglądać Pokémon Scarlet i fioletowe wycieki?

Sędzia Zilly stwierdził, że zwracając się do roszczenia twórcy oszuktów Jamesa Maya (nie tego), że Bungie nielegalnie uzyskał dostęp do swojego komputera

„May nie udało mu się wystarczająco twierdzić, że Bungie uzyskał dostęp do jego Persona l komputer i pliki bez upoważnienia. Aby poprzeć jego zarzut, że Bungie uzyskał dostęp do jego Persona l Komputer, może polegać na dokumencie, który Bungie rzekomo wyprodukował podczas odkrycia w tej sprawie.

„Może jednak nie wyjaśnia jednak, co to za dokument ani jak dowodzi przypadków, w których Bungie rzekomo uzyskiwał dostęp do swojego komputera bez upoważnienia i pobrał swój Persona L.”

Bungie po raz pierwszy złożył pozew przeciwko Aimjunkies w czerwcu 2021 r., Kiedy ten ostatni sprzedawał ”Destiny 2 hacki „Pakiet do użytkowników, którzy chcieli się oszukiwać Destiny 2 za 35 USD miesięcznie. Powstała saga miała kilka zwrotów akcji – i zyskała na znaczeniu, gdy Bungie początkowo wydawał się umieszczony na tylnej stopie.

W kwietniu pierwotna skarga prawna Bungie została w dużej mierze odrzucona. W tym czasie Aimjunkies argumentował, że jego oprogramowanie do oszustw było jego własną pracą, a nie kopią kodu Bungie.

Bungie następnie próbował ponownie, argumentując, że Aimjunkis w dużej mierze inżynieria i kopiowała Kod oprogramowania Destiny. Ale Aimjunkies wystrzelił, Mówienie, że jego oprogramowanie działało po prostu podobnie jak nakładki parowe i inne legalnie dostępne produkty.

Następnie sytuacja zmieniła się we wrześniu, kiedy Aimjunkies twierdził, że Bungie uzyskał dostęp do swoich komputerów za pośrednictwem „tajnego nadzoru” Aby uzyskać poufne informacje.

AIMJUNKIES ma teraz do 21 listopada, aby złożyć nowy odwołanie – lub zaakceptować, że prawdopodobnie stracił.

How do you rate Destiny oszusty nie starają się przeciwstawić Bungie za włamanie się do komputera ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *