Destiny Wrath of the Machine Tryb twardy – różnice i to, co nowe z każdym spotkaniem Boss

Startseite » Destiny Wrath of the Machine Tryb twardy – różnice i to, co nowe z każdym spotkaniem Boss
12. marca 2024
4 minutes
30

By Jhonny Gamer

Od tego czasu wydaje się, że pięć minut Drugie rozszerzenie Destiny uruchomiono, ale już czas na Gniew trybu twardego maszyny Aby zadebiutować.

Jak sama nazwa wskazuje, trudniejsza trudność (znana w grze jako heroiczna) to konfiguracja powyżej regularnych rozgrywek na rajd – wprowadzanie twardszych wrogów, żadnych ożywia się wraz z nowymi mechanikami, o których należy pamiętać. Zarabiasz jednak lepiej (i ekskluzywne!) łupy i dedykowane osiągnięcie do zarabiania za twoje wysiłki. Powodzenia strażnicy!

Różnice w trybie trudnym maszyny – co nowego w heroicznym nalotie?

Istnieją cztery różnice w gniewu trybu twardego maszyny:

 • Wrogowie wyższego poziomu światła (poziom światła zalecany 380, w porównaniu z 370 od normalnego)
 • Brak ożywienia podczas spotkań Boss
 • Dodatkowa mechanika podczas spotkań z bossami (bardziej szczegółowo poniżej)
 • Wyższy poziom i różne łupy, dodatkowe skrzynie łupów Kluczowych Siva (patrz także poniżej, aby uzyskać więcej informacji)

Oprócz wymagania wyższego poziomu światła i zapewnienia, że każdy członek zespołu przetrwa (większość) spotkania, każdy etap ma również dodatkową mechanikę, o której należy pamiętać.

Zalecamy w całości odtwarzanie regularnego nalotu (zobacz nasz gniew przewodnika i przewodnika maszynowy) Aby uzyskać uchwyt podstaw, ponieważ następujące są po prostu opracowanie tego, co spotkałeś do tej pory.

Gniew maszyny Tryb twardy Nowa mechanika:

 • Vosik Drugie spotkanie: 6 bomb do rzucenia (jedno na gracz jednocześnie) zamiast tylko trzech;Dodano duże monitory w centrum;Czyste pokoje mają w połowie zamknięte drzwi, które należy przesunąć
 • Silnik oblężenia: Walker spawnuje się w drodze powrotnej z przenoszenia części silnika i musi być wyłączony przed postępem (przydaje się tutaj Celestial Nighthawk!)
 • Aksis pierwsze spotkanie: Pojawiają się trzy wieżyczki – po jednej z każdej strony – i odradzają się regularnie
 • Aksis Drugie spotkanie: Dziewięciu serwatorów spawnuje zamiast trzech dla dziewięciu bomb w fazie rzucania bombą, podobnie jak ostatnia część pierwszego spotkania Aksis

Jeśli chcesz zobaczyć niektóre z najlepszych streamerów Zajmij się nalotem w godzinach po wydaniu, oto pełna gra:


Są też zmiany w trybie twardym. Po pierwsze, na końcu spotkania znajduje się druga skrzynia łupowa;Pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić typ klatki piersiowej (monit na ekranie powie heroiczny).

Podobnie jak w trybie normalnym, 3 kluczowe fragmenty Siva spadną z pierwszego pokonania każdego bossa w tym tygodniu. Granie ponownie da ci dwa, a potem jedną na trzecie.

Po drugie, gniew stołu z łupami będzie oferował różne krople, w tym karabin pulsowy, armatę ręczną, karabin snajperski, broń boczny i karabin maszynowy

.

Chcieć więcej Destiny: Powstanie przewodników żelaza, porad i sztuczek? Następnie przeczytaj nasz gniew z obserwacji maszyny i przewodników, Pełna lista wszystkich uśpionych lokalizacji klastra SIVA, Wskazówki, jak dotrzeć Maksymalny poziom światła Destiny , Jak zakończyć egzotyczne zadanie Gjallarhorn, Khvostov 7G-Ox Quest i Thorn Quest i nowe tryby Vanguard Elite Strike i srl.

Inne rzeczy, które należy wiedzieć o gniewie trybu twardego maszyny

 • Gniew trybu wyzwań maszynowych jest rozgrywana zarówno na trudnościach normalnych, jak i twardych, bez wyróżniających się różnic w rozgrywce poza kroplami łupów.
 • Wrath of the Machine Tryb twardy jest jedną z niewielu działań w stosunku do żelaza, które spadnie o 400 poziomu światła Sprzęt, zarówno z ukończenia spotkania, jak i heroicznych skrzyń z łupami.
 • Ukończenie gniewu nalotu maszynowego na twardo może nagrodzić unikalny statek:

Statek, który dostajesz z gniewu maszyny na twardo #riseofiron jest pięknem: fotka.świergot.com/ujjfj1giz8

— Matthew Reynolds (@crazereyn) 20 września 2016
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

 • Istnieje dedykowane trofeum / osiągnięcie w trybie twardym do ukończenia nalotu.
 • Jeśli chodzi o zbroję, tylko te, które spadają w trybie twardym, można umieszczać ozdobami, które wydzielają próby sprzętu Ozyrysa.
 • Dwa wpisy w Rise of Iron Record Book Odblokuj, gdy grasz w tryb twardy.

How do you rate Destiny Wrath of the Machine Tryb twardy – różnice i to, co nowe z każdym spotkaniem Boss ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *