Destiny Wybuch Prime Quest – Jak rozwiązać zagadkę monitorującą i rozpocząć Rise of Iron rzuca zadanie korupcji

Startseite » Destiny Wybuch Prime Quest – Jak rozwiązać zagadkę monitorującą i rozpocząć Rise of Iron rzuca zadanie korupcji
12. marca 2024
8 minutes
25

By Jhonny Gamer

Po tygodniu społeczności pracującej jedna z największych tajemnic Rise of Iron – jak aktywować wszystkie gniew monitorów maszyny – puzzle została w końcu pęknięta, torując drogę do rozpoczęcia Destiny: Rise of Iron’s Exbreak Prime Egzotyczna misja broni.Serpentyna Datto a jego zespół byli jednymi z pierwszych, którzy otrzymali karabin o światło 390 (!), z innymi graczami podążającymi. W ciągu kilku godzin, Datto i Destiny sub-Reddit ujawnił pełne kroki, aby zdobyć karabin, od lokalizacji monitorowania po rozpoczęcie kierowania Corruption Quest i różnych puzzli silnika Siva.

Nie trzeba dodawać, że wybuch Prime Quest to całkiem zadanie, więc upewnij się, że masz zaangażowany zespół, który pomoże. Do tego czasu może spójrz na inną egzotyczną broń Rise of Iron, takich jak Cierr, Gjallarhorn Quest lub zadanie Khvostov – Zwłaszcza jeśli chcesz ukończyć Rise of Iron’s Record Book.

Jak uzyskać pełne etapy wyprawy – Quest Stages

Kredyt wychodzi na obie społeczności w Sekrety RAID I Destiny sub-red-redci za włożenie pracy, aby to wszystko wymyślić.

 • Aktywuj wszystkie monitory w gniewu nalotu maszynowego
 • Uzupełnij nalot i pokonaj ostatniego szefa, Aksis
 • Otwórz piątą ukrytą klatkę piersiową ukrytą w pokoju bossów, aby uzyskać zadanie „kierowanie zepsucia”
 • Kompletne cele z fureamą składającą się z czarnoksiężnika, Huntera i Tytana (3 wydarzenia publiczne, 3 mecze tytka, zapadki, 50 zabójstw karabinów pulsowych)
 • Rozwiąż pierwszą układankę silnika Siva
 • Wypełnij więcej celów (eksploruj Plageuelands, 3 próby kuźły Archona, zabij udoskonalone sepiks)
 • Rozwiąż drugą układankę silnika Siva
 • Wróć do gniewu maszyny nalotu i zabij przywódców diabła i zbieraj 3 Kontrola siatki
 • Rozwiąż ostatnią układankę silnika Siva

Następnie dostaniesz karabin impulsowy wybuchu.

Aby zacząć, musisz dostać się do nalotu i aktywować wszystkie pięć monitorów. Takie postępowanie usunie laser w tajnym korytarzu po wygraniu drugiej walki Aksis, rozpoczynając zadanie. Tutaj wszyscy są:

Gniew lokalizacji monitorowania maszynowego, aby rozpocząć kwestionowanie zepsucia

Lokalizacja pierwszego monitora (po drugim spotkaniu Vosika): Po zakończeniu spotkania Vosika, w tym samym pokoju, idź z przodu „czysty pokój” po lewej stronie i spójrz, aby zobaczyć wentylator wysoko nad sufitem. Skoczyć, a na końcu korytarza jest monitor.

Lokalizacja drugiego monitora (po drugim spotkaniu Vosika): Na ścieżce między Vosik a silnikiem oblężniczym znajduje się korytarz, który dzieli się po prawej stronie na przeciwnej ścianie, w której widzisz dwie pary rur prowadzących po lewejGniew maszyny).

Zamień róg w duży pokój i wejdź na lewą chodnik powyżej. Jest inny chodnik wyżej w przeciwieństwie, a inny, który biegnie wzdłuż ścian. Oto wideo Esoterickka pokazujące lokalizację:


Lokalizacja trzeciego monitora (po spotkaniu z silnikiem oblężniczym): Po pokonaniu silnika oblężniczego, ale zanim upadniesz do skał poniżej, skręć i stań po prawej stronie mostu. Spójrz za mostem, aby zobaczyć, jak wystają śmieci. Zastrzel go, aby usunąć go z mostu, a następnie podskocz podwójnie, aby odkryć, że przesłaniał przejście monitor. Ten film autorstwa Vendetta pokazuje, gdzie można go znaleźć:


Lokalizacja czwartego monitora (między Siege Engine i Aksis): Ten krok jest najbardziej skomplikowany i wymaga pewnej koordynacji, aby zrobić prawidłowe. W farmie serwerowej idź do dużego pokoju zawierającego gigantyczną kostkę otoczoną kanistrami. Czterech zespołów musi stać określone kanistry. Zamówienie nie ma znaczenia, a jeśli się powiedzie, odtworzy dźwięk.

Teraz dwóch graczy wraca do otwierającego obszar. Biorąc to po kolei, w lewo, a następnie w prawo, gracze aktywują monitor i wykorzystają liczbę, która następuje, aby ustalić, gdzie pozostali czterej gracze wstają w pokoju kanistrowym.

Począwszy od sekcji 00, lewy monitor poda kolumnę (są one ponumerowane, zaczynając od 0), a następnie numer wiersza kanistra (z każdego mostu, wychodząc) przy użyciu następujących liczb:

0000: 0
0001: 1
0010: 2
0011: 3
0100: 4
0101: 5

Następnie rozdział 01 i tak dalej. Jeśli nie jest pewne, warto obejrzeć ten film z Esoterickk Wyjaśnienie tego bardziej szczegółowo.

Lokalizacja piątego monitora (po pokonaniu Aksis): Piąty i ostateczny monitor znajduje się na początku korytarza z klatką Quest. Po stawieniu czoła Aksis możesz zejść z krawędzi areny (po lewej stronie miejsca, w którym się po raz pierwszy się odrodziłeś), aby znaleźć ukrytą półkę prowadzącą do korytarza laserów. Oto promienne wilki, aby zaprezentować lokalizację korytarza:


Teraz, gdy masz wszystkie pięć monitorów, korytarz powinien być wolny od laser.

Jak ukończyć zadanie „Kanowania zepsucia” i rozwiązać zagadki silnika Siva

Teraz masz zadanie, pierwszym krokiem jest Być baterią, gdzie wykonujesz cele z powłoką składającą się z czarnoksiężnika, Huntera i Titana (3 wydarzenia publiczne, 3 mecze tytka, zapadnięcie zapadły, 50 zabójstw karabinów pulsowych). Pod warunkiem, że masz furię z dostępnymi postaciami, powinien to być dość prosty krok, który nie powinien zająć godziny.

Potem jest Że światło może wiązać Krok, który sprawia, że „synchronizujesz przepływ energii silnika Siva”. Wszyscy trzej gracze (ponownie, jako Warlock, Titan i Hunter) muszą zbadać swoje elementy silnika Siva w przestrzeni społecznej i zapewnić, że pierwsze i ostatnie węzły po lewej i prawej stronie są takie same;Dodaj kondensator podstawowy, odejmowania rezystora bazowego, podwójne mnożenie i połowę połowy. Jeśli chcesz rozwiązania, jest ono następujące, z (Dzięki sub-red-red) 1 będąc górnym węzłem i 3 do dołu:

Warlock to 31313
Titan to 32323
Hunter ma 23223

Jeśli wszystkie trzy zostaną wykonane jednocześnie na wszystkich trzech postaciach, musisz wykonać więcej celów w Części całości Krok, który obejmuje badanie Plageuelandów (wydaje się, że wiąże się to z zabijaniem wrogów w celu wypełnienia tego), 3 próby kucy Archona i prowadzenie Perfected Strike Sepiks.

Potem musisz rozwiązać inny Silnik Siva naładowany Łamigłość, wyrównując liczby otwarcia i końcowe. Według Destiny sub-Reddit, Kody są następujące (1 to na górze, 4 jest na dole):

Warlock ma 13334 lub 23444
Titan to 42123
Hunter ma 24414 lub 41233

Gdy to się stanie, musisz teraz wrócić do gniewu nalotu maszynowego I Zabij przywódców Devil Splicer i zbieraj 3 Kontrola siatki. Jest to przypadek zabicia wszystkich trzech bossów (Vosik, Seige Engine, Aksis), aby zdobyć węzły.

Masz wtedy Ostateczny silnik Siva niestabilny puzzle. Znowu miej tylko trio Huntera, Warlock i Titan tylko na swojej imprezie. Wartość końcowa musi wynosić 730, a każda klasa ma inny numer początkowy. Tym razem jest to o wiele bardziej skomplikowane, więc użyj tego kalkulator Aby to rozwiązać.

Gdy to się stanie, w końcu dostajesz własny 390 lekki karabin impulsowy. Gratulacje!

Chcieć więcej Destiny: Powstanie przewodników żelaza, porad i sztuczek? Następnie przeczytaj nasz gniew z obserwacji maszyny i przewodników, Pełna lista wszystkich uśpionych lokalizacji klastra SIVA, Wskazówki, jak dotrzeć Maksymalny poziom światła Destiny , Jak zakończyć egzotyczne zadanie Gjallarhorn, Khvostov 7G-Ox Quest i Thorn Quest i nowe tryby Vanguard Elite Strike i srl.

Co jeszcze wiemy o Extbreak Prime i The Quest

 • Wybuch broni Prime spada na 390, co jest dobrym sposobem na zwiększenie cię do maksymalnego poziomu światła.

To jest prawdziwe. fotka.świergot.COM/BH14TZ9Q5T

— Datto (@dattosDestiny) 28 września 2016
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

 • Opis brzmi: „Zrobiłem matematykę. Po pociągnięciu tego spustu jeden plus jeden jest równy zero. Za każdym razem. – Shiro-4 „
 • Oprócz dużej stabilności karabinu pulsowego, jego największą zaletą jest to, że precyzyjne zabijanie i powtarzające się trafienia wrogów spawnują Nanites, którzy pojawiają się i atakują innych wrogów, a zwłaszcza upadły obrażenia. Brzmi przydatne w rajdzie, prawda? Może być warte zdobycia czasu na tryb trudny, ilekroć to się pojawia.
 • Jeśli nie masz ochoty na ponowne uruchomienie całego nalotu w drugim do ostatniego kroku, aby uzyskać Kontrola siatki, a następnie możesz ponownie uruchomić pierwszą walkę z bossem w kółko z punktem kontrolnym drugiej postaci. Okrzyki Destiny sub-Reddit Dla wskazówki.
 • Dobra wiadomość jest taka, że jeśli już skończyłeś zadanie, ale chcesz pomóc znajomym, to Shiro-6 Rozdaje dodatkowe rdzenie silników Siva, aby pomóc im w ukończeniu zagadek.
 • .

How do you rate Destiny Wybuch Prime Quest – Jak rozwiązać zagadkę monitorującą i rozpocząć Rise of Iron rzuca zadanie korupcji ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *