Destiny – złote skrzynie łupów, lokalizacje, ziemia, księżyc, Wenus, Mars

Startseite » Destiny – złote skrzynie łupów, lokalizacje, ziemia, księżyc, Wenus, Mars
26. lutego 2024
13 minutes
29

By Jhonny Gamer

Skrzynie łupów można znaleźć rozsiane wokół każdej z czterech planów, które dostarczały Destiny, ale większość tych, które lokalizujesz w jaskiniach lub na podniesionych platformach, jest losowo umieszczona i jest mało prawdopodobne, aby znaleźć w nich wiele oprócz podstawowych materiałów ulepszenia.

Jednak każda planeta jest również domem dla pięciu złotych skrzyń z łupami zawierającymi doskonałe nagrody. Ich zawartość jest również losowo wybrana, ale zwykle są to broń lub pancerze, co jest lepszą wypłatą, a jeśli polujesz na wszystkie pięć skrzyń, to piąta będzie coś naprawdę fajnego, jak dziwna moneta.

Prawdopodobnie i tak prawdopodobnie znalazłeś kilka z tych skrzyń, ale gdzie są inne? Nasz przewodnik pomoże Ci znaleźć każdą złotą skrzynię z łupami i mam nadzieję, że łatwo zapamiętać, które już odkryłeś, ponieważ jesteśmy tacy mili.

Teraz idź i łup!


Destiny: Porównanie PS4 vs Xbox One

Ziemi Złota Lokalizacje klatki piersiowej

Stepy


Jeśli zaczniesz inną postać, złote skrzynie wracają do ich pierwotnych pozycji. Rzuciliśmy łowcę, żeby to sprawdzić. Do badań rozumiesz.

Rozpocznij patrol na Ziemi, a będziesz odrodzić się na stepach skierowanych w stronę ścieżki prowadzącej do Mothiards. Chcesz iść w przeciwnym kierunku, podobnie jak 180 i skieruj się w kierunku pomarańczowego budynku z tyłu strefy stepowej z otworami wysadzonymi w boku i schodami prowadzącymi do niego. Wejdź do środka, a złota klatka piersiowa znajduje się w następnym pokoju na biurku. Nie możesz tego przegapić – w rzeczywistości prawdopodobnie znalazłeś go podczas misji fabularnej, która prowadzi cię tutaj.

Na ścieżce od Mothyards do zapomnianego brzegu

Skieruj się do przodu z punktu patrolowego Steppesa w Mothiards – miejsce ze wszystkimi dużymi łupkami samolotu ładunkowego – i idź na tylną część obszaru, gdzie należy znaleźć trasę kanionową podążającą nad rzeką w kierunku zapomnianego brzegu. Po tym, jak poszedłeś po kilku zakrętach, uważaj na jaskinię w połowie lewej strony kanionu z wąską strużką wody kapiącą przed nią – druga złota skrzynia łupu czeka na Ciebie w środku.

Zapomniany brzeg

Ponieważ jesteś w drodze do zapomnianego brzegu, równie dobrze możesz podnieść trzecią złotą skrzynię z łupem, gdy tam jesteś. Ten ukrywa się u podnóża klifów, które prowadzą w kierunku Skywatch – po lewej stronie, gdy wchodzisz do zapomnianego brzegu z Mothyards. Nie kieruj się po stromym wzgórzu – zamiast tego przejdź przez płytką wodę i wskocz po skałach, które przytulają podstawę klifu. Nie martw się o utonięcie – dopóki trzymasz się jaśniejszych plam wody. Złote łuki to kilka skał.

Na trasie z Mothyards do Skywatch

Kolejna skrzynia złotych łupów to kolejna, którą można znaleźć samodzielnie – jest w pokoju, w którym walczysz z pierwszym wizardem Hive. Jeśli straciłeś łożyska, ten pokój znajduje się w kompleksie budynków, które prowadzą od Mothyards do Skywatch. Powinieneś znaleźć ula i upadły na niego w dużym otwartym pokoju tuż przed dotarciem do Skywatch, a złote skrzynie łupków znajduje się na dachu małej komnaty, w której upadły kapitan i kilka wandali trzymają fort. Wyczyść wrogów (lub po prostu zignoruj ich i podskakuj w przeszłości) i zwiększ się do dachu, a następnie przejdź do tyłu po lewej stronie konstrukcji, aby zlokalizować klatkę piersiową.

Lair Diabła

Ostateczna skrzynia złotych łupów na Ziemi jest dostępna tylko poprzez prowadzenie strajku Leibs’s Lair, i niestety musisz przejść do ostatniej bitwy z Sepiks Prime, aby ją znaleźć. Gdy wchodzisz na arenę, idź w prawo i po schodach – ostatnia złota skrzynia łupów znajduje się w dalekim rogu pod chodnikami. Gratulacje! Znalazłeś wszystkie złote skrzynie na ziemi. Teraz upewnij się, że skończysz strajk – nikt go nie lubi, gdy ktoś wycofuje się na orbitę podczas walki z bossem.

Księżycowe złote lokalizacje klatki piersiowej

Na ścieżce od linii Archera do piekła

Uprzeprzecz księżyc patrol i wskocz na wróble, a następnie przejdź ścieżką górską, która biegnie od linii Archera do piekła. Jeśli nie jesteś zaznajomiony z tym obszarem, od odrodzenia idź na wzgórze, krzyżuj się pod masywnym akceleratorem cząstek, skręć w lewo i idź na stok między budynkiem a górą w dalekim rogu obszaru. Uważaj na kawałki skały po lewej stronie, gdy idziesz na tę ścieżkę, a pierwsza złota klatka piersiowa wśród nich wśród nich.

Spiralna ścieżka do sali mądrości

Większość złotych skrzyń księżyca znajduje się pod powierzchnią, gdzie łatwo jest stracić łożyska, ale nie rozpacz, ponieważ nadal powinno być ich łatwe. Ten jest prawdopodobnie najłatwiejszy. Z patrolowego odradzania się, wspinaj się na wzgórze, przejdź pod przyspieszeniem, przejdź przez strukturę kopuły po małym wzgórzu po prawej stronie, a następnie zejdź przez duże drzwi wejściowe o dużych ula, które prowadzą do wnętrza planety. Jest tu ścieżka, która spira się w ciemność wokół centralnego skalistego filaru. U podnóża znajduje się kałuża wody. Przejdź przez niego, a klatka piersiowa jest schowana za skalną ścianą u podstawy filaru.

Grób świata

Najlepszym sposobem na zdobycie tej złotej skrzyni jest wzięcie udziału w misji opowieści zwanej grobem świata. Walcz swoją drogę do końca misji (nie trwa to zbyt długo), a znajdziesz złotą skrzynię w ostatniej komorze – ta, w której twój duch bierze udział w wielkim cylindrycznym filarie, podczas gdy ty odsuwasz fale ula wrogów. Złota klatka piersiowa znajduje się w basenie wody, w której spawnują niewolniki – po prostu idź na prawą stronę i jest schowana w szczelinie.

Świątynia Cota

Ta złota skrzynia jest wygodna do odebrania podczas misji komnaty nocnej lub po prostu na patrolu, a podejście jest takie samo. Udasz się do świątyni Cota, do której można uzyskać dostępną ścieżką schowaną z boku zakotwiczenia światła na powierzchni. Z patrolowego odradzania się, zamontuj wróbla i powiększ wzgórze, idź w prawo i udaj się do drugiego końca linii łucznika, podążaj ścieżką po lewej stronie, która trafia do kotwicy światła, idź prosto i przejdź ścieżką obok doWielki budynek z serwisem brzęcząc na podniesionej platformie. Ścieżka prowadzi do świątyni wejścia do Cota. Wejdź do środka i przejdź do najniższego poziomu, co prowadzi do komory z dużym statkiem kosmicznym zawieszonym nad bezdenną dolną. Wokół jest dużo ula, więc najpierw je rozczaruj, a następnie spójrz na wewnętrzne ściany dołu – powinieneś zobaczyć platformę. Wskocz na to, a zobaczysz kolejną dolną w dół, a potem kolejną. Najdalej znajduje się kolejna klatka piersiowa z łupami złota.

Przywoływanie dołów

Kolejna złota klatka piersiowa ukryta pod koniec strajku, ten prawdopodobnie najlepiej jest podnieść pod koniec bitwy z Phogothem, ostatnim szefem. Znajduje się na dolnej platformie na drugim końcu areny, na której z nim walczysz – w rzeczywistości prawdopodobnie zobaczysz ją, gdy kulisz się ze wszystkich akolitów, rycerzy, niewolników i czarodziejów, którzy przybywają, aby go chronić. I hej, uważaj na tę platformę – to tam, gdzie statek grobowy lubią zdeponować posiłki.

Lokalizacje złotej skrzyni Venus

W tunelu od Shatted Coast do Ishtar Academy

Pierwsza skrzynia złotych łupów na Wenus jest dość trudna do przeoczenia podczas pierwszej misji opowieści, ale jest fajnie, jeśli go przegapiłeś – nie dokonujemy tutaj osądów. Pamiętaj o konkretnym tunelu, który prowadzi z rozbitego wybrzeża i pojawia się w środku Akademii Ishtar? Złota klatka piersiowa siedzi na bloku betonu za filarem w głównej arterii, gdy kierujesz się przez tunel.

Kampus 9

Ta złota skrzynia została ukryta raczej skuteczniej. Campus 9 to obszar, w którym twój duch siedzi w okrągłym budynku naukowym z kopułowym dachem, podczas gdy ty odrzucasz fale wrogów Vex na zewnątrz. Że obszar zewnętrzny ma dużo pięknej roślinności, trochę bieżącej wody i kilku budynków z satelitami i sprzętem komunikacyjnym rozsianym wokół nich – a jeden z tych budynków ukrywa klatkę piersiową. Z miejsca, w którym po raz pierwszy wchodzisz do obszaru, chcesz, aby przysiad pomarańczowy budynek najdalej od ciebie po prawej. Powinien być chodnik z poręczą prowadzącą z tyłu. Obserwuj to. Kiedy zabrakło ci przejścia, obróć się, a złote łuki jest schowane w wnęce. Podstępny.

Gałąź N/Gen

Musisz udać się do Ishtar Commons, aby znaleźć tę złotą skrzynię, która znajduje się w budynku oddziału N/Gen. Do Ishtar Commons można dotrzeć, kierując się z punktu odrodzenia patrolowego do rozbitego wybrzeża, do konkretnego tunelu prowadzącego do akademii, a następnie podążając ścieżką, dopóki nie dotrzesz do wspólnych. Obszar ten jest kwestionowany przez Vex i upadł i chcesz udać się do budynku po prawej stronie, który jest chroniony przez hobgoblins. Po wejściu do środka, po kilku korytarzach, obszar gałęzi N/genera. Budynek po prawej w tym dużym pokoju ma kilka kabin biurowych na parte.

Cinders

Ta złota skrzynia, jak i następna można uzyskać podczas plagi Winter Story Mission, gdzie śledzisz Fallen Kell znany jako draksis. W drodze przez jaskinie Control Pod przewodnictwem upadłego, wyciągniesz kilka strażników Kell w pokoju podzielonym. Gdy wszyscy będą martwi, podążasz ścieżką, która zabiera cię na szczyt tego samego pokoju. Zatrzymaj się tutaj i powinieneś zobaczyć, jak niektóre pomarańczowe dźwigary wystają nad obszarem, w którym właśnie walczyłeś. Wspinaj się na ostatnią, którą dotrzesz, a zobaczysz złotą skrzynię z łupem na skałę, do której możesz skoczyć z wdrożeniem w powietrzu.

Zimowe lair

Ostatnie złote skrzynie łupów Venus znajduje się na samym upadłym kecie. To trudna bitwa na wzgórze, aby uzyskać dostęp do keczu, ale kiedy wyciągniesz wandali – szczególnie tych irytujących snajperów – zatrzymaj się przed wejściem do brzucha bestii i zamiast tego przejść na przeciwny koniec platformy. Ostateczna złota klatka piersiowa znajduje się na dolnej półce z przodu statku. Teraz idź z Draksis.

MARS Gold Chest Locations

Barrens

Witamy w Marsie! Najłatwiejsza skrzynia złotych łupów do zlokalizowania tutaj znajduje się w Barrens, w obszarze, w którym spawnujesz podczas patroli i na początku pierwszej misji opowieści, strefy wykluczenia. W rzeczywistości ta ostatnia stanowi najlepszą okazję, aby go złapać, ponieważ obszar, w którym się znajduje, jest porzucony w momencie, w którym po raz pierwszy do niego dotrzesz. Idź prosto przed siebie i zbierz się w dół wzgórza od odrodzenia w kierunku struktur kabal. W środku jest kilka skrzyń, a złota klatka piersiowa siedzi na wierzchu.

W tunelu od barrenów do pustych

Po drugiej stronie jest duży tunel, który prowadzi do pustych. Prawdopodobnie już nie masz tego na wróble. Skieruj się tam teraz i na finałowym zakręcie przed wyjściem w zagłębienia, zeskocz z roweru i spójrz na sufit. Powinieneś zobaczyć lukę w panelu, przez które możesz się poprawić. Nos w okolicy, do której dotrzesz i znajdziesz następną złotą skrzynię z łupem.

Linia żelaza

W tej klatce piersiowej albo chcesz misji opowieści o iglicach ogrodu, która prowadzi cię do żelaznej linii, albo po prostu idź patrol i podążaj za tymi wskazówkami. Z patrolowego odradzania się, idź drogą po prawej, a następnie idź drogą prosto za strukturami kabalowymi, które prowadzą do sztabków, idź w prawo, kiedy tam dotrzesz i udaj się przez ogromną bramę kabalową i na wzgórze. To powinno doprowadzić cię do Firebase Rubicon. Idź w lewo, a potem w prawo przez podstawę (możesz zignorować kabal) i w dół do tunelu po prawej stronie platformy na drugim końcu. To prowadzi cię do odpadów Rubicon, gdzie po prawej stronie jest wieża, którą odwiedzasz. Zamiast tego idź w lewo i skieruj się w stronę konstrukcji z zaparkowanymi w niej przechwytywaczami – małe ikony pojawią się, aby zilustrować, gdzie są ustawione. Po lewej stronie za niektórymi skałami jest wejście do jaskini do żelaznej linii. Ufw!

Przejdź się, aż dojdziesz do masywnych drzwi na szczycie rampy. Będziesz musiał trochę skakać, więc oczyść obszar, a następnie wskoczyć na niebieskie rury na lewo od dużych drzwi. Stąd skok do platformy nad drzwiami. Musisz teraz zwiększyć platformę po drugiej stronie drzwi, co może podjąć kilka prób – możesz użyć wąskich półek nad drzwiami jako postów inscenizacji. Po przejściu złota skrzynia jest schowana na drugim końcu platformy.

Pałac pyłowy

Ten jest nieco łatwiejszy do zlokalizowania. Pałac pyłu jest strukturą drapaczy wieżowca w zagłębieniach, która jest dostępna poprzez kierowanie dużym tunelem po lewej stronie barrenów. (Jeśli szukasz misji fabularnej, która naturalnie przenosi cię do tej złotej skrzyni, wypróbuj pochowane miasto.) Przejdź przez boczne wejście, które prowadzi obok pary legionistów i po schodach. Podążaj tą trasą, aż dotrzesz do otwartej strefy z chodnikami na poziomie wejściowym i piaszczystymi niższymi obszarami, gdzie patrol kabali. Trzymaj się podwyższonej ścieżki i po drugiej stronie powinieneś zobaczyć drzwi z „3”. Przejdź tam, a złota klatka piersiowa za biurkiem.

THARSIS Junction

Ostateczna złota skrzynia na Marsie, jeśli przynajmniej podążałeś za naszym przewodnikiem, jest dostępna podczas misji Rising Tide Story – tej, w której walczysz z Vex w podziemnej magazynie pociągu. Możesz skontaktować się z nim na patrolu, przechodząc z punktu odrodzenia Barrens w dół tunelu do zagłężeń, przez następny tunel do zakopanego miasta, a następnie do kompleksu stacji Freehold na drugim końcu, przez czarny obszar, do głównegostacja i przez tunel z tyłu do tharsis Junction. To tutaj powinieneś zobaczyć kilka samochodów kolejowych. Po przeciwnej stronie wzdłuż tylnej ściany znajduje się pomieszczenie z drucianą siatką biegnącą wzdłuż jednej strony za trzema ułożonymi skrzyniami. Na drugim końcu pokoju jest otwór w siatce, co powinno prowadzić do ostatniej złoty. Gratulacje!

Przeczytaj resztę naszych Przewodnik Destiny , lub gdy będzie gotowy, nasz Destiny: The Brak -King Guide.

Poprzedni

How do you rate Destiny – złote skrzynie łupów, lokalizacje, ziemia, księżyc, Wenus, Mars ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *