Deweloper Rocket League „Badania rozwiązań” do przeszkolonych botów AI wykorzystywanych w meczach konkurencyjnych

Startseite » Deweloper Rocket League „Badania rozwiązań” do przeszkolonych botów AI wykorzystywanych w meczach konkurencyjnych
13. marca 2024
2 minutes
30

By Jhonny Gamer

Aktualizacja 20/1/23: Deweloper Rocket League, Psyonix, ogłosił falę zakaz.

Problem został podkreślony w zeszłym tygodniu przez zirytowanych graczy, którzy mają dość zbyt perfekcyjnych przeciwników, którzy okazują się botami przeszkolonymi przez AI. Teraz Psyonix odpowiedział, usuwając „szereg kont” i przywracając możliwość zgłaszania przeciwników jako oszustów.

Dalsza funkcjonalność antycheatowa jest również w drodze, a obecnie „w trakcie zespołów inżynieryjnych”, powiedział Psyonix w oświadczeniu opublikowanym Reddit.

„Wcześniej dzisiaj podjęliśmy działania przeciwko wielu kont -botom w Rocket League. Ta Banwave powinna obejmować zdecydowaną większość kont, które korzystały z botów, ponieważ po raz pierwszy pojawiły się w meczach online pod koniec 2022.”

Oryginalna historia 11/1/23:
Kiedykolwiek znalazłem przeciwnika Rocket League, który był po prostu zbyt dobry? Psyonix, deweloper gry, powiedział teraz, że jest świadomy graczy korzystających z wyszkolonego bota AI do oszukiwania w trybach konkurencyjnych gry.

Zjawisko korzystania z uczenia maszynowego do nauczania programu AI, jak grać w Rocket League, nie jest niczym nowym, ponieważ to Gamer PC Zgłoś zagłębia się w. Przez jakiś czas wyszkolone boty są przeciwne sobie w lokalnych meczach, a pytanie, ile i jak dobrze program AI może nauczyć się grać w grę taką jak Rocket League.

Problem zawiera pozornie najnowsze odkrycie graczy, że wersje wyszkolonego przez AI Bot w grze są teraz używane do oszukiwania w konkurencyjnych trybach gry Rocket League, przebrane za ludzkie graczy.


Oficjalna rozgrywka Rocket League (tutaj bez botów).

Pysonix potwierdził, że uważa, że „niewielka liczba graczy” używa bota NexTo do oszukiwania, a teraz „aktywnie bada rozwiązania”.


Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Czy spotkałeś wersję bota NexTo? Telltale Znaki (poza tym, że są bardzo dobre) obejmują wyszkoloną zdolność do utrzymywania piłki i nie korzystania z ruchów lotniczych podczas gry.

Następnym razem, gdy przegram mecz rankingowy, będę wiedział, czego winić.

How do you rate Deweloper Rocket League „Badania rozwiązań” do przeszkolonych botów AI wykorzystywanych w meczach konkurencyjnych ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *