Diablo 4 Czarnoksiężnik Najlepsza budowa, umiejętności, zaklęcia, sprzęt i klejnoty

Startseite » Diablo 4 Czarnoksiężnik Najlepsza budowa, umiejętności, zaklęcia, sprzęt i klejnoty
14. marca 2024
11 minutes
36

By Jhonny Gamer

Diablo Czarnoksiężnik 4 był jednym z najsilniejszych, jeśli chodzi o posiadanie potężnego zestawu z dobrymi narzędziami, ale był spore zdziwiony z Patchem przedsezonowym 1. Więc teraz bardziej niż kiedykolwiek jest dobrze poznać Najlepsza budowa czarnoksiężnika.

Nic nie idzie lepiej ze światem pełnym demonów niż stara potężna i destrukcyjna magia. Tych, którzy uczą się drogi magii Diablo 4 może używać zaklęć żywiołowych, mając umiejętności, które przechodzą od rzucania śmiertelnymi pociskami lodowymi po rzucanie gigantycznego meteoru na wrogów.

Cała ta moc wiąże się z ceną i grą jako czarnoksiężnik nie jest najłatwiejszą rzeczą do zrobienia w grze. Biorąc pod uwagę, jak ważne jest, aby obejść umiejętności, które dobrze się synergizują, my’przygotował ten artykuł do wyjaśnienia Najlepsza budowa czarnoksiężnika, które umiejętności są niezbędne, jakie są najlepsze zaklęcia, a także sprzęt i klejnoty Powinieneś szukać Diablo 4.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Wolny od spoilera Diablo 4 Recenzja – jeden główny problem… Diablo 4 PC GamepaPlay Review SinglePlayer.Obejrzyj na YouTube

Jak grać jako czarownik w Diablo 4

Mimo że Diablo 4 ogólnie nie jest złożoną mechanicznie grą i to’S skupiony na zabijaniu – dużo – wrogowie, ten prosty pomysł staje się dość trudny do wykonania, gdy masz duże grupy demonów rzucających w ciebie niebezpiecznie świecące rzeczy. Cały ten scenariusz może być koszmarem, jeśli tak’t tak mocne jak druid lub barbarzyńca, Ale może być zabawnym czasem dla czarnoksiężników. Wszystko zależy od tego, jak grasz z klasą.

Czarnoksiężnik nie jest łatwą klasą do zabawy i istnieje kilka dobrych powodów. Po pierwsze, to’jest bardzo jędrną klasą, co oznacza, że możesz dość łatwo umrzeć, ponieważ nie’T mieć dużo zdrowia. Z tego powodu pozycjonowanie staje się podstawowe, aby przetrwać w spotkaniach przeciwko potężnym wrogom. Oprócz tego ruch jest życiem, więc aby pozostać przy życiu i nadal powodować obrażenia, musisz nauczyć się latania wrogów. Aby to zrobić, wystarczy przejść między atakami. Poza tym Czarnoksiężnik’S Umiejętności Użyj dużo many. Zarządzanie swoją maną jest również wyzwaniem, gdy zaczynasz grać na zajęci.


Czarnoksiężnik w Diablo 4 musi użyć wszystkich dostępnych narzędzi, aby zapobiec pobieraniu uszkodzeń

Z powodu tych warstw mikro-zarządzania zasobami i pozycjonowaniem, przyzwyczajenie się do klasy i opanowanie może potrwać trochę czasu. Ale dzięki tej kompilacji, która jest świetna do procesu wyrównania postaci, masz wszystkie narzędzia potrzebne do zmniejszenia wszystkich problemów, które możesz mieć podczas gry jako czarnoksiężnik. Pojęcie to jest skorzystanie z tłumu-Kontrola umiejętności, aby stworzyć system okien, aby zadać jak najwięcej szkód.

Podstawowymi umiejętnościami tej budowy są Łańcuch, seria wyładowań piorunów I Hydra, podczas gdy reszta naszych wyborów została wybrana, aby zwiększyć wydajność tych dwóch. Te dwie umiejętności dobrze się synergizują, ponieważ Błyskawica łańcuchowa ma pasywne, które zwiększa twoją postać’S Critical Strike Chance i Hydra otrzymują buff o krytycznych przypadkach, gdy wylądujesz krytykiem. Ta interakcja może wydawać się zbyt prosta, ale’S niezwykle skuteczny. Oprócz tych dwóch umiejętności, ty’LL ma również Iskra Jako twój podstawowy atak, Zamieć, Zbroja lodowa, i twój ostateczny Piekło pomóc Ci.

Więc kiedy angażujesz wrogów, chcesz rzucić Hydrę i użyć błyskawicy łańcucha. Aby powstrzymać wrogów daleko od ciebie i w Hydra’S Range, Cast Inferno, który nie tylko pomaga grupować wrogów i ciągnąć ich, ale pozwala rzucić nową hydrę bez wydawania many. Jeśli Inferno jest w czasach odnowienia, użyj zamieci w regionie, w którym hydry się odrodziły, co je spowalnia/zamraża. Pamiętaj, aby zacząć kikować wrogów za pomocą Błyskawicy Łańcuchowej lub Spark. I pamiętaj, że zbroja lodowa powinna zostać wyskoczona, jeśli zostaniesz otoczony przez wrogów, którzy albo uciekli z tłumu Kontrola umiejętność lub po prostu pojawiła się po tym. Chociaż szybciej regenerujesz zasoby z ulepszoną zbroją lodową, wyskakowanie go tylko po to, aby odzyskać swoją manę wcześniej, jest zawsze ryzykowne.

Diablo 4 Czarnoksiężnika najlepsze umiejętności

Czarowcy mają dość rozległy zestaw pod względem dawania wielu sposobów powodowania obrażeń i wpływającym na wrogów z szkodliwymi skutkami Diablo 4. Jednocześnie jest to klasa bardzo egocentryczna, która nie oferuje żadnego sposobu na pomoc swojej grupie. Ale biorąc pod uwagę to, co zostało wyjaśnione w poprzedniej sekcji, istnieje pewne konkretne umiejętności, na które musisz wydać swoje umiejętności, aby ta kompilacja działała.

Podstawowy węzeł

 • Iskra: Jako twój podstawowy atak, Spark jest dość solidną opcją, biorąc pod uwagę, że zadaje dobry pojedynczy cel i obrażenia obszarze, zwiększa krytyczną szansę na uderzenie i to’jest łatwiejsze do uderzenia wrogów. Podczas biegania iskrową, nieuchronnie musisz zdobyć Ulepszona iskra i Gling Spark aktualizacja.

Węzeł podstawowy

 • Łańcuch, seria wyładowań piorunów: Korzystając z tej umiejętności, błyskawica odbija się od jednego wroga do drugiego lub ciebie. Wybieranie Ulepszona błyskawica łańcucha i Większe błyskawice łańcucha, Atak stanie się nie tylko dobrą umiejętnością jednorazowego celu, ale także zwiększy krytyczną szansę strajku na czas, który odbił się, wzmacniając twoje hydry.

Dla tej budowy czarnoksiężnika Diablo 4 ważne jest, aby wybrać odpowiednie umiejętności

Węzeł defensywny

 • Zbroja lodowa: Biorąc pod uwagę czarnoksiężników’T WYMAGAJ ZAMIECZNYCH, Posiadanie umiejętności obronnych jest ważne, nawet jeśli możesz uniknąć obrażeń za pomocą tłumu Umiejętności kontrolne. Istnieją jednak sytuacje, w których otaczają Cię zbyt wielu wrogów lub tłum grupa demonów, podczas gdy większość twoich umiejętności jest na odnowieniu. To wtedy lśni pancerz, ponieważ tworzy wokół ciebie barierę przez krótki czas. Po zaktualizowaniu do Ulepszona zbroja lodowa, Regenerujesz manę szybciej, gdy bariera jest w górę.
 • Szklana armata: Ta umiejętność pasywna powoduje, że wyrządzasz większe obrażenia w zamian za wyższe obrażenia. Teraz, gdy masz zbroję lodową, warto nieco więcej obrażeń jest tego warte, ponieważ my’rozmawiać o o wiele więcej obrażeń. A ty Don’Nie muszę się martwić o obrażenia, jeśli wrogowie umierają szybciej, prawda?

Węzeł żonata

 • Hydra: Jak wspomniano, jest to jedna z najważniejszych umiejętności w tej budowie – i bardzo fajny do użycia! Wywołuje hydrę z trzema głowami, które atakują wrogów, którzy są blisko miejsca, w którym je umieściłeś. Po odblokowaniu Ulepszona hydra, Możesz uzyskać dodatkową głowę na wypadek, gdybyś rzucił umiejętności, gdy jesteś’Zdrowe. Musisz też wybrać Przywołał Hydra ulepszenie, które zwiększa hydra’Scritical Strike szansa, gdy wylądujesz na krytykę.

Węzeł mistrzowski

 • Lodowata zasłona: Jedna z umiejętności pasywnych w tym węźle, lodowa zasłona zwiększa czas trwania twojej bariery. To interesujący buff dla twojej zbroi lodowej, biorąc pod uwagę to’s Zasadniczo twój przycisk awaryjny. Posiadanie bariery na dłuższe okresy pozwala czekać, aż ważna umiejętność wyjdzie z czasów odnowienia.
 • Zamieć: Ponieważ podczas korzystania z tej kompilacji chcesz, aby Twoja Hydra i Błyskawica łańcucha uderzyła jak najwięcej wrogów, Blizzard jest jednym z narzędzi, które masz do dyspozycji Kontrola grupy demonów ciebie’Walka. Przywołuje zamieć, która zadaje obrażenia i dreszcze wrogów. Z Ulepszona zamieć, Zamrożone wrogowie ponoszą więcej obrażeń, a kiedy dostaniesz Czarodziej’S Blizzard Uaktualnij, Twoja podstawowa umiejętność kosztuje mniej many, gdy Blizzard jest aktywny.

W Diablo 4 czarownik może wykorzystywać umiejętności żywiołowe

Węzeł ostateczny

 • Piekło: Prawdopodobnie jedna z najlepiej wyglądających umiejętności Diablo 4, z Inferno, wzywasz węża ognia, który spala wrogów. Odblokowując jego aktualizację Prime Inferno, Wrogowie są trzymani w wężu’obszar, ponieważ przyciąga je do centrum. Ostatnie aktualizacja w Inferno’S jest drzewo Najwyższy Inferno co sprawia, że twoje umiejętności piromancji nie kosztują many, o ile Inferno jest aktywne.

Kluczowy węzeł pasywny

 • Vyr’S Mistrzostwa: Możesz rozważyć tę umiejętność, ponieważ sprawia, że wrogowie przyjmują więcej obrażeń i zadaje mniej obrażeń. Oprócz tego efekty te są wzmacniane, gdy lądujesz krytyczne strajki, co jest świetne, biorąc pod uwagę umiejętności, które do tej pory wybraliśmy.

Diablo IV Sorcerer Najlepsze zaklęcie

Jako czarnoksiężnik Diablo 4, zawsze powinieneś biec Kula ognia w jednym z twoich miejsc zaklęcia. Z tą umiejętnością tam’jest szansa na wybuch wroga po śmierci, powodując obrażenia innych wrogów wokół nich.

Gdy dotrzesz Poziom 15 I Poziom 30, odblokowujesz jedno szczelinę zaklęcia. Możesz zatem umieścić dowolną z umiejętności, które już odblokowałeś w tych dwóch szczelinach, aby mieć dostęp do specjalnych umiejętności pasywnych.


Jako czarnoksiężnik w Diablo IV, możesz użyć zaklęć

Diablo 4 najlepsze aspekty czarnoksiężnika

Podczas korzystania z tego czarnoksiężnika zbuduj Diablo 4, chcesz uruchomić elementy sprzętu z następującymi aspektami:

 • Aspekt Elementalist
 • Aspekt Kontrola
 • Aspekt wydajności
 • Aspekt ładowania

Aspekt Elementalist jest tak dobre, ponieważ zapewnia zwiększoną szansę strajku krytycznego dla umiejętności rdzeniowych lub mistrzowskich, które są rzucane na lub powyżej 100 many. Tak więc w tym aspekcie wymagane jest dodatkowe zarządzanie użyciem many – ale warto!

Coś, co może pomóc w tym zarządzaniu Aspekt wydajności, co zmniejsza koszt many rdzeniowych i mistrzowskich po rzuceniu podstawowej umiejętności. Pozwala to na większy czas pracy many po 100.

Kolejny wzmocnienie many pochodzi od Aspekt ładowania, która daje manę za każdym razem, gdy łańcuch piorunki odbija się od ciebie.


Wreszcie, choć nie tak dobre, jak kiedyś, Aspekt Kontrola Dobrze dobrze łączy się z naszą budową, ponieważ zadaje zwiększone obrażenia unieruchomionymi, oszołomionymi lub zamrożonymi wrogami.

Chociaż istnieją aspekty z określonymi przedmiotami, większość wymienionych tutaj można zdobyć jako nagrody za ukończenie lochów w grze. Po tym, jak znajdą się w kodeksie mocy, zawsze możesz wydrukować je na rzadkich elementach sprzętu – ale pamiętaj, że nie będą tak potężne, jak aspekty, które znajdziesz na biegu na wolności.

Diablo 4 najlepszy sprzęt czarnoksiężnika

Chociaż Diablo 4 Build Build jest całkowicie zależna od umiejętności, więc sprzęt, który masz tylko poprawę jego wydajności, zawsze występują rzutki atrybutów, które należy ustalić priorytety. Pierwszy, elementy, które zwiększają krytyczną szansę strajku i uszkodzenie tłumu Kontrola LED wrogów są dla ciebie całkiem dobre. Rozważ nadanie priorytetowi sprzętowi, który jest dostarczany z Czarownik’S CORE Atrybuty: siła woli, inteligencja i zręczność.


Poszukaj lepszych urządzeń do tego czarnoksiężnika Diablo 4

Diablo 4 najlepsze klejnoty czarnoksiężników

Aby ta kompilacja była jeszcze bardziej wydajna, istnieje kilka klejnotów Możesz włożyć do swojej zbroi i broni. Pierwszą opcją jest użycie Szafir w twojej broni, ponieważ zwiększa to twoje krytyczne obrażenia strajkowe wrogom, które są pod wpływem tłumu Kontrola zdolności. Ponieważ chcemy używać Inferno i Blizzard, gdy walczysz, ten klejnot znacznie zwiększa wyniki obrażeń.

Diamenty są również solidną opcją dla twojej zbroi, która zwiększa generowanie barier, a także dla broni, zwiększając ostateczne uszkodzenia umiejętności. Ponieważ Inferno jest konsekwentną częścią twojej rotacji i nie tylko używana, gdy znajdują się w idealnej sytuacji, to’S warto wzmocnić uszkodzenie twojego ostatecznego.

Solidną trzecią opcją jest wyposażenie Topaz do twojej broni lub zbroi. Podczas gdy w tym pierwszym zwiększa podstawowe obrażenia umiejętności, jeśli jest wyposażony w drugie, topaz zmniejsza obrażenia, gdy jest dotknięty przez wroga’S tłum Kontrola zdolności. To jest n’t jednak idealny klejnot do tej kompilacji.


Użyj najlepszych klejnotów do tej budowy czarnoksiężnika Diablo 4

Teraz ty’gotowy do przejścia przez piekło, grając jako czarnoksiężnik Diablo 4.

How do you rate Diablo 4 Czarnoksiężnik Najlepsza budowa, umiejętności, zaklęcia, sprzęt i klejnoty ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *