Diablo 4 Nekromanta najlepsza budowa, umiejętności, aspekty, sprzęt i klejnoty

Startseite » Diablo 4 Nekromanta najlepsza budowa, umiejętności, aspekty, sprzęt i klejnoty
15. marca 2024
9 minutes
30

By Jhonny Gamer

W Diablo 4, Nekromanta to ulubiona klasa z krwawymi umiejętnościami i stworami szkieletowymi, więc znając Najlepsza kompilacja nekromanta to doskonały pomysł.

W porównaniu do innych Diablo 4 zajęcia, nekromanta wyróżnia się z powodu klasy’S pojemność wzywania kilku różnych rodzajów stworów do walki. Z drugiej strony ta klasa może również skupić się na bezpośrednich uszkodzeniach z umiejętnościami krwi i kości.

Aby pomóc w podróży jako nekromanta, przygotowaliśmy ten przewodnik wyjaśniający Diablo 4 Necromancer Best Build, najlepsze umiejętności, aspekty, najlepszy sprzęt i klejnoty.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Wolny od spoilera Diablo 4 Recenzja – jeden główny problem… Diablo 4 PC GamepaPlay Review SinglePlayer.Obejrzyj na YouTube

Jak grać jako nekromanta w Diablo 4

To’jest dość łatwe do uświadomienia sobie, że klasa nekromanta, gdy jest badana i kontrastowała ze wszystkimi innymi klasami, takimi jak czarownik i barbarzyńca, jest łatwy do zabawy i ma wiele przydatnych narzędzi dla twojego Diablo 4 podróż. W tej wersji skupiliśmy się na trzech głównych aspektach Nekromanta’Zestaw s.

Po pierwsze, stwory. Nekromanta ma zdolność hodowli stworów szkieletowych z zwłok, które można utworzyć po zabiciu wrogów. Istnieje więcej niż jeden typ – Wojownicy, magowie i gole – a ich rolą jest bycie jednym z głównych źródeł szkód. Z tego powodu staraj się zawsze zachować maksimum stworów aktywnych i don’nie zapomnij, że możesz użyć umiejętności podnoszenia na zwłokach, aby wzmocnić je po osiągnięciu czapki podniesionych stworów.

Korzystając z tej kompilacji, zwłoki na ziemi są równie ważne, jak stwory, które z nich wychowujesz z powodu nekromanta’S umiejętność Eksplozja zwłok. Z tym, Battlefield staje się pełen min lądowych, ponieważ możesz rzucić tę umiejętność i eksplodować zwłoki zadawane wrogom. Dzięki niektórym pasywnym i ulepszeniom, eksplodując buffy i wzmacniają cię.


W Diablo 4 nekromanty dowodzą stworami szkieletowymi

Trzeci aspekt tej kompilacji koncentruje się na tym pojemności klasowej łagodzenia szkód. W tej wersji nie’T podejmowanie umiejętności, które cię leczą, więc zwiększenie przeżywalności poprzez zmniejszenie szkód jest ważnym narzędziem.

Teraz, gdy te trzy filary tej kompilacji zostały wyjaśnione, możemy zacząć mówić o praktycznej stronie. Podczas uruchamiania tej wersji zawsze chcesz mieć swoje szkielety i używać Zbierać Proc jego pasywne, które zmniejsza szkody, które wyrządzasz i tworzy zwłoki. Kolejna umiejętność, którą zawsze powinieneś popić, kiedy jest dostępna Zbadaj.

Gdy zaczniesz generować punkty esencji, Twoim najwyższym priorytetem jest użycie Zwarzyć na wrogach, aby wzmocnić swoje ataki na nich. Kiedy pole zaczyna być wypełnione zwłokami, to’czas na użycie Eksplozja zwłok. Pamiętaj, że powinieneś używać tej umiejętności tylko wtedy, gdy twoje stwory wyglądają zdrowo. W przeciwnym razie priorytetyzuj podnoszenie nowego stwora zamiast eksplodowania zwłok.

Twój ostateczny Army of the Dead jest również doskonałym źródłem szkód i powinno być używane jak najszybciej’są dostępne w obliczu wielu wrogów lub szefa.

Diablo 4 Nekromanta najlepsze umiejętności

Jak wyjaśniono, to Diablo 4 Build koncentruje się na nekromancie’S zdolność zadawania szkód, a także otrzymywania buffów szkód poprzez konsumowanie zwłok i wykorzystanie określonych umiejętności. Jednocześnie kolejny ważny aspekt tej klasy – i w konsekwencji tej kompilacji – Czy stwory, które możesz przywołać. Dla tej wersji to’jest ważne, aby wybrać Magowie szkieletowi Jak tylko je odblokujesz i wybierz Zimno postawa dla nich, wybierając pierwszy efekt, który generuje esencję, ilekroć magowie uderzyli wroga za pomocą głównego ataku.

Teraz wracając do umiejętności!

Podstawowy węzeł

 • Zbierać: Jako twój podstawowy atak, APEP pozwala złagodzić duże obrażenia dla pojedynczych i wielu celów. Oprócz tego zwiększa ograniczenie szkód, pomagając w łagodzeniu szkód. Ulepszony Reap Podnosi krótko twoją prędkość ataku, gdy wrog umiera na tę umiejętność i Akolita’S Reap Upgrade od czasu do czasu tworzy zwłoki.

Węzeł podstawowy

 • Zwarzyć: Gdy używasz, strzelacie skoncentrowanej zarazy, która zadaje obrażenia i rozprzestrzenia się wokół wrogów, a także z czasem zadaje obrażenia. To’jest ważne, aby uzyskać Ulepszona zarazy Zaraz po dodaniu efektu zarazy spowalniających wrogów. Twoim następnym krokiem jest ulepszenie tej umiejętności do Nadprzyrodzona zarazy co zwiększa obrażenia, które ty i twoi stwory zajmują się wrogami dotkniętymi zarazą.
 • Wytatwione ciało: Jeden z pasywów tego węzła, Hewed Ciało zwiększa szansę na stworzenie zwłok, co jest fundamentalne dla tej kompilacji.

Zwłoki i węzeł makabryczny

 • Eksplozja zwłok: Aby rzucić tę umiejętność, musisz mieć zwłoki na ziemi. Jeśli tak, możesz go eksplodować, aby zadać obrażenia otaczającym wrogom. Chwila Ulepszona eksplozja zwłok Zwiększa eksplozję’s promień, Nękane eksplozję zwłok Ulepszaj wzmocnienie eksplozji’szkoda dla wrogów, które są spowolnione, oszołomione lub wrażliwe.
 • Ponure zbiory: Ten pasywny uniemożliwia brak esencji, ponieważ generuje pewne punkty, gdy zwłoki są spożywane.
 • Napędzany śmiercią: Aby skorzystać z faktu, że chcesz stale eksplodować zwłoki, powinieneś wybrać ten pasywny, który przez pewien czas zwiększa obrażenia.

Węzeł klątwy

 • Zadaszaj: Umieszcza klątwę na ziemi, spowalniając wrogów w okolicy, a także zmniejszając swoje obrażenia. Przez odblokowanie Ulepszone zniszczenie, masz szansę ogłuszyć wrogów dotkniętych przekleństwem. Odrażający się Ulepszenie daje szansę zmniejszenia aktywnego odnowienia o kilka sekund, gdy wrogowie dotknięci klątwą.
 • Mistrzostwo Maga szkieletowego: Ponieważ priorytetowo traktujemy magów szkieletowych jako twoich stworów, ten pasywny jest dość ważny, ponieważ zwiększa ich obrażenia i życie!

Drzewo umiejętności nekromanta w Diablo 4 daje dostęp do dużej liczby różnych rodzajów umiejętności

Zwłoki i węzeł makabryczny

 • Nekrotyczny Carapace: To kolejny pasywny, który pomaga wykorzystać zwłoki. Ilekroć powstaje zwłoki, czy to w wyniku twoich umiejętności, czy też sinij.

Węzeł ostateczny

 • Army of the Dead: Używane, ta umiejętność przywołuje szkielety, które eksplodują obrażenia dla wrogów. Z pierwszą aktualizacją, Prime Army of the Dead, zwiększasz szansę na utworzenie zwłok. Ostatnie ulepszenie nazywane Najwyższa armia umarłych Dodaje umiejętności, efekt podnoszenia także hodowli szkieletowych wojowników i szkieletowych magów.
 • Samodzielny: Ten pasywny zwiększa przeżywalność poprzez zwiększenie redukcji szkód w oparciu o liczbę stworów aktywnych.

Kluczowy węzeł pasywny

 • Kalan’e edykt: Biorąc pod uwagę, jak ważne są Twoje stwory dla wyników szkód, ten pasywny staje się niezwykle ważny, ponieważ zwiększa ich prędkość ataku po spędzeniu krótkiego czasu, unikając szkód.

Diablo 4 Nekromanta najlepszy sprzęt

Jeśli chodzi o zbieranie najlepszych kawałków zbroi, klejnotów i broni do tej kompilacji nekromanta, istnieje kilka elementów, w których powinieneś szukać Diablo 4. Sprzęt z Uszkodzenie powolnych wrogów, uszkodzenie z czasem i obrażenia dla bliskich wrogów są niezwykle przydatne w tej kompilacji, dobrze synergizując z Reap i zarazy. Następnie mamy mniej konkretnych afiksów, takich jak Podstawowe szkody umiejętności, która jest solidną opcją.

Teraz, jeśli ty’W wątpliwości, na jakim głównym atrybucie powinieneś szukać na swoim sprzęcie, a następnie powinieneś się skupić Inteligencja I Siła woli zwiększyć uszkodzenia umiejętności i generowanie zasobów.


Nekromancer Diablo 4 musi szukać urządzeń, które poprawia umiejętności klasy

Diablo 4 Nekromanta najlepsze aspekty

Aspekty to świetny system w Diablo 4 i mogą poprawić wykładniczo to twoje szkody, przeżywalność i tłum-Kontrola zdolność. Ponieważ Blight odgrywa kluczową rolę w tej kompilacji nekromanta, Aspekt pustki jest świetny, ponieważ zwiększa umiejętność efektu wciągania wrogów w dotknięty przez niego obszar. Kolejnym dobrym aspektem, który dobrze synergicznie w tej kompilacji jest Aspekt szalonego umarłych To zwiększa stwory’ Szybkość ataku, gdy uszkadzają wroga.

Kilka solidnych opcji, które działają dla Ciebie, to Aspekt stwardniałych kości To zwiększa stwory’ Redukcja szkód, Coldbringer’s aspekt To daje manom szkieletowym pojemność odlewania zamieci, powodując zimne obrażenia i chłodne wrogów, a także Zwajny aspekt To zwiększa szkody twoich podstawowych umiejętności po spożyciu zwłok.


System aspektu Diablo 4 zawiera świetne opcje dla nekromantów

Jeśli starasz się utrzymać nekromanta przy życiu, możesz również rozważyć wyposażenie Aspekt balsamowania, ponieważ dodaje szansę na odrodzenie leczniczej kuli krwi, gdy spożywane są zwłoki.

Diablo 4 Nekromanta najlepsze klejnoty

Spośród wszystkich rodzajów klejnotów można znaleźć w Diablo 4, istnieje kilka dobrych opcji dla tej kompilacji nekromanta. Szafir, Używana w broni, zwiększa krytyczne obrażenia strajkowe dla tłumu Kontrola LED wrogów. Kolejną dobrą opcją dla broni jest Ametyst który z czasem zwiększa obrażenia.

Teraz dla sztuk, Szafir jest również świetne, ponieważ zwiększa zmniejszenie szkód po wzmocnieniu. Druga opcja to Rubin co zwiększa maksymalną żywotność, gdy jest używany w sztuce.


W Diablo 4 klejnoty są ważne, aby poprawić budowę nekromanta

Teraz baw się dobrze grając Diablo 4!

How do you rate Diablo 4 Nekromanta najlepsza budowa, umiejętności, aspekty, sprzęt i klejnoty ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *