Diablo 4 ujawnia nowe „wydarzenie wyścigowe”, a niektórzy gracze nie są zadowoleni

Startseite » Diablo 4 ujawnia nowe „wydarzenie wyścigowe”, a niektórzy gracze nie są zadowoleni
15. marca 2024
3 minutes
26

By Jhonny Gamer

Blizzard ujawnił nowe „wydarzenie wyścigowe”, aby upamiętnić pierwsze 1000 graczy, którzy trafią Diablo 4Skupek 100 Cap.

„Myślę, że możesz oszukać śmierć?„Drużył deweloper. „Osiągnij poziom 100 w trybie hardcore i tweet #Diablo4Hardcore z dowodem na uwierzenie twojej nazwy użytkownika na posągie Lilith.

„Oferta ograniczona do pierwszych 1000. Zacznij 1 czerwca.”


Tutaj jest Diablo 4 Story Trayer.

Wyzwanie nie poszło jednak dobrze ze wszystkimi graczami. Niektóre na Diablo 4 Subreddit podniósł zastrzeżenia do „niesprawiedliwej przewagi” osób z wczesnym dostępem do gry – takich jak recenzenci i twórcy treści – dają, że już zapoznali się z systemami gry i walką.

Blizzard GM Rod Fergusson odparł to, przypominając społeczności, że od piątku wszyscy z wczesnym dostępem miały swoje postacie i postępy, ale niektórzy twierdzą, że to nie idzie wystarczająco daleko, i wezwali, aby każdy, kto grał w tę grę wcześnie, aby był wcześniejzabroniono uczestnictwa w konkursie.

Jak usunięcie wszystkich swoich postępów i sprawianie, że zaczynają się w tym samym czasie, ponieważ wszyscy inni dają im niesprawiedliwą przewagę?

— Rod Fergusson (@rodfergusson) 26 maja 2023
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

„Czy możemy porozmawiać o tych samych twórcach rywalizujących w wydarzeniu„ wyścigowym ”, które ogłosiliście? Daje to wyjątkową niesprawiedliwą przewagę – rzucił wyzwanie jednego gracza (dzięki, GamesRadar+).

„Gracz, który już wie wszystko o bossach, działaniach i jak się przygotować i wyrównać, będzie miał przewagę nad graczem, który nigdy tego nie zrobił. Dokładnie w taki sam sposób, jak ktoś, kto trenował na maraton z miesięcy, wygrałby wyścig z kimś, kto właśnie o tym usłyszał.”

Jak dotąd Blizzard formalnie nie odpowiedział na skargi ani nie zrewidował wymagań kwalifikowalności na wydarzenie wyścigowe w Harcore.

Blizzard wyjaśnił niedawno, dlaczego podjęła decyzję, aby nie przedłużyć Diablo 4 historia kampanii z sezonami po uruchomieniu.

Blizzard również niedawno ujawnił swoje plany Diablo 4 po uruchomieniu, szczegółowo opisując swoje podejście do pory roku, karnetów bitewnych i sklepu. Deweloper ujawnił Diablo 4 otrzyma nowy sezon każdego kwartału, a każdy doda linii zadań, karnetów bitewnych, nowych legendarnych przedmiotów, zmian równowagi klasowej i innych poprawek.

Sezon 1 rozpoczyna się od połowy lipca (Diablo 4 uruchamia się na początku czerwca) i aby uzyskać do niego dostęp, musisz ukończyć kampanię. Aby przejść przez przepustkę bitewną sezonu, musisz ukończyć rozdziały składające się z celów. Wykonanie wszystkich celów w rozdziale zapewnia sezonowe nagrody, takie jak materiały rzemieślnicze i legendarne aspekty kodeksu władzy.

Blizzard świętuje również Blizzard świętuje cały rok Diablo nieśmiertelne z Diablo 4-etapowy crossover.

How do you rate Diablo 4 ujawnia nowe „wydarzenie wyścigowe”, a niektórzy gracze nie są zadowoleni ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *