Disgaea 5 to gra wideo pijana w sobie

Startseite » Disgaea 5 to gra wideo pijana w sobie
18. marca 2024
4 minutes
30

By Jhonny Gamer

Dziesięć miliardów punktów obrażeń. Powiedzmy to głośno. 10 000 000 000 punktów obrażeń.

To rodzaj celu Disgaea 5, nagrodzony trofeum, gdy wyrzucasz taką nuklearną karę, ale w rzeczywistości Disgaea działa tak dobrze, ponieważ zawsze możesz ustalić własne cele. Trenuj armię Prinnies, min/maks. Squad do treści serca lub zmiel jedną postać aż do poziomu 9999. Lub po prostu bezczynnie majsterować na bogatym siedlisku systemów.

Powiedz, że chcesz to zobaczyć, a wszystkie te zero popyją ze świeżych zwłok jakiegoś biednego demona. Najpierw możesz wysłać postać na zgromadzenie strategii, w którym mogą lobbować, aby utrzymać cały XP, abyś mógł przyspieszyć podróż przez poziomy. A może udaj się do sklepu z Chat, aby zwiększyć XP, który został wydany. Disgaea 5 to gra, która zawsze psuje cię do złamania.Będziesz chciał upewnić się, że masz odpowiednie uwadze, i zobaczyć, że każda broń ma kilka niewinnych Buff, aby pomóc ci sprawie. Dlaczego nie udać się do świata przedmiotów, gdy jesteś przy nim, gdzie możesz zanurzyć się w dowolnej pozycji w ogromnej zbrojowni Disgaea i pokonać losowo wygenerowanego lochu, aby go wyrównać. Grind, Grind, pyszne szlifowanie do końca.

Następnie, gdy wszystko było na podstawie niemal perfekcji, założył swoją imprezę, pamiętając o wszelkich statrzowych geopanelach w grze i pozycjonowaniu członków zespołu, aby uzyskać najlepsze możliwe buffy. Chcesz zrobić wieżę z twoich najlepszych wojowników, próbując zmiękczyć wroga? Znokautować, dzieciak.

Aha, i najlepiej upewnij się, że wcześniej również zjadłeś na wpół curry zebrania statystyk.

Disgaea to ciekawie wypaczona anomalia strategii RPG, która jest pijana we własnych systemach, wesoło oszałamiająca na własnej drodze od 15 lat. Jeśli kiedykolwiek próbowałeś niektórych z tego 100 dowodów szaleństwa i znalazłeś go nie do twojego gustu, to Disgaea 5 – który właśnie pojawił się na Switchu Nintendo w pełnej edycji, która łączy grę podstawową, która wydana na PlayStation 4 w 2015 roku w 2015 rokui wszystkie kolejne DLC – jest mało prawdopodobne. Zakryj stosunkowo niewielki nowy system zemsty i lekki przegląd wizualny, nic się nie zmieniło.Popełniaj błąd, siedząc w jednej z scen przerywnika Disgaea, a będziesz usprawiedliwiony za wyrzucenie przełączania przez okno – jego historia jest straszna, wszystkie jej postacie są szarpnięciPrzycisk Skip nigdy nie jest zbyt daleko – i ma zakurzony rocznik do jego wizualizacji. Sztuka postaci jest wystarczająco urocza – i ładnie szoruje przełącznik w trybie przenośnym lub zadokowanym – ale tła nie wydają się zbyt dalekie od pochodzenia PS2 serii, a Disgaea 5 często wygląda na to, że byłoby to więcejdom na delikatnie nucing CRT. Innymi słowy, jest to lekko archaiczna, często boleśnie ekscentryczna gra.

Ale to także taki, w którym te godziny mogą mijać w szalonym rozmycie. Jeśli masz ochotę na szlif lub byłeś ciekawy serii, twoje zainteresowanie wzbudzone przez tych, którzy wokalnie podsycają blask Disgaea, jest to równie dobry czas, jak każdy, aby się zaangażować. Przenośność Nintendo Switch jest dobrodziejstwem dla gry, która, chociaż nie ma znaczącej ewolucji z tego, co było wcześniej, jest zdecydowanie najlepsze, jakie Disgaea kiedykolwiek było. Jest jasny, odważny i biegnie niemożliwie głęboko, maszyna zaskakująca cukierki, która chrupuje liczby. To maszyna, która jest czasem zawiązana, chociaż jest to taka, która zawsze zaprasza cię do majstrowania z nią, aby podwieźć ręce z całą tę słodką dobroć.

Disgaea 5 to rodzaj gry, która może ustawić cię na całe życie, w zasadzie głupią grę strategiczną, która może szczycić. Znalazł nowy i pasujący do domu na Switch Nintendo, a teraz jest tak dobry, jak każdy, aby utknąć. Podróż do 10 000 000 000 punktów obrażeń zaczyna się tutaj.

How do you rate Disgaea 5 to gra wideo pijana w sobie ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *