Disney Dreamlight Valley Rowy Free-to-Play Plan wydania

Startseite » Disney Dreamlight Valley Rowy Free-to-Play Plan wydania
19. marca 2024
3 minutes
53

By Jhonny Gamer

Popularny licencjonowany SIM Disney Dreamlight Valley nie będzie już przejść do modelu darmowego, gdy upuszczy swój moniker z wczesnego dostępu.

Deweloper Gameloft ujawnił dziś, że jej gra pozostawi wczesną dostęp 5 grudnia, ale zachowa swoją wczesną cenę dostępu (i rzeczywiście otrzyma także droższe fizyczne i specjalne wydania cyfrowe z dodatkową walutą i kosmetykami).

Co więcej, jest słowo o znacznym nowym rozszerzeniu gry, która będzie również miała cenę 30 USD. Disney Dreamlight Valley: Rift in Time wprowadzi nowe biomy, a jeszcze więcej postaci do gry podstawowej i ma zostać w pełni szczegółowo opisany w programie wideo, który zostanie transmitowany w środę, 1 listopada o godz. 17:00 w Wielkiej Brytanii.

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Spójrz na Disney Dreamlight Valley Pamiętają aktualizację, która została uruchomiona w czerwcu 2023 roku.Obejrzyj na YouTube

Disney Dreamlight Valley Uruchomiono we wczesnym dostępie nieco ponad rok temu, 6 września 2022.

Obecnie sprzedawana za pośrednictwem pakietu Założycieli gra miała ostatecznie stać się darmową grą i finansowana z różnych monetyzacji, które powoli dodano w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Life Sim oferuje teraz premium w grze i miesięczną przepustkę sezonową, finansowaną z premii waluty w grze. Dzisiaj post na blogu Gameloft sugeruje, że wszystko to będzie kontynuowane, a także dalsze bezpłatne aktualizacje treści, które dodają nowe postacie, dziedziny i przedmioty.

„Patrząc w przyszłość na oficjalną premierę, wraz z uczeniem się od wczesnego dostępu, podjęliśmy decyzję o pozostaniu płatną grą w dającej się przewidzieć przyszłości”, Gameloft napisał. „Oznacza to, że nie dokonamy przejścia na darmową grę, gdy pozostawiamy wczesny dostęp 5 grudnia.

„Ten wybór zapewnia to Disney Dreamlight Valley będzie mógł kontynuować realizację premium dla wszystkich graczy. Ważne jest dla nas, abyśmy utrzymywali naszą obietnicę, aby nadal dostarczać bezpłatne aktualizacje treści, które dodają nowe postacie, królestwa, odzież, meble i więcej niespodzianek dla Twojej doliny.”

Wchodząc w dalsze szczegóły, Gameloft obiecał, że jego zaronistych przedmiotów pozostaną „sprawiedliwe”, a gracze nadal będą mogli zebrać niektóre za pośrednictwem zajęć w grze.

„Zakupy wymagające kamieni księżycowych pozostaną opcjonalne, sprawiedliwe i pasują do poziomu wysokiej jakości graczy, których oczekują. Gracze nadal będą mogli zbierać bezpłatne kamienie księżycowe za pośrednictwem snapów i skrzyń lub opcjonalnie wybierają ich zakup.”

How do you rate Disney Dreamlight Valley Rowy Free-to-Play Plan wydania ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *