Disney Dreamlight Valley Trzy -daniowe podziękowania

Startseite » Disney Dreamlight Valley Trzy -daniowe podziękowania
20. marca 2024
3 minutes
31

By Jhonny Gamer

Trójdaniowy dziękuję jest ukrytym zadaniem Disney Dreamlight Valley Wprowadzony w ramach aktualizacji Pride of the Valley w kwietniu 2023 r., Która również przyniosła Simbę i Nala do gry.

Aby to zacząć Disney Dreamlight Valley Quest, najpierw musisz znaleźć zagubioną torbę składników gdzieś w dolinie. Kiedyś’ve znalazłem torbę, to’czas na gotowanie 5-gwiazdkowych posiłków!

Pod tobą’Znajdź Lokalizacja worek składników I Jak ukończyłeś trzydaniowy, dziękuję W Disney Dreamlight Valley.

Na tej stronie:


Disney Dreamlight Valley – Zwiastun pamiętania aktualizacji

Lokalizacja worka składników za trzydaniowy dziękuję Disney Dreamlight Valley

Rozpocząć trzydaniowy, dziękuję Disney Dreamlight Valley, musisz znaleźć torbę składników. Ponieważ ta misja dotyczy Remy, musisz także sprowadzić go do doliny, wypełniając ważną noc w restauracji zadanie w królestwie Ratatouille.

Kiedy ty’gotowe do znalezienia torby składników, odwiedź Forest of Valor, gdzie ty’Znajdź go prawie bezpośrednio na południe od życzenia i głupiego’S stragan w pobliżu upadłego dziennika.

Gdzie znaleźć torbę składników w lesie męskim.

Disney Dreamlight ValleyGrudniowa aktualizacja jest tutaj! Możesz teraz dodać Jacka Skellingtona Do swojej doliny użyj trybu wieloosobowego i usuń wieśniaków.
Aby uzyskać więcej pomocy, sprawdź naszą listę przepisów, Jak ulepszyć swój dom, mieć wiele domów graczy, Ulubione potrawy stworzeń i kody wykupu.
Wreszcie, nie zapomnij odwiedzić naszej listy przyszłych i aktualnych postaci Aby zobaczyć, kto może odwiedzić dolinę następną!

Jak ukończyć trzydaniowy, dziękuję Disney Dreamlight Valley

Teraz, gdy ty’ve znalazłem torbę składników i rozpoczął trzydaniowy podziękowania Disney Dreamlight Valley, ty’Będę mógł zabrać to do Remy.

Kiedyś’ve go znalazłem, Remy poprosi cię o gotowanie 5-gwiazdkowych posiłków dla Merlin, Mickey, MR. McDuck i Goofy. On da ci 4 masło, 4 ser, 4 jajka i 4 mleko, aby pomóc w wykonaniu tego zadania.


Jesteś skończony’T musi jednak użyć tych składników, aby ukończyć to zadanie i zamiast tego może ugotować dowolne 5-gwiazdkowe posiłki, które lubisz. Jeśli ty’D jak niektórzy pomagają wybrać posiłki, które chcesz gotować, odwiedź nasze Disney Dreamlight Valley Lista przepisów który obejmuje składniki potrzebne do 5-gwiazdkowych posiłków.

Pamiętaj – musisz gotować cztery 5 -gwiazdkowe posiłki, a kiedy ty’gotowe, dostarcz je do Merlin, Mickey, MR. McDuck i Goofy.

Po dostarczeniu posiłków wróć do Remy, a w zamian’LL daje sałatkę śródziemnomorską, Ratatouille i Banana Split. To wszystkie 5-gwiazdkowe posiłki i przyznają ci dużą ilość energii po zjedzeniu, więc one’Warto zachować!


Z tym trzema daniami podziękowania zostaniesz zakończony!

How do you rate Disney Dreamlight Valley Trzy -daniowe podziękowania ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *