Disney Dreamlight Valley Wielki instrukcja zamieci do Olaf Quest

Startseite » Disney Dreamlight Valley Wielki instrukcja zamieci do Olaf Quest
20. marca 2024
9 minutes
30

By Jhonny Gamer

Wielka zamieć to główna misja historii w Disney Dreamlight Valley, która kontynuuje historię Pillars i daje szansę dodania Olafa do doliny.

Ten Disney Dreamlight Valley Quest zobaczy, jak odwiedzasz biome z Frosted Heights i, aby ukończyć wielką zamieć, musisz znaleźć trzy konkretne klejnoty, który my’VE wymienione poniżej.

Pod tobą’Znajdź nasze Wielki przewodnik zamieci Do Disney Dreamlight Valley, abyś mógł poprawnie dodać Olaf do swojej kolekcji postaci.

Na tej stronie:


Disney Dreamlight Valley – Zwiastun festiwalu aktualizacji przyjaźni

Jak rozpocząć świetną misję zamieci w Disney Dreamlight Valley

Rozpocząć wielką misję Blizzard Disney Dreamlight Valley, musisz mieć poważną aktualizację 3 – Festiwal przyjaźni – pobieranie i odblokować mroźne wyżyny, co wymaga zarówno 10 000 Dreamlight, jak i dostępu do lasu męstwa.


Jeśli ty’spełniło te wymagania, wówczas zamieć będzie dmuchała w dolinę z matowych wysokości. Jeśli tak nie jest, ale ty’VE już odblokował mroźne wysokości, upewnij się, że główna aktualizacja 3 została pobrana – powinieneś otrzymać przerywnik zamieci, gdy to się stanie.

Po spełnieniu tych wymagań pierwszym zadaniem w Great Blizzard Quest jest rozmowa z Merlinem.

Podejrzewa, że Dark Magic jest wzajemna, a sposobem na powstrzymanie jest przywrócenie filaru na mrożonych wysokościach. Irytująco kula za wspomniane filar zaginęła jeszcze przed zapominaniem, więc Merlin sugeruje przeszukanie zamieci w poszukiwaniu źródła zakłóceń.


Lokalizacja wskazówki na Frosted Heights dla wielkiej zamieci w Disney Dreamlight Valley

Teraz to’czas na odwiedzenie matowych wysokości!

Bez względu na to, które schody zabierzesz na wysokości, ty’Pragniemy, żebyś raz na wschód’są tam. Idź dalej, aż dotrzesz do studni, w tym momencie ty’Muszę skierować się na północ, mijając filar, aż dotrzesz do kamiennych drzwi osadzonych w twarzy klifu.

Skieruj się na północ, gdy dotrzesz do studni, aż dotrzesz do klifu.

Wchodzić w interakcje z tymi drzwiami, aby je otworzyć i wejść do środka. To’s tutaj’Znajdź Olafa spędzającego czas w zniekształconym pokoju z dziwnie wyglądającymi wiewiórkami.


Przerażające lokalizacje wiewiórki w Disney Dreamlight Valley

Po rozmowie z Olafem, ty’trzeba wyśledzić przerażające wiewiórki, które’ukradł nos i guziki. To oznacza’czas, aby wrócić do zamieci! Jeśli jednak ty’obserwowałem Disney Dreamlight Valley ’S fabuła możesz chcieć zebrać strony z pamiętnikiem rozrzucone po tym pokoju.

Do znalezienia są cztery przerażające wiewiórki, a oni’reać się na mrożonych wysokościach. Te wiewiórki są, pomimo zamieci, łatwe do zauważenia dzięki chmurom czarnego dymu, które emitują podczas poruszania.


Poszukaj czarnego dymu!

Kiedyś’Znalazłem wiewiórkę, ty’Muszę go ścigać, dopóki nie pojawi się interakcja „sprawdź”. W tym momencie ty’Będę w stanie złapać wiewiórkę i części ciała’ve skradzione.

Znaleźliśmy wiewiórki w następujących lokalizacjach:

  • W pobliżu filaru na mrożonych wysokościach, w obszarze prawie nad stawem w południowo-wschodnim rogu
  • Po prawej stronie stawu w południowo-wschodnim rogu mrożonych wysokości
  • W pobliżu studni na mrożonych wysokościach
  • Prawie Goofy’Sclal na mrożonych wysokościach
Po złapaniu wszystkich czterech wiewiórek, wróć do tajnej komnaty i wróć Olaf’S części ciała.

Wielka zamieć wywołująca cząstki wody Disney Dreamlight Valley

Olaf wciąż brakuje mu ramion Disney Dreamlight Valley i to jest problem, ponieważ trzymał Kulę, której potrzebujesz do wielkiego zamieci. Sugeruje rozmowę z Elsą, ponieważ może wiedzieć, jak uzyskać dostęp do wspomnień o wodzie, ponieważ woda może wiedzieć, gdzie Olaf’S ramiona są. (Pozwalać’po prostu z tym zrównać…)

To’Ważne jest, aby zauważyć, że już odblokowaliśmy Elsę przed rozpoczęciem Great Blizzard Quest, więc jeśli przystąpiłeś’to już zrobiłem, być może będziesz musiał odblokować Elsę z zamku.

Elsa ujawnia, że twoje królewskie podlewanie może mieć możliwość wyciągnięcia wspomnień trzymanych przez wodę. Oznacza to, że musisz teraz odwiedzić filar na mrożonych wysokościach, gdzie ty’Znajdź basen błyszczących cząstek wody.


Korzystanie z puszki podlewania na tym basenie stworzy wizję zapomnianego kradzieży kuli. Po obejrzeniu, wróć do Elsy i powiedz jej, co zobaczyłeś, zanim wróciłeś do Olafa w tajnej komnacie.

Tam będziesz musiał użyć puszki na podlewanie zarówno na błyszczących cząstkach wody znalezionych w pobliżu stołu, jak i ciemnego portalu na drugim końcu pomieszczenia.

Po obejrzeniu tych wizji porozmawiaj z Olafem, aby rozpocząć pracę nad naprawą portalu. Pierwszym krokiem jest znalezienie książki o ciemnych portalach.

Dla nas była to biała książka w pobliżu dużego stosu książki, ale była to także trzecia książka, którą odebraliśmy. Tak czy inaczej, po prostu zbieraj książki, aż znajdziesz odpowiednią, a następnie ponownie porozmawiaj z Olafem.


To była dla nas poprawna książka.

Jak zrobić pryzmat Dreamlight Disney Dreamlight Valley

Twoje kolejne zadanie w świetnej misji zamieci Disney Dreamlight Valley to stworzenie pryzmatu Dreamlight.

Aby to zrobić, będziesz potrzebować ławki rzemieślniczej i następujących zasobów:

  • 10 szkła
  • 5 Oczyszczone nocne odłamki
  • 3 Rozbity pryzmat

Wszystkie trzy rozbite pryzmaty można znaleźć w tajnej komnatach Olaf i ty jesteś w;jeden jest przez Olafa, drugi jest przez garderobę, a trzeci przy stole.

Do oczyszczonych nocnych odłamków będziesz potrzebować 25 nocnych odłamków i 5 snów, wraz z ławką rzemieślniczą.

Najłatwiejszym sposobem na znalezienie nocnych odłamków jest użycie łopaty na różnych hotspotach kopania zaśmiecających dolinę. To może również przynieść ci snów, ale można je również znaleźć, karmiąc stworzenia i usuwając nocne ciernie.

Jeśli nie chcesz jednak spędzać czasu na polowaniu na hotspoty, możesz wyrobić odłamki nocne za pomocą onyx na dowolnej ławce rzemieślniczej.

Wreszcie ty’potrzeba 50 piasku i 10 rud węgla, wraz z ławką rzemieślniczą, aby zrobić wymaganą ilość szkła.

Podczas gdy ruda węglowa można łatwo znaleźć poprzez wydobycie, zbieranie piasku może być dość czasochłonną aktywnością. Dzieje się tak, ponieważ na plaży mogą być kilka stosów piasku, głównym sposobem, w jaki go zbierasz, jest kopanie na plaży. Ty’Wykonaj inne materiały rzemieślnicze, robiąc to, tak jak skorupy, więc’jest dobrym pomysłem, aby zabrać ze sobą jedzenie, ponieważ możesz kopać przez jakiś czas.


Po zebraniu wymaganych zasobów do tworzenia pryzmatu Dreamlight, ty’LL będzie można go znaleźć na karcie funkcjonalne elementy podczas korzystania z dowolnej ławki rzemieślniczej.


Teraz, gdy ty’ve stworzyło pryzmat, to’czas na powrót do tajnej komnaty i umieszczenie go na cokole na środku pokoju.


Wielkie klejnoty zamieci w Disney Dreamlight Valley

Z pryzmatem Dreamlight, Twoim następnym zadaniem w wielkim misji zamieci Disney Dreamlight Valley to dowiedzieć się, które klejnoty brakują w innych cokole i zastąpienie ich.

Klejnoty, których potrzebujesz Ametyst, cytryna i szmaragd.


Na szczęście musisz znaleźć jeden z każdego klejnotu do tego zadania, ale ponieważ znalezienie klejnot’Nie ciągle biegnie do twojego domu.

Podczas gdy każdy klejnot można znaleźć w określonym biomie w dolinie, tam’jest także szansą, że znajdziesz je w kopalniach Vitalys of Sunlit Plateau.

Lokalizacja Amethyst

Ametystów może pojawiać się w miejscach wydobywczych znajdujących się na mrożonych wysokościach i zapomnianych ziemiach. Jeśli widzisz fioletowe odłamki w skale lub jeśli pojawiają się jako ty’Ponowne wydobycie, wtedy’jest dużą szansą, że ta skała zawiera ametyst.


Lokalizacja cytrynowa

Cytryny mogą pojawić się w miejscach górniczych znajdujących się na polanie Trust i Sunlit Pateau. Skały z odłamkami pomarańczowymi lub takimi, które mówią, że odłamki pojawiają się jak ty’Ponowne wydobycie, mają szansę na zawarcie cytryny.


Lokalizacja szmaragdowa

Szmaragdy można wydobywać z lasu męstwa i polany na miejsca górnicze. Jeśli skała ma zielone odłamki lub te odłamki pojawiają się podczas ich wydobywania, to tam tam’jest dużą szansą, że to miejsce wydobycia zawiera obecnie szmaragd.

Poszukaj zielonych odłamków, aby uzyskać szansę na wydobycie szmaragd.

Po znalezieniu wszystkich trzech klejnot.

Następnym zadaniem jest umieszczenie klejnotów na cokole prowadzących do portalu, przy czym właściwe lokalizacje są:

  • Prawo czerwonego cokołu – Ametyst
  • Po lewej niebieskiej cokole – Cytrine
  • Prawo żółtego cokołu – Szmaragd

Prawidłowe umieszczenie klejnotów.

Z klejnotami umieszczonymi prawidłowo, tam’S tylko jedna rzecz, którą musisz zrobić, aby odzyskać kulę.

Disney Dreamlight ValleyGrudniowa aktualizacja jest tutaj! Możesz teraz dodać Jacka Skellingtona Do swojej doliny użyj trybu wieloosobowego i usuń wieśniaków.
Aby uzyskać więcej pomocy, sprawdź naszą listę przepisów, Jak ulepszyć swój dom, mieć wiele domów graczy, Ulubione potrawy stworzeń i kody wykupu.
Wreszcie, nie zapomnij odwiedzić naszej listy przyszłych i aktualnych postaci Aby zobaczyć, kto może odwiedzić dolinę następną!

Jak zdobyć Kulę w wielkiej misji zamieci Disney Dreamlight Valley

Gdy portal działa teraz, wszystko, co musisz zrobić’LL automatycznie odzyskuj Kulę, którą potrzebujesz, aby ukończyć Great Blizzard Quest.

Teraz musisz ponownie porozmawiać z Olafem, aby zwrócić to ramię i zabrać Kulę na filar na matrycy, aby odłożyć go z powrotem tam, gdzie należy.


Po tym, biom powróci do normy i po prostu musisz porozmawiać z Olafem po raz ostatni, aby ukończyć zadanie.

Za ukończenie Great Blizzard Quest, ty’zostaną nagrodzone zdolnością do interakcji z Olafem, jak każdy inny mieszkaniec Doliny i ciebie’LL Otrzymaj przerażający towarzysz wiewiórki.

Olaf nie był jednak’t jedyną nową postać dodaną w ramach Major Update 3 – The Festival of Friendship – jak możesz teraz dostać Mirabel W Disney Dreamlight Valley!

How do you rate Disney Dreamlight Valley Wielki instrukcja zamieci do Olaf Quest ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *