Disney Dreamlight Valley Wielki przeglądanie zebrania

Startseite » Disney Dreamlight Valley Wielki przeglądanie zebrania
20. marca 2024
6 minutes
29

By Jhonny Gamer

Wielkie spotkanie Disney Dreamlight Valley to druga misja Simba, którą dostaniesz, gdy dołączy do ciebie w dolinie. Chce zorganizować spotkanie w Pride Rock, ale potrzebuje pomocy w zebraniu. Tam wchodzisz.

Jak w przypadku wielu rzeczy w Disney Dreamlight Valley , Istnieje kilka etapów do ukończenia tego zadania, a jeden z nich zadość. W końcu jest to impreza bez ciasta?

Bez zbędnych ceregieli, pokażemy ci Jak ukończyć wielkie zadanie zebrania Disney Dreamlight Valley I Jak znaleźć brakujący składnik ciasta.

Na tej stronie:


Disney Dreamlight Valley – Zwiastun pamiętania aktualizacji

Jak rozpocząć wielkie zadanie zebrania Disney Dreamlight Valley

Rozpocząć wielkie zadanie zebrania Disney Dreamlight Valley, musisz odblokować Simba I osiągnąć czwarty poziom przyjaźni z nim. Musisz też Mają Maui i Minnie mieszkają w twojej dolinie. Ponadto wymagania, które musisz Postępuj swoją przyjaźń z Remy. Byliśmy na piątym poziomie z Remy i pozwól nam rozpocząć tę misję, więc nie jesteśmy pewni, jakie jest dla niego minimalne wymaganie.


[NoEdit] Disney Dreamlight Valley Główny bohater rozmawia z Simba po prawej stronie
Simba naprawdę rzucił ci połysk.

Musisz także ukończyć zadanie Hakuna Matata Zanim możesz uzyskać dostęp do tego.

Po spełnieniu wszystkich tych wymagań idź i porozmawiaj z Simbą, aby rozpocząć zadanie.

Jak zrobić przepisy Remy’ego na wielkie zadanie zebrania Disney Dreamlight Valley

Simba wyjaśni, że chce zorganizować spotkanie w Pride Rock dla ludzi w dolinie i poprosi cię o pomoc w ustawieniu tego wszystkiego. Po pierwsze, każde spotkanie potrzebuje jedzenia, więc Musisz porozmawiać z Remy.

Remy da ci pomysły na dwa przepisy. On da ci przepis na „duży talerz z owoców morza”. Jeśli jeszcze tego nie wiesz, przejdź do ekwipunku i poznaj przepis, będziesz go potrzebować nieco później.

Duże przepis na talerze z owocami morza:

  • X4 Owoce morza (można znaleźć/złapać na Dazzle Beach – użyliśmy małży i przegrzebków.)
  • cytryna x1 (można znaleźć w lesie męskim i polowem zaufania.)

[NoEdit] Disney Dreamlight Valley Duży talerz z owoców morza
Duży wybór dla gości.

Następnie da ci także pomysł na „ciasto”, ale zapomniał o składniku. Aby uratować ci problem z wymyślaniem tego, Brakujący składnik to „trzcina cukrowa”.

Nasiona trzciny cukrowej i trzcina cukrowa Można kupić od Goofy’s Stall na Dazzle Beach. Jeśli zdecydujesz się go wyhodować, to Rozwój zajmuje około 6-8 minut rzeczywistego.

Przepis na ciasto Aurory jest następujące:

  • x1 pszenica (można kupić od straganu Goofy na spokojnej łące.)
  • jajka X1 (można kupić od Chez Remy.)
  • X1 Mleko (można kupić od Chez Remy.)
  • x1 owoc (można użyć dowolnych owoców – użyliśmy maliny.)
  • X1 Sugarcane (można kupić od Goofy’s Stall na Dazzle Beach.)

[NoEdit] Disney Dreamlight Valley Aurora Birthday Cake
To wygląda naprawdę smacznie.

Po ustaleniu brakującego składnika (trzciny cukrowej) znajdź gdzieś gotować i ubij oba przepisy!

Jak zaprosić wieśniaków na wielkie spotkanie Disney Dreamlight Valley

Po przygotowaniu naczyń wróć do Simby i porozmawiaj z nim ponownie. Śledź rozmowę i wybierz dowolną z pojawiających się opcji konwersacyjnych, w końcu wybierzesz wszystkie trzy, aby zamówienie naprawdę nie ma znaczenia.

Kiedy rozmowa się skończy, będziesz musiał iść i Porozmawiaj z tymi trzema wieśniakami:

  • Maui
  • Minnie
  • Głupkowaty

Wszystko, co musisz zrobić, to podejść do nich i wchodzić w interakcje z nimi, automatycznie zaprosisz ich na spotkanie, gdy tylko z nimi porozmawiasz.


[NoEdit] Disney Dreamlight Valley Główny bohater rozmawia z Myszką Minnie po prawej stronie
Minnie jest zawsze gotowa do zobaczenia przyjaciół.

Następnie wróć do Simby, a on da ci bankiet, aby odłożyć. Odłóż to, gdziekolwiek chcesz, aby odbyło się uroczystość. Zdecydowaliśmy się odłożyć to poza Pride Rock, w końcu jest to impreza Simba.

Kiedy impreza będzie w pełnym rozkwicie, będziesz mógł zrobić zdjęcie z grupą. Upewnij się, że jest dobry!


[Noedit] Disney Dreamlight Valley Great Gathering Bankietowe zdjęcie z Minnie, Goofy, Maui, Simba i głównym bohaterem
Powiedz „Hakuna Matata!’.

Disney Dreamlight ValleyGrudniowa aktualizacja jest tutaj! Możesz teraz dodać Jacka Skellingtona Do swojej doliny użyj trybu wieloosobowego i usuń wieśniaków.
Aby uzyskać więcej pomocy, sprawdź naszą listę przepisów, Jak ulepszyć swój dom, mieć wiele domów graczy, Ulubione potrawy stworzeń i kody wykupu.
Wreszcie, nie zapomnij odwiedzić naszej listy przyszłych i aktualnych postaci Aby zobaczyć, kto może odwiedzić dolinę następną!

Jak uprawiać marchewki i karmienie w wielkim zadaniu spotkania Disney Dreamlight Valley

Po zakończeniu imprezy porozmawiaj z Simbą, a następnie podążaj za nim. Obejrzyj rozmowę z Nali. Kiedy rozmowa się skończy, porozmawiaj ponownie z Simbą, a zostaniesz poproszony o pomoc w nadejdzie do Nala.

Aby to zrobić, będziesz Musisz sadzić i uprawiać dziewięć marchewki, a następnie karmić pięć stworzeń.

Jak uprawiać marchewki

To prawdopodobnie już znasz, ale możesz kupić marchewki i marchewki ze straganu Goofy na spokojnej łące. Jeśli zdecydujesz się je wyhodować z nasion, Marchewki zajmuje około 5-8 minut rzeczywistego, aby się rozwijać.


[NoEdit] Disney Dreamlight Valley Kupowanie nasion marchewek głupich stragan

Jeśli stoisko Goofya nie zaopatrzyło marchewki ani ich nasion tego dnia, musisz albo poczekać do jutra, aby sprawdzić, czy je ma, albo możesz ulepszyć stoisko za pomocą znaku Scrooge McDucka obok niego, aby zwiększyć liczbę rzeczy Goofy Stocks.

Po uzyskaniu marchewki wyczyścisz tę sekcję tego zadania.

Jak karmić stworzenia

Prawdopodobnie zauważyłeś króliki, wiewiórki, szopy i inne stworzenia biegające wokół różnych biomów w dolinie. Musisz Karm pięć różnych stworzeń. Muszą jednak być takimi że nie karmiłeś jeszcze tego dnia.

Gdy wieś pozwala na do nich zbliżyć się, zapasy otworzą się i możesz je karmić wszystko, co masz w kieszeniach, ale mają swoje Persona l Ulubione. Wiewiórki na placu i słoneczni w Sunlit Plataeu są najłatwiejsze do podejścia. Wszystko, co musisz zrobić, to podejść do nich, a oni chętnie cię zobaczą.


[NoEdit] Disney Dreamlight Valley Karmienie jagody szop pracz
Już nakarmiliśmy te łatwe, więc poszliśmy do szopów.

Jeśli chcesz zaprzyjaźnić się z różnymi stworzeniami, możesz znaleźć ich ulubione jedzenie i wszystko, co musisz wiedzieć o karmieniu W naszym innym przewodniku.

Porozmawiaj z Nala i Simbą

Po zebraniu marchewki i karmieniu pięciu stworzeń idź do Porozmawiaj z Nala. Posłuchaj, co ma do powiedzenia i wybierz dowolną opcję konwersacyjną, twój wybór nie ma znaczenia. Następnie idź i Porozmawiaj z Simbą Owinąć tę misję.


[NoEdit] Disney Dreamlight Valley End of Great Gathering Quest rozmawianie z Simbą

To wszystko dla tego zadania! Jeśli chcesz podjąć więcej zadań dla swoich wieśniaków, sprawdź nasze trzydaniowe podziękowania Lub możesz spojrzeć na nasze lokalizacje klejnotów Przewodnik, aby dowiedzieć się, gdzie znaleźć te cenne przedmioty.

How do you rate Disney Dreamlight Valley Wielki przeglądanie zebrania ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *