Dla inspirowanej tabletopem King 2 akcja RPG otrzymuje datę premiery listopada

Startseite » Dla inspirowanej tabletopem King 2 akcja RPG otrzymuje datę premiery listopada
20. marca 2024
2 minutes
29

By Jhonny Gamer

Wydaje się, że na zawsze, że dla Króla 2-kontynuację wspaniałej przygody Tabletop-Rpg-Meet-Digital-Board-Game-game-została ogłoszona (okazało się, że było to około 18 miesięcy), ale wreszcie to wreszcie toma datę premiery i nadchodzi na Steam 2 listopada.

W przypadku King 2, który został ustawiony około 20 lat po wydarzeniach z pierwszej gry, obiecuje kolejny atak opcjonalnie wspólnej współpracy, podobnej do nieuczciwości – tym razem dla maksymalnie czterech kumpli zarówno lokalnych, jak i online – ponieważ gracze biorą udział w Królestwietyranicznej królowej Fahrula.

Wszystko pokazane do tej pory sugeruje, że kontynuacja polega bardziej na wyrafinowaniu niż radykalnym ponownym ponownym ujęciu, co oznacza, że powinieneś spodziewać się tej samej mieszanki znanych zszywek RPG – pełzania lochów, poszukiwania, poszukiwania, eksploracji i walki, akwizycji łupów i tak dalej – z jakimś zgrabnym historiągenerowanie i randomizowane wydarzenia narracyjne, tylko tym razem z kilkoma znaczącymi poprawkami.


Dla broni King 2 i Loadouts szczegółowo w najnowszej prezentacji Dev.

Na początek jest nowy styl sztuki, a także remontowany w walce obiecujący bardziej strategiczną sztukę opartą na pasie. Następnie są nowe biomy, rekrutacyjne najemniki i zwierzęta domowe, głębsze opcje dostosowywania w klasach, zbroi i broni, a także landboatów, ponieważ kto ich nie kocha?

Dla króla 2 przychodzi na parę 2 listopada i będzie kosztować £19.99/€24.99/24 USD.99 USD. Ponadto istnieje 10% zniżka, która dotyczy przed zakupem i przez ograniczony czas, obniżając cenę wywoławczą do £17.99/€22.49/22 USD.49 USD. Pre-canchasers otrzymują również kilka ekskluzywnych nagród: primordial Oak Helm, Primordial Oak Armor i Primordial Oak Plecak. Więc proszę bardzo.

How do you rate Dla inspirowanej tabletopem King 2 akcja RPG otrzymuje datę premiery listopada ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *