Do tej pory 13 milionów oszustów PUBG zostało zakazanych

Startseite » Do tej pory 13 milionów oszustów PUBG zostało zakazanych
20. marca 2024
2 minutes
30

By Jhonny Gamer

Wielu graczy PUBG żarzyło, że gra jest nękana przez oszustów. Od hakerów ściennych po AIMBots, PubG zyskało coś reputacji hostowania niegrzecznych graczy.

Według statystyk opublikowanych przez dewelopera PUBG Bluehole w ciągu ostatniego roku gra ma problem z hakerami, ponieważ od czerwca 2017 r. Udano ponad 13 milionów zakazów „Ze względu na nieautoryzowane korzystanie z nielegalnych programów”.

Użytkownik Reddit SJK045 dokonał odkrycia przez Kompilowanie danych z 69 oddzielnych postów niebieskiej dziury na temat firmy Koreańska strona internetowa PUBG Cafe. Bluehole uwalnia cotygodniowe aktualizacje zawierające liczbę zakazanych graczy – umożliwiając zebranie wszystkich danych i obliczenie całkowitej liczby.


Dzięki SJK045 za ten schludny i poręczny wykres.

SJK045 użył nawet liczb do utworzenia wykresu fal zakazu, i można zobaczyć wyraźny szczyt w zakazach oszustów na początku tego roku. Wykres ilustruje również, w jaki sposób liczba zakazów na falę znacznie wzrosła w porównaniu z liczbami w jesieni 2017. Warto jednak zauważyć, że niektórzy zakazani gracze mogli wrócić do gry pod nowymi nazwami: statystyki ujawniają całkowitą liczbę zakazanych kont, a nie poszczególnych osób.

W styczniu zakazaliśmy ponad 1044 000 oszustów pubg.

— Battleye (@thebattleye) 4 lutego 2018
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

PersonaLly, chciałbym mieć nadzieję, że malejąca liczba zakazanych graczy wynika z zmniejszenia liczby oszustów, których można wyrzucić. Ale jak podkreślono SJK045, całkowita liczba graczy PUBG również spadła – na początku tego roku po raz pierwszy spadła poniżej miliona równoczesnych użytkowników na PC. Mogło to wpłynąć na całkowitą zakazaną graczy na tydzień.

Mimo to wysiłki na rzecz zakazania oszustów z pewnością pasują do kampanii Nowej Fix PUBG, który rozpoczął się w sierpniu i stara się rozwiązać takie problemy, jak błędy i hakerzy. Wygląda na to, że Bluehole przynajmniej próbował tego drugiego, ale czy to wystarczy, aby zapisać grę?

How do you rate Do tej pory 13 milionów oszustów PUBG zostało zakazanych ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *