Dodano nowe role Wśród nas

Startseite » Dodano nowe role Wśród nas
20. marca 2024
2 minutes
29

By Jhonny Gamer

Do nowych ról zostały dodane Wśród nas w aktualizacji dostępnej teraz.

Aktualizacja rozszerza się z istniejącej konfiguracji Imposter vs Crew Mate z czterema nowymi rolami: naukowiec, inżynier, Shapeshifter i Guardian Angel.

Każda rola ma unikalną umiejętność, która powinna dodać do MAFIA -inspirowana zabawa w podstawowej grze.


Naukowiec i inżynier są rolami członków załogi. Ten pierwszy pozwoli graczowi sprawdzić śmierć graczy bez fizycznego znalezienia ciała, podczas gdy drugi będzie mógł używać otworów otworowych (wcześniej dostępnych tylko dla oszałamiających).

A jeśli umrzesz? Graj jako anioł stróża i zaoferuj tarczę, aby uniemożliwić członkom załogi umieranie.

Tymczasem rola Shapeshifter pozwala imposterom łatwiej ukryć się jako członkowie załogi.

Role można dostosować w ustawieniach lub całkowicie usuwać, jeśli chcesz trzymać się gry podstawowej.

Do gry dodano także nowe kosmetyki w postaci Cosmicubes – rozgałęziona ścieżka kostiumów do odblokowania. Są dostępne do zakupu przy użyciu dwóch walut w grze: fasoli, przyznawanych normalnej rozgrywki i gwiazd, kupionych z prawdziwymi pieniędzmi.

„Wszystkie kosmetyki są czysto wizualne i nie mają żadnego wpływu na opcje rozgrywki lub rozgrywki”, wyjaśnia menedżer społeczności Innersloth Victoria Tran w post na blogu.

„Być może zauważyłeś, że gra jest bezpłatna na urządzeniach mobilnych bez reklam (pracujemy nad tym, aby reklamy były lepsze, bezpieczniejsze), a wiesz, że wersja komputera i przełącznika kosztuje 4 USD.99. Aby utrzymać grę, serwery działały i dać wszystkim więcej bezpłatnych opcji kosmetycznych, jesteśmy podekscytowani aktualizacją Cosmicube! A jeśli ktoś ma ochotę nas wspierać, to też jest opcja płatnego kosmetyka.”

Do gry dodano również osiągnięcia.

Among Us zostanie wydane do PlayStation i Xbox 14 grudnia, obok istniejącego komputera, przełącznika i wersji mobilnych.

How do you rate Dodano nowe role Wśród nas ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *