Doskonały telewizor Sony X90J 4K spadł do najniższej ceny

Startseite » Doskonały telewizor Sony X90J 4K spadł do najniższej ceny
21. marca 2024
4 minutes
23

By Jhonny Gamer

Jeśli szukasz taniej transakcji telewizyjnej, model z rozdzielczością 4K UHD jest prawdopodobnie na szczycie listy życzeń. Niezależnie od tego, czy jest to Twoja pierwsza aktualizacja do telewizora 4K, czy już wzrosłeś z 1080p do 4K i chcesz telewizora z większym ekranem, od innej marki, czy po prostu chcesz dodatkowego telewizora do innego pokoju- jest wiele rzeczy do zrobieniaRozważ przed osiedleniem się na właściwym. Istnieje również wiele innych specyfikacji, które należy rozważyć wraz z rozdzielczością, która może nie tylko zaoferować lepszy obraz filmów i programów, ale także może mieć ogromną różnicę podczas gry w gry.

Jeśli grasz na konsoli, inwestowanie w nowy telewizor 4K ma prawdopodobnie lepszą wartość niż kupowanie monitora gier premium. Wiele telewizorów na rynku jest obecnie tak samo responsywne jak monitory gier, a ich panele są jasne i mają doskonały kontrast, więc możesz docenić każdy piksel w najnowszych grach. Dobre telewizory mogą być drogie, ale z przyjemnością dowiesz się, że niektóre z najlepszych telewizorów do gier spadają teraz.

Jeśli szukasz nowego telewizora, który zajmuje centralne miejsce w swoim salonie nad PS5 lub Xbox Series X, Sony X90J to solidny wybór. To najlepszy telewizor 4K odlewni cyfrowej do gier HDR i jest teraz jeszcze lepszy stosunek jakości do ceny dzięki ostatniemu spadku cen.

X90J ukazał się w maju ubiegłego roku i natychmiast był jednym z najlepszych telewizorów średniej klasy na rynku, a teraz spadł do UND £800 dla trybu 55-calowego. Możesz zdobyć x90J za £799 w Currys i John Lewis teraz.Oprócz zakupu Currys oferuje 3 bezpłatne miesiące Apple TV+ lub 5 miesięcy Apple Music, Apple Arcade i Apple News+ z tym telewizorem, podczas gdy John Lewis oferuje płatne opcje instalacji i usuwania starego telewizora.

X90J to świetny wybór dla każdego, kto ma konsolę nowej generacji, ponieważ może w pełni z nich wykorzystać, nie kosztując małej fortuny. X90J może działać na 4K 120 Hz na PS5 i Xbox Series X, a także karty graficzne na PC nowej generacji, jeśli chcesz podłączyć go z pulpitem, choć nie możesz uzyskać G-Sync lub FreeSync.

X90J ma dwa HMDI 2.1 porty i niskie opóźnienie wejściowe. Pomimo tego, że jest panel VA zamiast lepszych paneli OLED, X90J ma świetny współczynnik kontrastu i poziomy jasności, więc możesz docenić najnowsze wydania w całej ich chwale. Jedynym minusem jest to, że kąty oglądania są bardziej ograniczone, więc musisz usiąść przed nim lub umieścić je na regulowanym mocowaniu, aby upewnić się, że otrzymujesz najlepsze wrażenia z oglądania.

Pod względem konkurencji, najlepszy telewizor 4K Digital Foundry do gier HDR jest OLED LG C1. W tej chwili 55-calowy C1 Jest £1199.00 na Amazon, I na ten dodatek £400 Dostajesz panel OLED i dwa kolejne porty HDMI. C1 to fantastyczny telewizor, ale £400 może być trudne dla niektórych do uzasadnienia dla lepszych kąty widzenia.

I oto masz świetny telewizor po naprawdę dobrej cenie, która będzie ci służyć do następnej wydania konsoli nowej generacji. Jeśli chcesz uzyskać jeszcze więcej rzeczy do konfiguracji konsoli, sprawdź nasze strony na najlepszych ofertach PS5 i najlepsze oferty Xbox. Pamiętaj także, aby śledzić oferty galaretki Twitter Strona, w której informujemy Cię o ofertach w telewizorach, konsolach, grach i innych.

How do you rate Doskonały telewizor Sony X90J 4K spadł do najniższej ceny ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *