Dragon Age Inquisition – Puzzle Astrarium, Emerald Graves, pokrzywa

Startseite » Dragon Age Inquisition – Puzzle Astrarium, Emerald Graves, pokrzywa
21. marca 2024
2 minutes
35

By Jhonny Gamer

Więcej łamigłówek astrarium czeka na ciebie w szmaragdowych grobach i są one również warte rozwiązania, jeśli masz ochotę zdobyć ręce na odrobinie dodatkowych łupów. Mamy bardzo łatwy do naśladowania zestaw przewodników dla wszystkich trzech z tych łamigłówek-po prostu zacznij od pierwszej gwiazdy na każdym schemacie, a następnie przejdź od każdego numeru do następnego.

Pokrzywa Paszy Astrarium

Podejdź do przełęczy pokrzywy, a następnie wspinaj się na skały na południowy wschód. Powinieneś być w stanie dostrzec swoją pierwszą łamigłówkę, więc po prostu podejdź do niej i wchodzić w interakcje z nią, aby wszystko zacząć. Jest sporo związanych z rozwiązaniem tego, więc postępuj zgodnie z poniższymi liczbami, aby skończyć ładnie i łatwo.North Emerald Graves Puzzle

Drugą łamigłówkę można znaleźć na północy tego regionu i staje się trochę kłopotliwy, gdy zbliżasz się do środka puzzli. Oto nasz krok po kroku przewodnik po rozwiązaniu tego.HARROW Astrarium Puzzle

Udaj się na zachód od obozu Briatho, dopóki nie znajdziesz żwirowej drogi prowadzącej na zachód. Podejdź w górę klifów na południe stąd, aby znaleźć małą ścieżkę, która prowadzi do układanki. Rozwiązanie jest poniżej.

Aby znaleźć jaskinię ze skarbem, skieruj się na południe w kierunku wąwozu z parą posągów sowy. Idź dalej do końca, a następnie udaj się do komory w jaskini, która ma w sobie klatkę piersiową.Utknął na innej łanice? Resztę naszego przewodnika Astrarium można znaleźć Z pierwszej strony.


Poprzedni

How do you rate Dragon Age Inquisition – Puzzle Astrarium, Emerald Graves, pokrzywa ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *