Dragon Age Inquisition – Wielka księżna, niegodziwe oczy i niegodziwe serca, posągi Halla

Startseite » Dragon Age Inquisition – Wielka księżna, niegodziwe oczy i niegodziwe serca, posągi Halla
21. marca 2024
9 minutes
26

By Jhonny Gamer

Później będziesz musiał ponownie włożyć całą zbroję i broń, więc Zwróć uwagę na to, co nosiłeś Clobber przed rozpoczęciem następnej części głównej kampanii.

Udaj się do pokoju wojennego, a następnie wybierz region Orlais. Wybierz złe oczy i niegodziwe serca z prawej części mapy, a następnie obserwuj scenę przecinającą. To ważne, abyś Unikaj zadawania bezpośrednich pytań o nie-członkach inkwizycji na następny kawałek gry, Albo stracisz zgodę na sąd. Po prostu bądź tak niejasny, jak to możliwe, jeśli chodzi o zadawane pytania i odpowiedzi, które udzielasz ludziom.

Najpierw porozmawiaj z szlachetką na południu i zaoferuj jej pierścień. Następny, zeskanuj obszar, aby uzyskać pierścień z fontanny. Zabierz go z powrotem do kobiety, aby uzyskać niezłą część punktów zatwierdzenia przez. Teraz idź po schodach na północ, a następnie kolejne schody na Zachód.


6 Dragon Age: Inkwizycja Detale tworzenia postaci, które kochamy (i jeden nie)

Porozmawiaj z szlachtą na balkonie, a oni odsuwają się, ale możesz podsłuchiwaj, stojąc w pobliżu łóżka kwiatowego, które jest na północ od nich. Kiedy kończy się scena wycinana, idź wąskim przejściem na północ od miejsca, w którym stoją szlachta, i zeskanuj wschodnią część korytarza, aby uzyskać klucz.

Zejdź na dół, a następnie wejdź po schodach na wschodniej części tego obszaru. Na górze, Miej szwa w zakątkach, dopóki nie dostaniesz posągu Halla. Powinieneś mieć teraz dostęp do obu sal magazynowych poniżej balkonów.

Weź łup na końcu wąskiego północnego balkonu, a następnie zejdź na dół. Idź do znacznika w kształcie diamentu na mapie, otwórz drzwi pod balkonem i weź wszystkie łupy. Teraz idź na zachodni balkon i Otwórz drugą salę magazynową, aby zdobyć jeszcze bardziej piękne rzeczy – w tym tajne pozwolenie na budowę i moneta kaprysowa.

Następnie otwórz centralną bramę, aby rozpocząć kolejną scenę cięcia, a następnie wejdź po schodach tuż przed tobą. Na górze, Porozmawiaj z Grand Duke Gaspard, aby rozpocząć kolejną scenę cięcia, Następnie zejdź na dół i przejdź przez salę balową, aż zacznie się inny filmowy. Upewnij się, że utrzymujesz opcje dialogowe bardzo formalne i unikaj mówienia o nieuchronnym ataku.

Porozmawiaj z Lelianą i sprawdź agentów Brialy

Udaj się na północ i weź zwój w prawym rogu, a następnie uzyskaj dostęp do przedsionka oznaczonego na mapie. Kiedy kończy się scena wycinana, Idź na wschód, dopóki nie przyjdziesz do pary szlachty rozmawiającej w kącie. Odejdą, gdy spróbujesz z nimi porozmawiać, więc idź na schody w pobliżu ich nowej pozycji, aby słuchać.

Przejdź przez drzwi po wschodniej stronie, a następnie zejdź po pierwszym korytarzu po lewej stronie. Trzymaj się prawej części balkonu, aby uzyskać dobrą pozycję podskoczoną, Następnie kontynuuj korytarz, aż dotrzesz do zestawu schodów. Na południe tych schodów jest kolejnym miejscem do podsłuchu.

Wróć do Hall of Heroes i przejdź przez zachodnie drzwi, a następnie idź do posągu na lewo następnego drzwi, aby wysłuchać innej rozmowy. Wejdź do następnego pokoju po lewej stronie, aby ponownie podsłuchiwać. Na koniec porozmawiaj z Duke Germainem.

Kieruj się na południe, aż dotrzesz do nowego pokoju. Upewnij się, że zeskanuj tutaj narożnik balkonu, aby zdobyć pieczęć cylindra, Następnie wróć do poprzedniego korytarza i przejdź przez drzwi po zachodniej stronie, aby rozpocząć kolejną scenę przecinającą.

Kiedy się skończy, udaj się do następnego podskoczania, a następnie idź na korytarz na zachód, aby zdobyć więcej łupów, a także zrobić trochę więcej słuchania. Upewnij się, że Użyj tego podskoczającego miejsca dwa razy, zanim przejdź dalej.

Wejdź na taras na północ od twojej pozycji, a następnie przejdź przez drzwi i wejdź do samej biblioteki. Upewnij się, że zeskanuj rogi, aby dostrzec książkę, którą można wyciągnąć – Chwyć go, aby otworzyć tajny przejście. Przejdź przez niego i weź list z biurka, a następnie weź wszystkie łupy, w tym pochodnię na jednej ze ścian.

Wróć do ostatniego pokoju i zapisz pół tuzina urn w porządku. Idź na zachodnią stronę tej sekcji i zapal urny z południa na północ. Zrób to samo z urnami po wschodniej stronie, aby odsłonić schody. Zejdź po schodach, a następnie weź wszystkie łupy, gdy dotrzesz do dna.

Wróć, a następnie wróć na balkon, którego użyłeś do wejścia do tego obszaru. Idź wąskim korytarzem i weź skandaliczne papiery i posąg Halla. Otwórz drzwi po drugiej stronie posągu, a następnie weź negocjacje z podłogi. Podnieś wszystkie łupy tutaj, a następnie wróć do wielkiej sali balowej. Nowa scena cięcia rozpocznie się, gdy podejmiesz podejście.

Kiedy się kończy, zignoruj salę balową i zamiast tego idź na zachód w kierunku Hall of Heroes. Zejdź po schodach na drugim końcu tego pokoju, a następnie przejdź przez drzwi, aby wejść do kwater służby. Przyjmij całą zbroję i broń, a następnie spójrz na zwłoki przed sobą. Chwyć łupy z pobliskich pokoi, w tym posąg Halla położony w krokwiach północnego pokoju – wskocz na stół, aby się z nim dotrzeć.

Przejdź przez zachodnie drzwi i wejdź do ogrodów. To spowoduje nową scenę, po której będziesz musiał poradzić sobie z paczką wrogów. Zakładając, że udało ci się zdobyć ocenę zatwierdzenia wynoszącą 20 lub więcej, będziesz musiał na czas zbadać cały obszar i weź wszystkie łupy. Po prostu bądź przygotowany do walki z wrogami od czasu do czasu.

Przejdź na południe przez ogród, a następnie zacznij iść na zachód, gdy tylko dotrzesz do następnej otwartej przestrzeni. Przejdź przez drzwi na końcu ścieżki, a następnie idź do północno-wschodniego pokoju. Zabij wszystkich wrogów czekających na Ciebie, zrabuj wszystko, a następnie idź na górę.

Nosić na południe i wejdź do pokoju na Wschód. Zabij wrogów, a następnie wyjdź i przejdź przez drzwi na północ. Przejdź przez tę sekcję, zabijając wszystkich wrogów, których napotkasz, dopóki nie rozpocznie się nowa scena cięcia.

Wróć do sali balowej, aby zmierzyć się z Gaspard

Kiedy kinematyka się skończyła, Chwyć pobliski posąg Halla, a następnie kieruj się w stronę punktu trasy. Upewnij się, że złapiesz jakieś łupy leżące wokół miejsca, a następnie zabij wrogów, gdy dojdziesz do niższych poziomów. Kiedy nie żyją, po prostu zmierzaj w kierunku południowego punktu.

Wejdź do zamku, otwierając bramę w punkcie trasy, a następnie idź na górę i porozmawiaj ze strażnikami w pobliżu pokoju trofeum. Spraw, aby zostawili swoją pozycję, instruując ich, aby rozmawiali z Cullenem, Następnie wejdź do środka i zeskanuj w poszukiwaniu łupów.

Wróć do wielkiej sali balowej, aby rozpocząć nową scenę przecinającą i Wybierz opcję tańca, jeśli chcesz zwiększyć zgodę sądu. Pamiętaj tylko, aby być odpowiednio tajemniczym podczas rozmów tutaj, aby zwiększyć ocenę aprobaty jeszcze wyżej. Kiedy skończysz, porozmawiaj ze znajomymi, ale ponownie unikaj udzielania jasnych odpowiedzi. Po prostu idź dalej ścieżką rozmowy potrzebując więcej informacji.

Znajdź materiał w królewskim skrzydle do szantażu Gaspard i Briala

Wróć ponownie do przedsionka, a następnie idź po lewej stronie korytarza i idź na górę. To zabierze Cię do kolejnego z tych podsłuchów. Posłuchaj chit-chat, a następnie przejdź przez drzwi. Będziesz musiał ponownie wyposażyć swoją broń i zbroję, chociaż twoi przyjaciele nadal będą nosić zestaw, z którym je zostawiłeś.

Weź sekrety ze stołu, a następnie przejdź na górę i do następnego pokoju. Kieruj się na wschód, aż usłyszysz krzyk, a następnie przejdź przez wschodnie drzwi. Kiedy następna scena przecinająca się skończy, weź wszystkie łupy w tym pokoju, w tym posąg Halla.

Przejdź przez drzwi na południe, a następnie za rogiem, aż będziesz w nowym pokoju. Przejdź przez drzwi na wschód, aby rozpocząć kolejny kawałek filmów, i upewnij się, że pozostaniesz tajemniczy podczas rozmowy. Kiedy to się skończy, musisz zabić ładunek wrogów i uszczelnić szczelinę, po czym ostrożnie przejść przez następny kawałek dialogu.

Grand Duchess Guide

  • HP: 30 788
  • Spostrzegawczy
  • Strażnik
  • Odporne na wszystkie efekty wyłączające, zatrute, spowolnione, powalone

Kiedy rozpocznie się walka, księżna pozostanie na szczycie fontanny, co bardzo utrudnia klasę w zwarciu. Zakładając, że masz przyzwoitą siłę bojową, pozostajesz na balkonie i strzały na nią, dopóki nie przeprowadzi się. Jeśli jesteś słaby w tym dziale, po prostu zejdź na dół, aby przyłączyć się do walki z tobą.

Nie próbuj sparaliżować ani nie spowalniać księżnej, ponieważ jest odporna na dużo twojego Kontrola zaklęcia ling, a ona i tak bardzo teleportuje się po pokoju. W sumie, Twoi bojownicy w zwarciu uznają tę bitwę znacznie trudniej niż członkowie partii dystansowej, Upewnij się więc, że ci ostatni faceci przez cały czas pracują skutecznie.

Kiedy księżna teleportuje się, członkowie partii będą musieli ponownie orientować swoje stanowiska i znów zacząć walczyć. Musisz też Miej oko na fale wrogów, które okresowo się odradzają. Członkowie partii z zdolnościami obrażeń obszarowych powinni zacząć ich używać przeciwko szefowi i skorzystać z dodatkowych obrażeń odświeżania, podczas gdy specjaliści z pojedynczych celów powinni odebrać przybyszów jeden po drugim. Priorytetem powinno być przez cały czas wyrządzanie przynajmniej uszkodzeń szefa.

Gdy walka się skończy, złap jakiekolwiek łupy leżące w pobliżu, a następnie wróć po schodach i przejdź przez dwie bramy przed sobą. Określ, kto jest odpowiedzialny za atak podczas następnej sekcji dialogowej, a następnie wróć do Skyhold.

Możesz znaleźć wszystkie nasze Inkwizycja Dragon Age Wskazówki i wskazówki z indeksu

How do you rate Dragon Age Inquisition – Wielka księżna, niegodziwe oczy i niegodziwe serca, posągi Halla ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *