Dying Light 2 Szczegóły dotyczące gry i jak grać w kooperacji online z przyjaciółmi

Startseite » Dying Light 2 Szczegóły dotyczące gry i jak grać w kooperacji online z przyjaciółmi
22. marca 2024
5 minutes
29

By Jhonny Gamer

Gromadzenie W Dying Light 2 Will – Pewnego dnia – pozwolić ci grać z przyjaciółmi i tworzyć sesje dla wielu graczy między wszystkimi dostępnymi platformami.

Jednakże, Dying Light 2 Crossfer nie jest dostępna podczas uruchamiania. Do tego czasu jest spółdzielnia między tymi samymi systemami – umożliwiając grę praktycznie całą grę z przyjaciółmi i utrzymanie postępu, gdy wpadasz i wychodzisz z sesji.

Ta strona wyjaśnia wszystko, co wiemy o Cross Gromplay w Dying Light 2, a jeśli możesz grać z przyjaciółmi wcześniej, jak grać z przyjaciółmi w kooperacji Umierające światło 2.

Na tej stronie:


Dying Light 2 Stay Human: PS5 vs Xbox Series X/S Porównanie – testowane tryby 30 klatek na sekundę/60 klatek na sekundę!

Wszystko, o czym wiemy Dying Light 2 Crossfer: Czy możesz grać między PC, PS4, PS5 i Xboxem?

Techland powiedział Dying Light 2 będzie obsługiwać Cross Gromplay, ale nie podczas premiery. Oznacza to, że nie możesz grać z przyjacielem, jeśli znajdują się na innej konsoli lub komputerze, nawet jeśli znajdują się w tej samej rodzinie konsol.

Na przykład, jeśli jesteś na Xbox One, nie możesz grać z odtwarzaczami PlayStation lub PC, ani tych, którzy grają na Xbox Series X lub S. To samo dotyczy również PS4 i PS5 – twoi przyjaciele muszą dopasować tę samą konsolę, którą robisz.Niewielki wyjątek jest tutaj na PC, gdzie różne sklepy nie mają znaczenia. Oznacza to, że jeśli posiadasz kopię w Epic Games Store, gra z osobami na Steamie nie jest problemem.

Nie ma szacunkowej daty wydania Cross Gromplay dla Umierające światło 2;Wszyscy deweloperzy Techland powiedział, że może „zagwarantować” pięć lat wsparcia po zwolnieniu, co daje nam dość duże okno czasu, kiedy to może się nadejść. Trzymały kciuki, raczej niż później!

Jak grać w kooperacji z przyjaciółmi i nieznajomymi online Umierające światło 2

Pod warunkiem, że masz przyjaciół, którzy gra na tej samej platformie co ty – na przykład PS4 to PS4, PS5 do PC, PC na PC i tak dalej – możesz dołączyć do ich sesji.

Najpierw upewnij się, że pobrałeś najnowszą aktualizację Umierające światło 2. Jeśli grasz podczas premiery, obejmie to aktualizację Day One, która doda wiele poprawek i poprawek.

Następnie musisz przynajmniej ukończyć prolog. Gdy wszystko będzie gotowe, musisz ręcznie włączyć tryb wieloosobowy. Aby to zrobić, wprowadź menu pauza i wybierz menu online.Tutaj dokonasz wszystkich wyborów w odniesieniu do gry online. Po pierwsze, musisz wybrać opcje online.Domyślnie typ gry zostanie ustawiony na jednego gracza. Możesz to zmienić na różne opcje – tylko publiczne, prywatne lub przyjaciele – w zależności od twoich preferencji. Istnieją również sposoby włączenia / wyłączenia czatu głosowego w grze, a także to, jak często chcesz, aby funkcja pomocy była aktywna.Wracając do menu online, będziesz miał teraz więcej opcji. Trzy sylwetki pojawią się po prawej stronie twojej postaci. Podkreślenie tego i naciśnięcie potwierdź, wyświetli menu konsoli, abyś mógł zaprosić ludzi z listy znajomych, umożliwiając odtwarzanie kooperacji.

Lub, jeśli chcesz zbudować z nieznajomym, możesz wybrać gry i wybrać z listy lobby. Po prostu wybierz jeden, a pojawi się w grze tej osoby.Powinno to być tak proste. Przed wydaniem, z naszego doświadczenia wynika, że dołączyło kilka prób dołączenia do innych sesji, i możliwe, że może to być to samo dla ciebie w okresie premiery. Jeśli sprawy nie działają, bądź cierpliwy – i to się utrzymuje, być może poczekaj do dalszej aktualizacji gry lub dwóch, aby sprawdzić, czy to może rozwiązać rzeczy. Do tego czasu jest wiele do utknięcia z jednym graczem!Szukam więcej pomocy?
Mamy tłumaczy systemowych dla Cross Gromplay i How To Ger COAPOP Oprócz tego, ile czasu zajmuje pokonanie Umierające światło 2.
W przypadku aktualizacji są
frakcje rozważyć,
Nasze zalecenia dotyczące najlepszych umiejętności i jak szybko zdobyć XP.
Jeśli chodzi o rzeczy do znalezienia, istnieją lokalizacje inhibitora,
Lokalizacje wiatraka i nasz wyjaśniający
Jak odblokować szybkie podróże.
Na koniec wyjaśniamy również, jak ukończyć wczesne spotkanie z ludem Bazaru cel i różne Umierające światło 2 zakończenia.

Jak działa progresja Dying Light 2 gra online?

Dying Light 2 pozwala grać zasadniczo całą grę razem w kooperacji. Sposoby to działa i ograniczenia obejmują:

  • Znalezowane przedmioty i aktualizacje / progresja gracza będą przechowywane po powrocie do własnej gry
  • Oprócz prologu wszystkie misje i zajęcia otwartego świata będą dostępne w spółdzielni, w tym koniec gry
  • W przypadku wyborów opowieści, chociaż odtwarzacz gospodarza ma ostatnie połączenie, wszyscy uczestniczący gracze mogą głosować, który chcieliby zobaczyć

How do you rate Dying Light 2 Szczegóły dotyczące gry i jak grać w kooperacji online z przyjaciółmi ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *