Dzisiejszy Wordle Wskazówka i odpowiedź w piątek 1 marca na 986

Startseite » Dzisiejszy Wordle Wskazówka i odpowiedź w piątek 1 marca na 986
25. marca 2024
5 minutes
27

By Jhonny Gamer

To nowy miesiąc i wiesz, co to znaczy? Zupełnie nowa szansa na rozwiązanie Wordle Odpowiedź na dziś, 1 marca.

Dla niewtajemniczonych cel Worddle ma na celu wypracowanie codziennego pięcioliterowego słowa w ciągu sześciu zgadów. Im mniej domysły, tym lepiej – a jeśli w ogóle nie zgadniesz, złamiesz passę.

Ten ostatni jest powodem, dla którego ćwiczy Dzisiejszy Wordle Odpowiedź jest takim priorytetem, ponieważ gracze są dumni z tego. Dlaczego więc hazard w ryzykownym zgadywaniu, kiedy możesz nauczyć się kilku wskazówek i, nie uwzględnij ostatecznej odpowiedzi? Ta strona może w tym pomóc.

Kiedy już masz dzisiejsze słowo, dowiedz się więcej o Wordle i jak New York Times zainteresował się gierami w tym wywiadzie dla Jonathan Knight, Szef gier dla NYTimes. Zgodnie z tematem słowa, omówiliśmy również, dlaczego mini krzyżówka NYTimes jest wiarygodną radością.

Wskazówki dotyczące dzisiejszych Wordle Odpowiedź

Zamiast iść prosto do odpowiedzi, możesz potrzebować tylko kilku wskazówek, aby przenieść cię przez linię:

  • W dzisiejszym słowie jest jedna samogłoska.
  • To słowo nie ma powtarzających się liter.
  • Dzisiejsze słowo zaczyna się od „F”.
  • To słowo jest pisemną wersją dwucyfrowej liczby.

Nadal nie jestem pewien? Czytaj dalej, aby uzyskać odpowiedź.

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Wordle Odpowiedz na słowo 986 1 marca 2024 r

Nawet z powyższymi wskazówkami, wciąż nie jestem pewien i chcę utrzymać tę serię?

Worddle Odpowiedź dzisiaj jest CZTERDZIEŚCI.

Cóż, idzie ta seria – było miło, gdy trwało. Szczerze mówiąc, myślę, że „y” potknęło mnie dzisiaj, ponieważ wiedziałem dokładnie, gdzie to poszło, ale tak wiele słów kończy się „y”, to było moje zgubne.


Dzielenie się odpowiedzią Wordle
Nie zapomnij podzielić się swoim Worddle Odpowiedź po zakończeniu. |.Kredyt obrazu: Michaeljberlin – Stock.cegła suszona na słońcu.com

Teraz masz odpowiedź, nie zepsuj tego dla innych! Pamiętaj, że możesz udostępnić swoje wyniki bez spoilera w postaci siatki.

Oczywiście nikt nie musi wiedzieć, że przyszedłeś na tę stronę, aby ją wypracować. Może włożył dwa lub trzy fałszywe domysły na pierwszym miejscu, aby zrzucić je ze zapachu, może?

Dzisiejszy Wordle etymologia

Mówi się, że dzisiejsze słowo „czterdzieści” wywodzi się ze starego angielskiego „feowertig”, które miało dokładnie to samo znaczenie. Interesujące jest to, że zdanie „czterdzieści mrugnięć”, co oznacza drzemkę lub krótki sen, jest używane najwcześniej w latach dwudziestych XIX wieku.

Ponadto w tym roku (2024) stara gra, w którą mogłem spędzić godziny grać (i często wykonując członków rodziny), zmienia „czterdzieści”. Zabawne, sama gra nazywa się 1942, więc jest w tym coś satysfakcjonującego, zmieniając „czterdzieści”. To nieco wściekła i trudna gra, ale tam jest zabawa!

Wordle Wcześniejsze odpowiedzi na ten tydzień

A teraz dla naszych „wcześniej Worddle „Segement! (Wiem, że „in” działa lepiej, ale pozwól mi to mieć…) W tym tygodniu pojawił się następujące słowa Worddle Jak dotąd:

  • Czwartek 29 lutego (985) – OBRAZ
  • Środa 28 lutego (984) – DIABEŁ
  • Wtorek 27 lutego (983) – SENS
  • Poniedziałek 26 lutego (982) – CZĘSTO

Jeśli chcesz poznać wszystkie słowa, które się zaszczyciły Worddle w minionej czasach, sprawdź naszą przeszłość Wordle odpowiedzi archiwum.

CO GRAĆ PO Worddle

Z twoim codziennym Worddle zakończone, pytanie brzmi – co teraz zagrasz?

Możesz oczywiście wypróbować inne gry słowne oferowane przez New York Times, jak Śpiąca Pszczoła, Mini krzyżówka I Listka. Możesz także zrobić pęknięcie o godz Znajomości, Daily Sudokus i Płytki – raczej dodatkowa gra dopasowań motywów.


Gry NYT

Tam’S także szereg gier, które skręciły na Formuła Wordle. Kwadratowy Wyzwanie cię do znalezienia serii słów poprzez łączenie liter w siatce czterech na cztery. Tymczasem Dordle, Quorodly, Octordly I Sedecordle Wszystkie trzymaj się standardu Worddle, jednocześnie zwiększając liczbę słów, które musisz znaleźć. Wyzwanie pochodzi z tego, jak liczą się twoje zgady dla wszystkich słów, więc musisz zdecydować, czy ty’skupić się na konkretnym słowie lub spróbuj rozwiązać wiele słów w tym samym czasie. Na szczęście liczba zgadów’Ponownie podano wzrost wraz z ilością słów’Oczekuje się, że rozwiązuje.

Jeśli chcesz jednak przerwać pisownię, spróbuj Geoguessr. Tutaj ty’otrzymam zdjęcie gdzieś, w dowolnym miejscu, na świecie i muszę umieścić znacznik na miejscu, w którym myślisz, że jest to lokalizacja. Tam’s nawet an Old School Runescape wersja.

Mam nadzieję, że lubisz grać Wordle dzisiaj!

How do you rate Dzisiejszy Wordle Wskazówka i odpowiedź w piątek 1 marca na 986 ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *