Dziwna ekspansja Roguelike Warframe Paradoks Duviri otrzymuje datę premiery

Startseite » Dziwna ekspansja Roguelike Warframe Paradoks Duviri otrzymuje datę premiery
25. marca 2024
2 minutes
26

By Jhonny Gamer

Cudownie dziwne rozszerzenie Warframe Paradox Duviri ma w końcu datę premiery i przychodzi na Xbox, PlayStation, Switch i PC w środę, 26 kwietnia.

Paradoks Duviri, jeśli nie jesteś nieznany, jest dość odejściem na Warframe. Jego nowy obszar otwartego świata, Duviri – być może najbardziej godna uwagi z faktu, że istnieje on w umyśle nowego dużego złego, Dominus Thrax – handlujący science fiction za coś bliżej fantasy Western, ale także napędza długą-Rning Free-to-Play Shooter w królestwo Roguelikes.

Od obsadzony jako drifter skazany na śmierć na początku historii ekspansji (którą nowicjusze mogą wybrać jako alternatywne wprowadzenie do Warframe), gracze wkrótce zostają wyzwolnieni przez tajemniczą moc związaną z wiatrem na śmierć, która stanowi rdzeń doświadczenia inspirowanego Roguelike. Wkrótce zyskają fantazyjny rumak szkieletowy i losowy asortyment dekretów przypominających Perk, oba okazują się bezcenne.


Warframe – Duviri Paradox Cinematic Trailer.

Developer Digital Extremes wcześniej potwierdził, że Duviri Paradox będzie zawierał trzy odrębne tryby post-Quest, gdy uruchomi się pod koniec kwietnia. Istnieje solo narracyjne zatytułowane The Lone Story, „pełna przygoda z otwartym światem” znana jako Duviri Experience, a także obwód, opisany jako „nowy tryb wojny tylko niekończący się tryb gry”. Obejmuje również obszar znany jako Undercroft, w którym gracze mogą walczyć o starych i nowych wrogów za pomocą swoich dekretów.

Gdzie indziej w świecie Warframe, programistów Digital Extremes ogłosił datę Tegoroczne wydarzenie tennoconowe zorientowane na fanów – Oznaczanie powrotu do osobistego formatu po kilku latach ofert cyfrowych z powodu Covid-które odbędą się w sobotę 26 sierpnia w RBC Convention Center w Ontario w Kanadzie.

How do you rate Dziwna ekspansja Roguelike Warframe Paradoks Duviri otrzymuje datę premiery ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *