Elden Ring Boss omawia remake Bloodborne, korzyści z oczekiwania na nowy sprzęt

Startseite » Elden Ring Boss omawia remake Bloodborne, korzyści z oczekiwania na nowy sprzęt
26. marca 2024
3 minutes
24

By Jhonny Gamer

Fromsoft Boss Hidetaka Miyazaki omówił możliwość remake’u Bloodborne oraz korzyści z oczekiwania na nowy sprzęt, na którym można ponownie odwiedzić ukochaną PlayStation 4 Classic.

„Jest to tytuł, który jesteśmy bardzo bliscy i tak samo jak nasi fani” – powiedział Miyazaki Eurogamer, pytając o możliwość remake’u Bloodborne, w wywiadzie dla dzisiejszego odpowiedniego odsłonięcia Elden Ring DLC. „Bardzo mnie to cieszy, że wciąż jest tak wielu ludzi.”

Ale remake skorzystałby z nowszego sprzętu, aby wydanie było opłacalne? Fromsoftware’s Na przykład Demon’s Souls został przerobiony jako tytuł premiery PS5 po pierwotnym uruchomieniu PS3 – podwójnej konsoli, co oznaczało, że ponowne wydanie wydawało się bardziej znaczące.

„Myślę, że posiadanie nowego sprzętu jest zdecydowanie częścią tego, co nadaje tym przeróbce” – powiedział Miyazaki. „Rzeczy, których nie byłeś w stanie osiągnąć w poprzednich pokoleniach sprzętu, w jaki sposób nie byłeś w stanie renderować określonych wyrażeń – [nowy sprzęt] czasami to umożliwia.

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Elden Ring: Shadow of the Erdtree Trailer.Obejrzyj na YouTube

„Nie powiedziałbym jednak, że to wszystko i koniec” – kontynuował Miyazaki. „Myślę, że z perspektywy użytkownika nowoczesny sprzęt pozwala także większej liczbie graczy docenić wszystkie gry. I tak jest to prosty powód, ale jako inny gracz uważam, że dostępność jest ważna. Myślę, że może to być siła napędowa między wprowadzeniem starej gry na nową platformę.”

Niezależnie od tego, czy remake Bloodborne ostatecznie widzi światło dzienne, niezależnie od tego, czy może nadejść na PS5, czy PS6, Miyazaki powiedział, że jest „bardzo szczęśliwy”, widząc tak wielu namiętnych fanów wzywających remake choroby krwionośne, aby się wydarzyło.

Miyazaki przeprosił za to, że nie był w stanie powiedzieć nic bardziej konkretnego o przerażeniu wyłącznie PS4, ale powiedział, że był „podekscytowany” z powodu ciągłej odpowiedzi gry.

„Mówiąc wprost, bardzo się cieszę, że jest to tytuł z wieloma konkretnymi wspomnieniami, zarówno dla mnie, jak i pracowników, którzy nad nim pracowali” – powiedział. „A kiedy widzimy te namiętne głosy w społeczności, oczywiście sprawia, że czujemy się podekscytowani, sprawia, że czujemy się bardzo szczęśliwi i mamy te wspomnienia.”


Rozmowy Miyazaki Elden Ring: Shadow of the Erdtree with Eurogamer.

Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, jeśli na kartach znajduje się remake. Jednak wielu modderów pracuje nad grą – w zeszłym roku Lance McDonald dostał Bloodborne na PS5 przy 60 klatkach na sekundę bez wzrostu.

Na razie fromsoft był zajęty rozwijaniem Elden Ring Expansion Shadow of the Erdtree, który Miyazaki opisał jako największą ekspansję firmy.

W.

Shadow of the Erdtree zostanie wydany 21 czerwca.

How do you rate Elden Ring Boss omawia remake Bloodborne, korzyści z oczekiwania na nowy sprzęt ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *