Elden Ring Broń sztuki: jak wyposażyć popioły zdolności wojennych w nóż Whetstone Elden Ring

Startseite » Elden Ring Broń sztuki: jak wyposażyć popioły zdolności wojennych w nóż Whetstone Elden Ring
26. marca 2024
4 minutes
28

By Jhonny Gamer

Sztuka broni to umiejętności, w których twoja broń Elden Ring może się trzymać, a za nimi możesz stać się bardziej niebezpieczną siłą na ziemiach.

Możesz jednak zastąpić sztukę broni Ash of War zdolność poprzez użycie Nóż whetstone. Przypisanie właściwej popiołu wojennego prawej broni może być zmianą, której potrzebujesz, aby zdjąć szefa, więc nie zapomnij o nich!

Poniżej nauczysz się gdzie znaleźć nóż whetstone A kiedy to masz, Jak wyposażyć popioły umiejętności wojennych W Elden Ring.

Na tej stronie:

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

W czym są sztuki broni Elden Ring?

Arts Broń to umiejętności, które może rozmieścić broń, którą można wykonać, naciskając L2 / LT. Na pierwszy rzut oka możesz zobaczyć, czym jest sztuka broni za pomocą tekstu powyżej wyposażonych elementów w lewym dolnym rogu, a także przez ekran sprzętu.

Zdecydowana większość broni będzie miała sztukę broni, ale można je zastąpić popiołem wojny. Ashes of War można często znaleźć na różne sposoby – jako przedmioty w lochach, nagrody od bossów lub określonych dostawców. Są szanse, że zbadasz, zgromadzisz listę popiołu umiejętności wojennych.


Przykład znalezienia popiołu wojny. Możesz także zobaczyć wyposażoną sztukę broni – „parry” nad ikonami ekwipunku w lewym dolnym rogu ekranu.

Najpierw jednak będziesz potrzebować noża do wyposażenia popiołu wojennego.

Gdzie znaleźć nóż whetstone Elden Ring

Aby zdobyć nóż Whetstone na początku gry, odwiedź Rury Gatefront. To jest miejsce obok ogromnej bramy na północny zachód od początkowej lokalizacji w West Limgrave.Po odkryciu lokalizacji podejdź z południowego wschodu. Oto wielokrotne sentry – trudno będzie je przekraść lub w tyłek, ponieważ są one skupione razem, ale inicjowanie bitwy nie powinno być zbyt ryzykowne, ponieważ powinno przyciągnąć lokalnych wrogów na twoją pozycję.Wilki mogą być trudne w grupie, ale zejdź łatwo, jeśli zdejmiesz je pojedynczo.

Kiedy wybrzeże jest czyste, powinieneś zobaczyć podziemne przejście, schowane obok niskiej ściany po drugiej stronie środkowej ścieżki.

Zdejmij schody i otwórz klatkę piersiową na noża Whetstone. Dostaniesz także Ash of War: Storm Stomp, aby dodać do swojej kolekcji.Zanim odejdziesz, wiedz również, że można znaleźć fragment mapy regionu, a odpoczywając w jednym z pobliskich miejsc łaski, może odblokować konia i jak wyrównać.

Jak wyposażyć popiół wojny

Do Wyposaż popiół wojenny, gdy masz nóż hetstone, odwiedź miejsce łaski. Opcja na Ashes of War powinna być teraz widoczna, a to menu, w którym możesz wyposażyć popiół wojny.Stąd możesz wybrać broń i przypisać popiół wojny. Nie wszystkie Ashes of War będą działać na każdą broń – ale zobaczysz, które są dostępne podczas wyboru broni.

Po przypisaniu popiołu wojny do broni, nie można go wyposażyć w inną, nie odpowiadając jej najpierw. Dobrą stroną tego jest Ashes of War jest wielokrotnego użytku – więc jeśli chcesz użyć jej na innej broni później, możesz – po to, by nie wyposażone, oczywiście.

Podobnie, chociaż popiół wojny zastąpi sztukę broni nieodłączną bronią, do której jest przypisana, powróci do tego, gdy popiół wojny nie zostanie wyposażony.Podsumowując – Ashes of War są wielokrotnego użytku, a sztuki broni nie są zastępowane na dobre. To pozwala na eksperymentowanie i wypróbowanie, które Ashes of War działa najlepiej dla wybranej broni.

Wreszcie, chociaż popiół wojny można użyć tylko na jednej broni na raz, możesz zdobyć drugą tego typu na inną broń, gdy znajdziesz zagubionego popiołu wojny i odwiedzisz kowal.Kowal będzie dostępny w okrągłym stole, którego dostęp będzie dostępny w miejscu Grace tuż przed Margit walka. Innymi słowy – wcale niedługo w grze.

How do you rate Elden Ring Broń sztuki: jak wyposażyć popioły zdolności wojennych w nóż Whetstone Elden Ring ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *