Elden Ring Godfrey Pierwsze porady i strategia Pana Elden

Startseite » Elden Ring Godfrey Pierwsze porady i strategia Pana Elden
27. marca 2024
4 minutes
28

By Jhonny Gamer

Godfrey pierwszy Pana Elden jest jednym z kilku głównych bossów Musisz pokonać Elden Ring.

Musisz udać się głęboko w Leyndell, stolicę królewską, aby zmierzyć się z tą iteracją Godfreya, pierwszego Lorda Eldena.

Godfrey stawia piekło walki, więc doradzimy skorzystanie z pewnej współpracy dla trudnej walki, a nawet przywołania Ash Ash Aby pomóc ci zabić szefa.

Na tej stronie:


Jak przygotować się do Godfreya pierwszego Pana Elden

Po pierwsze, jeden ważny szczegół: To jest wersja Godfrey Golden Shade, pierwszego Lorda Elden. Nie zepsujemy dla ciebie niczego, ale jako mnóstwo Gracze Elden Ring mogli podejrzewać, że to nie jest prawdziwa forma Godfrey.

Tak, z tym, z czym mamy do czynienia, jest głównym szefem skoncentrowanym na historii Elden Ring, ale pamiętaj, że konkretnie mówimy o iteracji Godfrey Golden Shade na całej tej stronie.Teraz, że to nie przeszkadza, będziesz chciał Weź ciężką broń nasyconą krwawionymi szkodami w tej walce.

Podczas gdy Godfrey, pierwszy Lord Elden jest niestety dość odporny na szkarłatną zgniliznę, jest dość podatny na obrażenia krwawiące, dlatego zalecamy przyjęcie broni, która ma specjalną zdolność skoncentrowaną na krwawie, a nie taka, która buduje obrażenia z krwawienia z każdym ciągłym trafieniem.

Godfrey Pierwsze Elden Lord Tips: Jak pokonać Godfreya Pierwszego Pana Elden

Godfrey wygląda jak absolutny czołg, ale porusza się zaskakująco szybko.

Ta walka z bossem, ponieważ często są w grach Software, jest o trzymanie nerwów i unikanie w ostatniej możliwej sekundzie Przez Godfrey pierwsze masywne zamachowe ataki Lorda Eldena z jego toporem, a nie automatycznie uchylając się, gdy tylko szef przygotuje się do ciebie.

Wiele z tej walki kręci się wokół unikania masowych ataków huśtawki Godfrey. Boss na ogół wyciąga jedno, dwa lub trzy duże huśtawki z rzędu i ważne jest, aby nie być chciwi i nie biegać po atak, tylko po to, by złapać się na ataku z powodu ataku bossa.

Naprawdę dobra zasada pozostanie w tej sprawie Jeśli Godfrey, pierwszy atak Pana Eldena zakończy się jego toporem na podłodze przed nim, nie będzie łączyć kolejnego uderzenia.

Jest atak, w którym boss przyciąga głowę młotka na podłogę natychmiast przed nim, prawie używając go jak włócznię, aby na ciebie dotrzeć, i to tylko jeden przypadek, w którym topór kończy się przed nim na nimGround, powinieneś nacisnąć atak.Godfrey również lubi unieść się w powietrze i rzucić na ciebie siekier z góry, a następnie duży zamiatający atak, gdy powiększa broń.

Jest to najczęściej widoczne na początku walki z bossem i jest to dość proste, aby uniknąć, jeśli ty unikaj, gdy siek w powietrzu.Poza tym jeden strajk, na który należy uważać jest wtedy, gdy Godfrey podnosi nogę. Kiedy jego stopa spada na podłogę, z ziemi w małym stożku wybuchnie fala kolców, a to może być trochę trudne do uniknięcia, jeśli złapiesz się w wybuchu.

Spróbuj czasować swojego Dodge, abyś się toczył, gdy kolce się wybuchły, a ty masz znacznie większą szansę na uniknięcie tego wszystkiego.Godfrey Pierwsza nagroda Elden Lord

Po zakończeniu walki z Godfreyem pierwszym Lordem Elden (Golden Shade) zostaniesz nagrodzony 60 000 run za swoje wysiłki, które powinny być dla ciebie warte co najmniej dwa poziomy.Będziesz także pakować Talizman, co zwiększa liczbę talizmanów.

Godfrey Pierwszy Pan Elden może być upadł, ale masz resztę Leyndella, stolicy królewskiej, aby przejść przez. Punktem kulminacyjnym całego tego obszaru sprowadza twarzą w twarz z jednym z trudniejszych szefów w całej grze: Morgott, The Omen King.

How do you rate Elden Ring Godfrey Pierwsze porady i strategia Pana Elden ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *