Elden Ring Grand Lift of Dectus Location, gdzie znaleźć medalion Dektusów w lewo i prawe połówki

Startseite » Elden Ring Grand Lift of Dectus Location, gdzie znaleźć medalion Dektusów w lewo i prawe połówki
27. marca 2024
5 minutes
26

By Jhonny Gamer

Wielka winda Dectus W Elden Ring to lokalizacja, w której większość może uznać za nieprzejezdne za pierwszym razem, gdy ją odkryją.

Aby to przejść, będziesz potrzebować Dwie połówki medalionu Dektusa które można znaleźć na ziemi między. Sama winda to jeden ze sposobów dostępu do Altus płaskowyż na północ od głównej mapy.

Więc przygotowaliśmy przewodnik opowiadający ci gdzie znaleźć medaliony Dektusów, i jak z nich korzystać.

Na tej stronie:

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

Połowę medalionu można znaleźć w Fort Haight w Limgrave, drugi w Fort Faroth w Caelid.

Elden Ring Medalion Dectus Lewa połowa lokalizacji

Zaczniemy od Fort Haight, pokazując, gdzie to jest na mapie świata i gdzie połowa medalionu znajduje się w samym forcie.

Fort Haight znajduje się po wschodniej stronie Limgrave, pierwszego głównego obszaru w Elden Ring i jest oznaczony na poniższych mapach.

Jeśli podążasz drogą do Fort Haight z północnego zachodu, znajdziesz miejsce łaski po prawej stronie drogi podczas zbliżania się. Pamiętaj, aby przejść i aktywować. Miejsce łaski jest również oznaczone na powyższych obrazach, ponieważ wypełnione żółte okrąg.Gdy idziesz drogą i obok obrony, zobaczysz świecące drzewo, koniecznie przejdź do niego i zebrać złote nasienie ponieważ pomoże to ulepszyć kolby.

Raz w forcie udaj się na pierwszy lot schodów, a następnie idź w lewo i skieruj się po drugim locie drewnianych schodów. Podążaj za nimi aż do szczytu fortu, a następnie weź prawo i skieruj się po drabinie.W forcie powinni być wrogowie, ale są łatwo wysyłani lub możesz biegać wokół nich, jeśli jesteś wystarczająco szybki.

Na szczycie drabiny znajduje się klatka piersiowa, otwórz ją, a masz połowę medalionu Dectus.Elden Ring Medalion Dectus Prawa połowa lokalizacji

Następny jest Fort Faroth po wschodniej stronie Caelid, Możesz zobaczyć dokładną lokalizację fortu na mapie na poniższych zdjęciach.

Jeśli jeszcze nie dotarłeś do Caelida, możesz znaleźć skrót, eksplorując ruiny bardzo blisko miejsca, w którym zaczynasz w Limgrave, zabierając cię do Sellia Crystal Tunnel, który teleportuje cię na środek regionu:


Raz w Caelid, kierując się drogą prowadzącą do Fort Faroth, oznacza, że spotkasz się z sadzącym smokiem. Po prostu przejdź dookoła, ponieważ pozostawienie go niezakłóconego jest na razie najbezpieczniejszą opcją. Dalej w górę drogi zobaczysz fort i miejsce wdzięku tuż przed nim.Jest dość ciemno w pierwszym pokoju Fort Faroth, więc pamiętaj, aby wyposażyć pochodnię i być gotowym na wrogów przypominających nietope.

Po wejściu do środka przejdź przez szczelinę między drewnianymi ścianami po lewej stronie, a następnie zrób kolejną lewą i przejdź prosto przez drzwi i w górę drabiny, widoczne na zdjęciu poniżej.Na szczycie drabiny będzie klatka piersiowa, z drugą połową medalionu Dektusa w środku.Wielka winda lokalizacji i jak aktywować windę Elden Ring

Jeśli już wiesz, gdzie jest wielka winda Dektusa Elden Ring i może się tam dostać dość szybko, udaj się na dno tego przewodnika, aby wymyślić, jak go aktywować. W przeciwnym razie skompilowaliśmy najprostszy sposób, aby się do niego dostać poniżej.

Najłatwiejszy sposób na dotarcie do wieży Dektusa wymaga uzyskania dostępu do drugiego dużego lochu Elden Ring. To jest Raya Lucaria Academy w Liurnia, do której można uzyskać dostęp po ukończeniu zamku Stormveil.Akademia to gigantyczny biały budynek na środku jeziora i można uzyskać do niego dostęp, zdobywając Key Glintstone.

Nie musisz go zaczynać, ale przejście przez pieczęć po południowej stronie dziedzictwa i lochu i Odblokowanie głównej strony Akademii Gate of Grace Sprawi, że dotarcie do wieży Dektusu jest bardzo proste. Poniższy obraz pokazuje, gdzie na mapie znajdują się dziedziczny loch i strona Grace.Aby uzyskać dostęp do lochu po uzyskaniu klucza Glintstone, skieruj się na zachód wzdłuż budynków z Academy Gate Town Site of Grace (która jest w prawym dolnym rogu powyższego obrazu mapy) i w kierunku samej konstrukcji. Wchodzić w interakcje z niebieską pieczęcią na ogromnej bramie przedniej, a będziesz teleportowany.Po teleportacji znajdziesz główną stronę Akademii Gate of Grace. Wchodzi w interakcje z błękitną płaską pieczęcią na moście na północ, a ponownie zostaniesz teleportowany. Stąd wszystko, co musisz zrobić.Jest kilku wrogów, ale można je łatwo uniknąć. Po prostu kieruj się drogą i celuj w zielony znacznik w prawym górnym rogu mapy poniżej. Dołączyliśmy kilka innych obrazów w grze, które pomogą ci zorientować cię z wielką wieżą samego Dektusu.

Gdy będziesz w kolosalnej strukturze, po prawej stronie znajduje się miejsce Grace, więc pamiętaj, aby ją aktywować. Udaj się do dwóch posągów i stań między nimi na okręgu. Aktywuj medaliony i zagrają krótką przerywnik, a ty przybyłeś na płaskowyż Altus.

Gratulacje – i powodzenia!

How do you rate Elden Ring Grand Lift of Dectus Location, gdzie znaleźć medalion Dektusów w lewo i prawe połówki ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *