Elden Ring Klucz Glintstone

Startseite » Elden Ring Klucz Glintstone
27. marca 2024
4 minutes
28

By Jhonny Gamer

Elden Ring Klucz Glintstone to przedmiot, który musisz znaleźć w ramach krytycznej ścieżki gry.

Znany również jako Klucz akademii, Otwiera drogę do drugiego znaczącego lochu w grze, Raya Lucaria Academy.

Po raz pierwszy usłyszysz o kluczu Glintstone od czarnoksiężników, gdy po raz pierwszy przybyłeś do jezior, a zarówno klucz – jak i akademia It odblokowuje – znajdują się w tym samym regionie.

Powrót do niego później z Drugi klucz Glintstone kończy także Thops quest.

Aby pomóc Ci poruszać się, zalecamy znalezienie wszystkich liurnii fragmentów map jezior Pierwszy.

Na tej stronie:

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

Elden Ring Klucz Glintstone

Jeśli udasz się do Raya Lucaria Academy South Gates, możesz znaleźć mapę miejsca spotkań obok pieczęci, co daje nam wskazówkę, gdzie znaleźć klucz Glintstone.Niezależnie od tego, czy weź to pierwszy, czy nie, możesz Znajdź kluczową lokalizację Glintstone za Glintstone Dragon Smarag na zachód od akademii.

Jeśli trochę zbadałeś region, jest to na północ od świątynnej dzielnicy Grace.

Zbliżając się z południa, smok będzie spał w wnęce, która blokuje drogę do przedmiotów.Jeśli jednak zakradniesz się i flanka z obu stron, możesz wycisnąć się obok i dotrzeć do nich.Smok może nadal się obudzić, ale będziesz miał więcej niż wystarczająco dużo czasu, aby złapać Key Glintstone, zanim zainicjuje bitwę bossów – spoczywa na zwłokach z tyłu.Jeśli możesz, są tutaj inne przedmioty – ostrza Kikri i Dragon blase – w przeciwnym razie czas wskoczyć na torrent I zrób szybki wypad.Gdzie użyć klucza Glintstone

Po uzyskaniu klucza Glintstone możesz znaleźć pieczęć na południe od akademii. Aby go dotrzeć, musisz odwiedzić Academy Gate Town na południowym zachodzie, a następnie zbliżyć się do schodów przechodzących na zachód, obok wrogów, a następnie w kierunku bramy. Użyj konia lub sprintu, aby ominąć jak najwięcej bez walki i odpocznij w miejscu Grace.Z kluczem Glintstone w swoim ekwipunku, podejdź do pieczęci, która ma być teleportowana do obszaru lochu Akademii, gdzie istnieje główna strona Gate Academy Gate, której możesz użyć, aby wrócić do później.Gdy tu jesteś, zbliżaj się do pieczęci na północ, aby dotrzeć do strefy Bellum Highway i znajdź inne miejsce łaski, aby pomóc w odkrywaniu tego regionu, gdy będziesz gotowy.

Gdzie znaleźć drugi klucz Glintstone do zadania THROPS

Jeśli rozmawiałeś z czarnoksiężnikiem Thops w kościele Irith o Key Glintstone, prosi, aby był zainteresowany dodatkowym kluczem Glintstone, jeśli możesz go znaleźć.

Druga lokalizacja Glintstone Key znajduje się w lochu Raya Lucaria Academy. Trasa tam jest długa – wiąże się z biegami obok magów, skalowanie wielu dachów przed opuszczeniem z wiązek sufitowych na żyrandol – z Gry z Marsa na YouTube Wyraźnie pokazując trasę z miejsca parlora debatowego Grace na 4 minucie:


Po zakończeniu wróć do thopów w kościele i przekazaj klucz. Następnie przeniesie lokalizację do akademii, w szczególności do klasy szkolnej. Skieruj się po schodach od miejsca łaski i skręć w prawym rogu, aby go znaleźć.

Następnie otrzymasz łożysko THOP, personel Akademii Glintstone i barierę Thop. Następnie łożysko dzwonowe można następnie zabrać do bliźniaczych Hold Hold Hold Hold, aby kupić zaklęcia Glintstone, Glintstone i Starlight.

How do you rate Elden Ring Klucz Glintstone ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *