Elden Ring Lokalizacja kłu

Startseite » Elden Ring Lokalizacja kłu
28. marca 2024
2 minutes
26

By Jhonny Gamer

Fang Bloodhound – zakrzywiony miecz – to najlepsza broń w zwarciu Elden Ring.

Chociaż wymaga zarówno statystyk siły, jak i zręczności, jeśli chodzi o skalowanie wysokiej zręczności, kał Bloodhound jest najlepszą bronią do wyboru.

Jeszcze lepiej, jest to broń, którą można znaleźć na początku gry Limgrave, Chociaż musisz pokonać całkiem trudną walkę z bossem, aby.

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

Lokalizacja kła Bloodhound w Elden Ring wyjaśnił

Aby znaleźć lokalizację kły Bloodhound, zacznij od miejsca łaski Agheel Lake South i idź ścieżką, która zabiera Cię do opuszczenia Hound Evergaol.Evergaols podobny do tego można znaleźć na całym świecie, co wrzuca na arenę przeciwko twardemu mini -bossowi – w tym przypadku Knight Bloodhound Darriwil. On także dzierży broń, której szukasz, więc pomyśl o tym jako o wprowadzeniu do fajnych rzeczy, które możesz zrobić z użyciem przeciwko tobie.Kil Bloodhound ma wymagania dotyczące STAT o sile i 17 zręczności, co oznacza, że musisz wyrównać poza statystykami klasy początkowej, zanim będziesz mógł go władać.

Ale kiedy tylko możesz, jego wyjątkowa umiejętność, finezja Bloodhound, jest jednym z najlepszych – atakujesz w górę, ale pęd sprawia, że wykonujesz akrobatyczny backflip od twojego wroga. Ten sam atak wyrządza tyle, jeśli nie więcej, niż na oskarżony atak, który może głównie wpłynąć na równowagę wroga.

Co więcej, można to śledzić silny atak zwany krokiem Bloodhound, gdy ładujesz się niszczycielskim pchnięciem, który wypacza atak wroga.Powodzenia w pokonaniu Knighta Bloodhound Darriwil!

How do you rate Elden Ring Lokalizacja kłu ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *