Elden Ring Lokalizacja trzech palców i co zrobić w Frenzied Flame Protcription

Startseite » Elden Ring Lokalizacja trzech palców i co zrobić w Frenzied Flame Protcription
28. marca 2024
5 minutes
25

By Jhonny Gamer

Znalezienie lokalizacji trzech palców Elden Ring jest jedną z tych rzeczy, które są naprawdę trudne do zrobienia, nie wiedząc dokładnie, dokąd zmierzasz.

Legendarną postać wspomina wiele NPC, a nawet przez niektóre zwiastuny opowieści, ale w rzeczywistości dotarcie do nich jest bardzo trudne.

Ponieważ trzy palce są niezbędnym elementem Elden Ring Lord of the Frenzied Flame Zakończenie, I jedna z najbardziej tajemniczych postaci w grze, warto je wytropić.

Ponieważ zastanowienie się, gdzie iść, może być trudne, mamy tutaj wszystko, czego potrzebujesz, aby upewnić się, że znajdziesz lokalizację trzech palców, a następnie cieszyć się ich kochającym uściskiem, zanim spadnie do szaleństwa.

Na tej stronie:

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

Jakie są trzy palce Elden Ring?

Trzy palce są antytezą dwóch palców, w których wielu z nich w Elden Ring śledź. Nie chcą przyjmować sposobu życia, który podyktował Erdtree, a zamiast tego czczą chaos.

Możesz to zobaczyć w wielu powiązanych z nimi zaklęciach i przedmiotach, które często powodują efekt statusu szaleństwa. Są groźną legendarną postacią Elden Ring, ale znalezienie ich jest niezbędne do złapania jednego z alternatywnych Elden Ring zakończenia.

Elden Ring Lokalizacja trzech palców: gdzie znaleźć trzy palce

Trzy palce można znaleźć Pod stolicą Leyndell. Kilka postaci nawiązuje do tego i możesz pomyśleć, że mają na myśli głębokie pod ziemią, ale tak naprawdę odnoszą się do wejścia, które można znaleźć w pobliżu kanalizacji w stolicy.

Pierwszy krok do znalezienia trzech palców Elden Ring jest Znajdź studnię w stolicy, która ma drabinę prowadzącą na dół.


Ma wrogów, którzy czołgają się po ziemi i są otoczeni popiołem. Możesz sprawdzić zdjęcia tutaj pod kątem lokalizacji mapy, ponieważ jest to łatwe do przegapienia, chyba że ostrożnie przeczesujesz ten obszar.Powyższy obraz to gdzie wejście jest przed pokonaniem giganta ognia i wykonanie tej części zadania. Jeśli jednak już to zrobiłeś, nadal możesz utrzymać tę ścieżkę, ale zamiast tego wejście przenosi się do poniższej lokalizacji i znacznie łatwiej jest zauważyć:

Przyjedziesz teraz do Podziemne szaleństwa. Ta sekcja kanalizacji jest wypełniona mieszanką szczurów, śluzów, imporów i kilku innych paskudnych wrogów. Będziesz musiał powoli powoli przejść przez lochy, często przechodząc przez rury, ledwo większe niż ty, dopóki w końcu znajdziesz się na windzie, idąc jeszcze dalej na świat.

Chwyć stronę Grace tutaj, a potem idź ścieżką do katedry porzuconych, gdzie możesz walczyć z wariantem Mohga, zwanym Mohg, Omen. To trudna walka z agresywnym bossem, który używa zaklęć krwawego, aby spróbować wyrządzić ci trafienia krwawienia.

Zalecamy użycie silnego przywołania ducha tutaj i upewnienie się, że twoja wigor też jest dość wysoka. Kontynuuj w ruchu i używaj potężnych ataków i trzymaj się z dala od basenów krwi, a ostatecznie pokonasz Mohga, Omen.

Co zrobić po pokonaniu Mohga, Omen

Po pokonaniu tego twardego wroga, będziesz chciał otworzyć klatkę piersiową w pokoju, a następnie zbliżyć się do cokole. Zaskoczenie, cokoł opuści teraz na ziemi i możesz zacząć prawdopodobnie najbardziej irytującą część tego zadania: wyzwanie platformowe.Zajmij się tak nisko, jak tylko możesz bezpiecznie, wszystko podczas zabierania tam szalonych wrogów, a dojdziesz do punktu, w którym nie możesz łatwo zejść. Będziesz teraz musiał użyć kamiennych trumnów pod tobą, aby sprowadzić się do samego dna tego wału.

Jest tu kilka różnych ścieżek i Zalecamy użycie przedmiotów, aby zmniejszyć uszkodzenie upadku (takie jak miękka bawełna), jeśli je masz, Jak mogą od czasu do czasu pomóc. Po dotarciu do dna, znów wpadniesz w nowy obszar.

Co zrobić w szalonym zakazie płomienia

Dobra wiadomość jest taka, że ten obszar nie ma w tym okropnych szefów. Zamiast tego będziesz na szczycie gruzu. Chwyć stronę Grace tutaj, a potem Upewnij się, że jesteś absolutnie zaangażowany oddać się płomieniu szaleństwa.Pierwszy Zdejmij wszystkie ubrania i usuń broń, a następnie przejdź do przerażających drzwi na końcu korytarza. Wszystko, co musisz teraz zrobić, to otworzyć drzwi, a będziesz mógł obejrzeć niepokojącą przerywnik filmowy.Gratulacje, teraz znalazłeś trzy palce Elden Ring i został przez nich oznakowany. Wszystko, co musisz teraz zrobić, to grać w grę.


To zamyka cię w władcy szalonego płomienia zakończenia Chyba że możesz pokonać Malenię Chociaż – bądź w 100% pewien, że chcesz tego, zanim będziesz kontynuować, ponieważ Malenia jest niewątpliwie jednym z najtrudniejszych bossów w grze!

How do you rate Elden Ring Lokalizacja trzech palców i co zrobić w Frenzied Flame Protcription ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *