Elden Ring Lokalizacje złotych nasion

Startseite » Elden Ring Lokalizacje złotych nasion
28. marca 2024
12 minutes
33

By Jhonny Gamer

Odkrycie Złote nasiona Elden Ring pomoże utrzymać kolby przydatne na dłużej.

Istnieją dwa rodzaje kolb, których można użyć, kolba szkarłatnych łez (czerwona) do odzyskiwania HP i kolba ceruleskich łez (niebieska) do odzyskiwania FP, która jest używana do umiejętności takich jak umiejętności broni i wzywanie popiołu duchów.

Istnieją dwa rodzaje ulepszeń, aby uzyskać więcej z tych kolb – złote nasiona, aby zwiększyć zastosowania kolby i święte łzy Aby zwiększyć moc kolby. Na tej stronie skupimy się na tym pierwszym Lokalizacje złotych nasion – Wystarczy całkowicie zaktualizować swoje zastosowania.

Warto również wiedzieć, że istnieje trzecia kolba, kolba cudownej fizyki, który wymaga kryształowych łez Aby dostosować.

Na tej stronie:

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

Jak zwiększyć zastosowania kolby o złote nasiona

Aby zwiększyć liczbę opłat za kolby, musisz znaleźć złote nasiona Elden Ring. Na szczęście z dziwnym wyjątkiem, znajdują się u podstawy iluzorycznego drzewa, Świecające sapliny erdtree, które są łatwe do zauważenia.Masz również możliwość posiadania złotego nasienia jako stwierdzenia początkowego więc możesz od razu zacząć od dodatkowego ładunku kolby.

Po uzyskaniu złotego ziarna odpocznij w miejscu Grace i wybierz kolby z menu, a następnie dodaj ładunek do kolby. Jednak podczas aktualizacji kolby potrzebujesz także więcej złotych nasion.

Ile złotych nasion musi w pełni ulepszyć?

Możesz użyć jednego złotego nasienia do dwukrotnego ulepszenia kolby, zanim będziesz potrzebować dwóch złotych nasion. Po dwóch ulepszeniach ilość wzrośnie ponownie, aż w końcu potrzebujesz pięciu złotych nasion do aktualizacji.

Możesz ulepszyć swoją kolbę maksymalnie 10 razy (w sumie 30 złotych nasion), przenosząc maksymalne opłaty za kolbę do 14. Co dziwne, odkryliśmy, że jest kilka resztek złotych nasion nawet po osiągnięciu maksimum.Podzieliliśmy lokalizacji złotych nasion na podstawie każdego obszaru ziemi między mapą wskazującą tam, gdzie są (poszukaj żółtej strzałki wskazującej lokalizację gracza) w Elden Ring.

Jednak notatka, aby zobaczyć mapę, najpierw musisz znaleźć fragmenty mapy Dla każdego odpowiedniego obszaru.

Limgrave Golden Seed Locations

Fringefolk Hero Cave

Złote ziarno można znaleźć tuż przy miejscu, w którym zaczynasz na osieroconym cmentarzu, chociaż jest ono również w bardzo niebezpiecznym lochu z trującym bagnaNie zalecaj, abyś mógł się przeciwstawić, dopóki najpierw nie wyrównasz swojej kompilacji i broni. Będziesz także potrzebował dwóch klawiszy Swaststone, aby nieognorować wejścia blokującego twoją ścieżkę.

Szef jest owrzodzonym duchem drzewa, który jest nie tylko masywny, ale uderza mocno, wyrzuca stopiony eter, a także uwalnia podmuch od jego ciała, gdy jesteś blisko niego, chociaż tarcza powinna wchłonąć najgorsze obrażenia. Pozostań jednak pod jego atakami i najlepiej je złotym ziarnem jako jedną z twoich nagród, a także bardzo potężnym popiołem duchowym. Aby uzyskać więcej informacji na temat Spirit Ashes, sprawdź nasz przewodnik.

Lokalizacje łzy w Stormhill

To iluzoryczne drzewo znajduje się na głównej ścieżce, gdy przechodzisz przez Stormgate w drodze do zamku Stormveil, więc nie możesz go przegapić.

Stormhill Shack

Wzdłuż głównej ścieżki Stormhill zobaczysz chatę po prawej stronie, w której znajduje się miejsce łaski, a także jeden z rzadkich czasów, w których możesz odebrać złote ziarno, które nie pochodzi z iluzorycznego drzewa.

Płaczące Półwysep święte lokalizacje łez

Na południe od Limgrave z zamku Morne Rampart Site of Grace i kierując się na południowy zachód, podążaj za rockface po prawej stronie. W końcu dotrzesz do punktu, w którym możesz go podskoczyć, choć będziesz chciał skorzystać z podwójnego skoku Torrenta. Właśnie tu jest iluzory.

Fort Haigh

Musisz udać się do Fort Haight na południowy wschód od ruin Mistwood, aby znaleźć połowę medalionu podczas poszukiwania na ścieżce krytycznej. Gdy zbliżasz się do fortu, znajdziesz iluzory.

Siofra River Duck Głębokie

Obszar ten znajduje się bezpośrednio poniżej Limgrave, które można dotrzeć do trzeciego kościoła Mariki. Rzeka Well Lift zabierze Cię do Siofra River Duck Głębokie. Będziesz na południe od tego obszaru, ale iluzoryczne drzewo znajduje się na północ między lasami czcicielami, a poniżej studni łasi.

Z lasu czcicieli, skieruj się na północ, ale pozostań w lewo, dopóki nie dotrzesz na kamienną ścieżkę i przejdziesz nad nią. Strzeż się, że będziesz również spodziewać się starożytnych duchów patrolujących obszar, które dzierżą łuki, i mają bardzo wysoką dokładność, nawet jeśli jeździsz na potok, aby szybko się tam dostać.

Zamek Stormveil

To iluzoryczne drzewo można znaleźć tuż przed dotarciem do szefa zamku. W rzeczywistości są dwie trasy, aby dostać się do drzwi bossa, w których znajdziesz także stronę łaski zwaną ustronną komórką.

Jeśli pochodzisz z innej ścieżki, skieruj się na południe od tego miejsca Grace, gdzie spotkasz troll. Kontynuuj obok niego, a zobaczysz iluzory na ścianie otoczonej dwoma normalnymi drzewami.

Lokalizacje złotych nasion Liurnia

Academy Gate Town

W środku masywnego jeziora Liurnia, zanim dotrzesz do Raya Lucaria Academy, to zrujnowane miasto. Z miejsca Academy Gate Town of Grace udaj się na północny zachód do miasta, a iluzoryczne drzewo powinno się wyróżnić.

Poza Raya Lucaria Academy

Gdy masz dostęp do Raya Lucaria Academy, nie udaj się jeszcze. Przejdź obok pieczęci teleportacyjnej na północnym wschodzie i możesz iść inną ścieżką. Będziesz potrzebować potoku, aby przeskoczyć szczelinę, ale na samym końcu jest kolejne iluzoryczne drzewo ze złotym ziarnem.

Raya Lucaria Academy

Wewnątrz Akademii, z miejsca debaty w Grace, udaj się na dziedziniec. Trzymaj się w lewo, ale uważaj na wrogów, w tym raczej niebezpieczny z wirującymi ostrzami i kółkami, z którymi prawdopodobnie będziesz zbyt słaby. Kontynuuj w lewo, a znajdziesz iluzoryczne drzewo otoczone przez kilku wrogów, którzy są zbyt zajęci wpatrując się w coś, czego nie powinni cię zauważyć.

CARIA MANOR

Jeśli śledzisz linię zadań Ranni, powinieneś dotrzeć do Caria Manor na północny zachód od Liurnia, do którego można dotrzeć, mijając fałszywą ścianę na północ od Kingsrealm Ruins. Kiedy osiągniesz miejsce Grace Grace Manor, iluzory.

Wąwóz

Na północ od jeziora w Liurnia jest wąwozem, który zabiera cię do wioski z wąwozem na drugim końcu, a także ścieżka, która może zabrać cię na płaskowyż Altus, pomijając wielkie windy Dektusu. Ale zanim dotrzesz do tej wioski, natkniesz się na kolejne iluzoryczne drzewo, ale bądź ostrożny, ponieważ jest również otoczony grupą gigantycznych stworzeń w kształcie jajek, które wyrzucały trujące opary. Tak długo, jak szybko zanurzysz i wychodzisz, aby złapać złote ziarno, nie będzie to większe kłopoty.

Lokalizacje złotych nasion Caelid

Święte lokalizacje łez

Miasto Sellia Sorcery

Udanie się do Sellia Sorcery Town bardzo wcześnie może być niebezpieczne (przez co przejdziesz, jeśli dotrzesz do naszego zalecanego miejsca rolnictwa wczesnego runu) Ale jeśli nic więcej, możesz również odebrać złote ziarno. Kiedy po raz pierwszy wchodzisz do miasta, po prostu kieruj się po schodach po lewej i okolica.

South Caelid

Z strony Banku Bagów Południowej Aeonia, to iluzoryczne drzewo znajduje w pobliżu nieprzejezdnego Greatbridge, więc nie przegap tego, nawet jeśli możesz uciec od tych wielkich przerażających psów i wron!

BEastly Sanctum

Na północny wschód od Caelid w Dragonbarrow Greyoll, możesz dotrzeć do Farum Greatbridge, który strzeże przerażającego smoka. Nie musisz jednak z tym walczyć i nadal możesz dotrzeć do miejsca Grace tam znajdującej się. Kontynuuj dalej na północ, a dotrzesz do bestiastego sanctum, gdzie czeka inny przerażający szef. Na szczęście natkniesz się na kolejne iluzoryczne drzewo, zanim do niego dotrzesz.

Altus Plateau Golden Seed Locations

Erdtree-Gazing Hill

Na północ od wielkiego windy Dectus dotrzesz do ruin luksów, a także miejsce łaski dla Erdtree-Gazing Hill, z iluzorycznym drzewem bardzo blisko obok.

Altus Plateau Highway

Na miejscu łaski Altus Plateau Highway, zamiast kierować główną ścieżką do stolicy, kontynuuj na północ, a następne iluzoryczne drzewo można zobaczyć nieco dalej dalej.

Zewnętrzne drzewo fantomowe

Nie tylko istnieje tu miejsce łaski, ale to iluzoryczne drzewo ma dwa złote nasiona u podstawy!

Kapitał

Z zewnętrznego drzewa fantomowego, skieruj się na północ, a natkniesz się na kolejne iluzoryczne drzewo, które ma również dwa złote nasiona. Najwyraźniej jest więcej błogosławieństw, im bliżej jesteś do Erdtree!

Poza zewnętrznym polem bitwy na ścianie

Z zewnętrznego miejsca bitwy bitewnej łaski, wybierz się z bramy na północny zachód, a wkrótce natkniesz się na iluzoryczne drzewo na ścieżce. W tym obszarze łucznicy strzelają do ciebie wielkimi strzałami, więc nie będziesz chciał długo.

Mniejszy erdtree Altus Plateau

Kontynuując na północny zachód od stolicy, i najbliżej Windmill Village Grace of Site (dom do naszej zalecanej późnej gier Rune Farming), możesz podążać ścieżką na południowy zachód, która zabierze Cię do mniejszego erdtree w okolicy. Ale zanim dotrzesz do jego podstawy, znajdziesz w pobliżu iluzoryczne drzewo ze złotym ziarnem.

Rzeka SeetheWater

Jeśli zbliżasz się na zachód od płaskowyżu Altus, spotkasz MT. Gelmir. U jej bazy znajduje się River SeetheWater na zachód od Ruinów Wyndham. Unikaj tutaj gorących pułapek gejzerów, a wkrótce zobaczysz w pobliżu iluzory.

Mt. Gelmir

Wysokie mt. Gelmir, z widokiem na dwór wulkanu, jest kolejnym iluzorycznym drzewem. Możesz dotrzeć do niego z drogi wdzięczności w łasce, chociaż przed zbliżeniem się do tego punktu zdasz, że również zdałeś bardzo twardego bossa na szczycie góry, choć na szczęście możesz pominąć, dopóki nie poczujesz się bardziej pewny siebie.

Royal Capital Mini Boss

Pamiętaj o owrzodzonym duchu drzewa, który mógłbyś walczyć na początku gry? Cóż, oto kolejny, który wybucha z ziemi. Możesz dotrzeć do niego z Balcony Avenue w Grace i podążać za schodami na północ i wokół, które zabierają Cię na podejrzanie otwartą. Jeśli podejdziesz bliżej, pojawi się duch drzewa. Pokonaj to, a dostaniesz kolejne złote ziarno.

Królewska stolica

To iluzoryczne drzewo znajduje się na południe od West Capital Wampart Site of Grace. Jest również w opinii dużego i potężnego wroga gargulca, chociaż samo drzewo jest otoczone mniejszymi słabszymi wrogami Blobby, którzy są zajęci kultem. Jeśli nie chcesz zmierzyć się z gargulcem, po prostu pobiec, weź złote ziarno, to wyjdź.

Mountaintops of the Giants Golden Nass Locations

Zakazane ziemie

Chociaż widoczność jest słaba, zakazana ścieżka ziem.

Starożytne ruiny doliny śnieżnej

To iluzoryczne drzewo jest w rzeczywistości blisko zamrożonego jeziora, ale kiedy po raz pierwszy dotrzesz w tym obszarze, pochodzisz z starożytnej śnieżnej doliny Rury w Grace. Jest kilka golesów patrolujących ten obszar, ale skieruj się na północny wschód od tego miejsca Grace, a następnie przejdziesz w prawo, a zbliżyłeś się do krawędzi klifu, na którym znajduje się również iluzory.

Stopa

Z tego miejsca Grace drzewo iluzoryczne jest nieco dalej na północ, zanim przekroczysz łańcuch. Będziesz chciałbym być ukryty, ponieważ jest troll, który może cię zauważyć i rzuci masywny głaz w twoim kierunku. Drzewo znajduje się u podstaw jednego z zamrożonych gigantów. To powinno być ostatnie złote ziarno, które musisz w pełni ulepszyć opłatę za kolbę (chyba, że oczywiście masz już złote nasienie jako prezent początkowy).

Ordina

To powiedziawszy, jeszcze można znaleźć więcej złotych nasion, nawet jeśli w pełni zaktualizowałeś swoją kolbę. Ten można uzyskać dostęp tylko wtedy, gdy podążasz za linią zadań Latenny, aby dotrzeć do tajnego obszaru na szczycie góry i jest na zachód od miasta, gdzie musisz rozwiązać zagadkę, aby dotrzeć do Haligtree.

Powodzenia ulepszanie swoich kolb w Elden Ring!

How do you rate Elden Ring Lokalizacje złotych nasion ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *