Elden Ring Magma Wyrm Makar Wskazówki i strategia

Startseite » Elden Ring Magma Wyrm Makar Wskazówki i strategia
28. marca 2024
4 minutes
31

By Jhonny Gamer

Magma Wyrm Makar może być opcjonalnym bossem Elden Ring, ale wciąż może stawić piekło walki.

Opcjonalny boss można znaleźć w pobliżu północnych zasięgów odcinka jeziora Liurnia Elden Ring, a będziesz musiał walczyć z nią z rozrzuconą ruiną przepaścią, aby zmierzyć się z stworzeniem.

Podczas gdy możesz zmierzyć się z Magma Wyrm Makar Solo, doradzimy użyć żartobliwej współpracy w sprawie trudnej walki, a nawet przywołania popiołu a Spirit Asm Aby pomóc ci zabić szefa.

Na tej stronie:


Jak przygotować się na magmę Wyrm Makar

Jak można się domyślać o nazwie, Magma Wyrm Makar zajmuje się obrażeniami opartymi na ogniu. W tym celu na pewno będziesz chciał się wypowiadać na biegu, który oferuje dużą ochronę przed obrażeniami przeciwpożarowymi.

Nie poświęcaj jednak swojej fizycznej ochrony całkowicie na korzyść oceny ochrony przeciwpożarowej, ponieważ magma Wyrm Makar może uderzyć niesamowicie mocno ogonem i rękami.Dodatkowo zalecamy przyniesienie silnej broni w zwarciu do tej walki. Chociaż ataki rozbieżne z czymś takim jak kamyki Glintstone są doskonale opłacalną opcją, zajmie dużo czasu, aby wykonać zadanie, podczas gdy znacznie szybciej położenie się w Magma Wyrm Makar z potężną bronią dwuręczną.

Magma Wyrm Makar Wskazówki: Jak pokonać Magma Wyrm Makar

Fighting Magma Wyrm Makar wymaga dość cierpliwości i bystrego oka do unikania ataków.

Magma wyrzuca z ujścia bestii, choć na szczęście każdy atak oparty na Magma, na przykład gdy Magma Wyrm Makar strzela do kuli ognia na odległości od ust, są mocno telegrafowane ujściem bossa, świecącego zaciekłego pomarańczowego.

Magma Wyrm Makar uwielbia oddychać ogień po obu jego stronie, jeśli wisiałeś wokół tylnych nóg. Jeśli boss odwraca głowę do ciebie, aby spojrzeć na siebie, Natychmiast cofnij się, ponieważ masz zamiar uzyskać twarz pełną lawy.Szef może lekko naładować usta, zatrzymując się na sekundę, zanim budzi do przodu na czworakach.

Trzymaj się z dala od bossa w tej fazie, ponieważ pozostawi za nim ślad magmy, a także natychmiast wykorzystasz obrażenia, jeśli zetkniesz się z nim bez względu na to, gdzie jesteś ustawiony.

Magma Wyrm Makar lubi wymieniać ogon i przednie ramię w tej fazie, więc przygotuj się do unikania ataku ogona, jeśli zobaczysz jego wygięcie ogona, gdy jesteś za nim, a także przygotować się do rzutu, jeśli zobaczysz, że się podnosijego dziwne przedramię z kamienną krzywą przypominającą ostrze.

Mówiąc o tym, to ostrze będzie się gorące. Kiedy masz Magma Wyrm Makar do mniej więcej połowy zdrowia, oddycha ogniem na jego ostrze, aby go zapalić, i często trzyma to ostrze nad głową i spowoduje, że rozbije się z góry.

Upewnij się Dodge rzuć się do przodu przez ten atak Kiedy pęka na ciebie, aby dać sobie najlepszą szansę na całkowicie uchylanie się.Wreszcie, Magma Wyrm Makar może wyrzucić lawę na czwarte miejsce z ust, gdy jej stał na tylnych nogach. Jeśli nagle odsuwa się, z powrotem od szefa, ponieważ lawa, którą wyrzuca natychmiast przed nim, tworzy basen, który podróżuje na tył bossa, łapiąc każdego, kto tam leży.To, co naprawdę chcesz zrobić z Magma Wyrm Makar Połóż się od tyłu z potężną bronią w zwarciu kiedykolwiek możliwe.

Możliwe, że można zatrzeć się z tym szefem na ogromny atak trzewny, więc zalecamy położenie się z bossem z szybkim atakiem lub dwoma.

Nagroda Magma Wyrm Makar

Dzięki Magma Wyrm Makar zyskasz 18 000 run, Skalesowe słowo magmy Wyrm i wreszcie smocze serce.Ta pierwsza jest silną bronią dwuręczną, a drugą można zabrać na Dragon Komunion Island w regionie Limgrave i wymienić na zaklęcie związane ze smokiem.

Teraz, gdy walka się skończyła, nadszedł czas, aby zbadać region Płaskowyżu Atlus Elden Ring. Pokonanie tego szefa otworzy dla ciebie zupełnie nowy region, który jest pełen wrogów i szefów.

How do you rate Elden Ring Magma Wyrm Makar Wskazówki i strategia ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *