Elden Ring Maliketh The Black Blade Wskazówki i strategia

Startseite » Elden Ring Maliketh The Black Blade Wskazówki i strategia
28. marca 2024
4 minutes
27

By Jhonny Gamer

Maliketh The Black Blade to jeden trudny główny szef Musisz pokonać w historii Elden Ring.

Maliketh można znaleźć czarne ostrze w sekcji Leyndell, Ash Capital w Elden Ring.

Maliketh Black Blade może być jednym ze szczególnych brutalnych wrogów, z którymi możesz się zmagać, więc radzimy użyć współpracy do trudnej walki z wyprzedzeniem, a nawet przywołania popiołu duchowego Aby pomóc ci zabić szefa.

Na tej stronie:


Jak przygotować się na czarne ostrze Maliketh

Przywołanie w sojuszniku dla Maliketh Czarne ostrze jest prawie obowiązkowe. Łza mimic Ash Summon działa tutaj, jeśli kilka razy go zaktualizowałeś, używając materiałów położonych z powrotem przy okrągłym stole.

Ponadto szef jest słaby w przypadku uszkodzeń mrozu, więc hoarfrost tup popiół wojen.Ponieważ jednak Hoarfrost Stomp został skutecznie osłabiony przez Software, możesz zamiast tego wziąć podjęcie broni z obrażeniami z krwawienia. Hoarfrost Stomp wciąż zadaje ogromne obrażenia, ale teraz obsada trwa dłużej, co oznacza, że jesteś kaczka siedzącą na imponującego szefa. Alternatywnie możesz wziąć na siebie silny atak czarnoksiężnika – na przykład bluźniercze ostrze działa na przykład absolutną ucztę.

Maliketh The Black Blade Wskazówki: Jak pokonać Maliketh The Black Blade

Tak, Maliketh Black Blade faktycznie ma inną nazwę podczas pierwszej fazy. Spotkasz tu duchownego bestii, który wybiegnie w stronę, pazury.

Ta faza bossa może być dość szybka i będziesz chciał odejść od niej, gdy wejdziesz na arenę, ustaw się za filarem, a następnie przywołać sojusznika jak łza mimic.Bestia duchowna ma dwa ataki dystansowe, na które należy uważać. Oba obejmują go przywrócenie lewej ręki, zanim obrzucają cię jedną masywną skałą lub dużą ilością gruzu.

Są one jednak stosunkowo łatwe do uniknięcia, ponieważ toczące się po obu stronach, gdy szef przynosi rękę do przodu, może prawie zawsze zagwarantować bezpieczeństwo.

W przeciwnym razie naprawdę będziesz chciał czas, że Twój Dodge rzuca się wokół wyciągniętego pazura duchownego bestii.

Unikanie toczące się przez bossa w tej fazie jest koniecznością, a jeśli zatrzymuje się z pazurem w ziemi, będzie gotowy, aby uniknąć rzutu od razu, ponieważ wkrótce uwolni strajk, który wysyła linie przez ziemię w formacji stożkowej.Przy około połowy zdrowia rozgrywa się przerywnik i zaskakuje! Bestia -duchowca jest teraz niczym innym jak Maliketh The Black Blade.

Gdy tylko rozpocznie się druga faza tej walki, bądź gotowy, aby uniknąć rzutu, a nawet odejść od serii ataków, w których boss krąży z masywnym mieczem, i wysyła łuki wirujące wobec ciebie w powietrzu.

Właściwie polecamy Zostanie za jednym z wielu filarów na arenie W tej fazie, ponieważ jest to pewny sposób, aby całkowicie uniknąć ataków.Gigantyczne plastry są w zasadzie Maliketh jedyne ataki Czarnego Ostrza w tej fazie, ale uderzają krwawe mocno.

Hoarfrost Stomp zadał poważne szkody szefowi, gdy jest na ziemi i nie bój się używać filarów na swoją korzyść w tej fazie. Niektórzy mogą nazwać to serami, ale z oprogramowania stawiają je tam z jakiegoś powodu.Maliketh The Black Blade nagroda

Maliketh Black Blade spada 220 000 run po porażce, co jest znaczącą nagrodą za twoje wysiłki. Da ci to również Pamięć czarnego ostrza Przedmiot, który można wymienić przy okrągłym stole, aby uzyskać potężne przedmioty i umiejętności.Teraz nadszedł czas, aby kontynuować walkę przez Leyndell, Ash Capital, ponieważ linia mety Elden Ring jest w zasięgu wzroku.

Następnie na liście głównych bossów w kolejności – Zakładając, że podążasz ścieżką krytyczną – to Sir Gideon ofnir.

How do you rate Elden Ring Maliketh The Black Blade Wskazówki i strategia ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *