Elden Ring Millicent Quest, jak zdobyć niezaprzeczoną złotą igłą i igłę Miquelli

Startseite » Elden Ring Millicent Quest, jak zdobyć niezaprzeczoną złotą igłą i igłę Miquelli
29. marca 2024
14 minutes
25

By Jhonny Gamer

Millicent Quest jest jednym z najdłuższych’Znajdź w Elden Ring, który obejmie prawie całą ścieżkę krytyczną przejrzeć.

Obejmuje to również zbadanie tajnego opcjonalnego obszaru, który będzie obejmował najtrudniejszego bossa w całej grze, Malenii.

Ta rudowa kobieta ma nie tylko fascynujący i tragiczny łuk, ale zobaczenie jej misji do końca również da ci Miquella’S igła, kluczowy element, który może odwrócić końcówkę Lord of Frenzied Flame Jeśli poznałeś trzy palce.

Ten krok po kroku wyjaśniający powinien upewnić się, że wiesz, gdzie znaleźć Millicencje lokalizacje na każdym etapie jej podróży w ziemi między.

Zauważ, że chociaż będziesz mógł przywołać ją w niektórych walkach z bossami, to’S nie jest wymagane, aby postępować w swojej linii misji.

Na tej stronie:

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

Gdzie znaleźć gowry w Elden Ring

Zanim znajdziesz Millicent, Najpierw musisz porozmawiać z NPC o nazwie Gowry. Można go znaleźć w Gowry’SHACK w raczej pustej części Caelida, z wyjątkiem jednej dużej bestii psów w pobliżu wejścia.

To’jest dość łatwe do osiągnięcia tego miejsca bardzo wcześnie, jeśli użyjesz sztucznej skrzyni pod smoczymi ruinami w Lake Agheel, który teleportuje się w tunelu Sellia Crystal. Jest film pokazujący, jak to zrobić tutaj:


Stamtąd znajdź wyjście i siebie’będzie krótki spacer od Sellia, Town of Sorcery i Aeonia na południu. Gowry’S Shack jest na południe od Sellii.

Jeśli ty’ponownie podróżować do Caelida normalnie z Limgrave, a potem ty’Znajdź chatę, podążając drogą wokół bagna Aeonia i zbliżając się z południowego zachodu.

Możesz wolić wyrównać znacznie więcej przed rozmową z Gowry i tak, ponieważ następny krok wymaga trudnej walki z bossem.

Porozmawiaj z Gowry, a on’Opowiedz o Millicent, Młoda kobieta znajdująca się w pobliskim kościele, którego chce pomóc wyleczyć ze szkarłatnej zgnilizny. Zgodził się na pomoc, a on’Poproś cię, abyś udał się do bagien Aeonia, aby znaleźć niezamoconą złotą igłę.

Jak zdobyć niezbędną złotą igła

Ty’Będę potrzebować Podróżuj głęboko do bagien Aeonia w środku Caelid, na zachód od Gowry’shack, aby znaleźć niezbadaną złotą igłę.

Upewnij się, że’Jazda na torrencie podczas eksploracji, ponieważ bagno jest toksyczne i zadaje Ci szkarłatną gnicie. Uważaj, że podczas eksploracji bagna, to’możliwe również, że zostaniesz zaatakowany przez Millicent, w którym to momencie Torrent również znika, dopóki nie skończy się walka.

Na szczęście, Zabicie tej wersji Millicent nie wpłynie na linię zadań.


Ty’Szukam miejsca na północny wschód od bagna, które wygląda jak pierścień cierni. Tam’S także miejsce łaski pobliskiej dla wewnętrznej eeonii.

Ta lokalizacja jest również miejscem, w którym możesz uprawiać kawałki zbroi czyszczącej, co jest naszym zaleceniem dla najlepszej wczesnej pancerza Elden Ring .

Przygotuj się przed wejściem na ring jako Ty’Muszę walczyć z dowódcą o’Neill, Dość twardy boss z obroną o wysokiej zbroi, który również przywołuje stwory na początku walki, a także ma potężne ataki AOE, które spowodują szkarłatną zgniliznę.

Jeśli jednak zbliżysz się do niego z południowej strony, ty’Będę w stanie dostać się do darmowych trafień, zanim on’Snoss You Nawet You’są tam.

Raz o’Neill jest w dół, Ty’dostaniesz niezbadaną złotą igłę. Dotknij nowej strony łaski, która pojawia się, a następnie wróć do Gowry’S Shack.

Po podaniu mu igły, on’nagradza cię wskazówką o skarbie w pobliskim mieście Sellia, choć kontynuować zadanie, ty’Muszę poczekać, aż będzie’s przygotował igły z jego lekarstwem, Więc po prostu szybko udaj się do pobliskiego miejsca Grace, a potem wróć, aby porozmawiać z nim ponownie, aby odzyskać igłę.


Millicent’S Lokalizacja w Church of Plagie

Millicent można znaleźć w Church of Plague, kościoła na wschód od Gowry’SHACK, chociaż to’znajduje się dość wysoko od miejsca, w którym znajdujesz się w Caelid.

Jedna z trasy jest podążanie drogą z północno -wschodniej części Sellii, która zabierze Cię na wyższy poziom. Następnie możesz iść drogą na południe, aby dotrzeć do kościoła.

Alternatywnie, jeśli ty’eksplorowałem na północ od Caelid i dotarłem do Greyoll’S Dragonbarrow, obszar ten jest już na wyższym gruncie, więc możesz spaść do tego samego obszaru, w którym znajduje się Kościół Plagi. Konkretnie, jeśli ty’’Byłem już w Fort Faroth, aby uzyskać właściwą połowę medalionu Dektusa wymaganego do dotarcia do płaskowyżu Altus na głównej ścieżce historii, a następnie upadł na południe, aby dotrzeć do tego samego obszaru co kościół.

W Church of Plagie, Ty’Znajdź miejsce łaski, świętą łzę, podczas gdy Ty’Zobacz Millicent Slunk w rogu ruin kościoła.

Porozmawiaj z nią i daj jej igłę. Ona’Zachowajcie się, ale jeśli odpoczniesz na stronie Grace i zwrócisz cię’Następnie zobacz, jak wstaje, pozornie wyleczona jej szkarłatnej zgnilizny.

Ona’Dziękuję, dając ci talizman noszący protezę, który podnosi twoją zręczność po wyposażeniu.


To’nie wszystko, ponieważ jej podróż ledwo się zaczęła. Kiedyś’ve wyczerpała swój dialog w kościele, Wróć do Gowry’S Shack.

Ty’Znajdź tu Millicent, ale Gowry zniknął. Wyczerpaj swój dialog tutaj i kontynuuj kampanię, dopóki nie przyjdziesz na płaskowyż Altus.


Millicent’lokalizacje S na płaskowyżu Altus i jak znaleźć protezę Walkirie

Na północ od wielkiego windy Dectus Kiedy po raz pierwszy wchodzisz do płaskowyżu Altus, ty’Znajdź miejsce łaski dla Erdtree-Gazing Hill (złote nasienie jest również w pobliżu).

Millicent będzie stał trochę na północy, patrząc na płaskowyż. Możesz z nią porozmawiać wygrałeś’Nie mogę postępować dalej w misji, dopóki nie dasz jej Walkirii’S proteza.

Ty’Znajdź to w zacienionym zamku na północ. Możesz do niego dotrzeć, podążając trasą na północ od miejsca Gazing Hill w Grace przez wąwóz obok MT. Gelmir na zachodzie i wyższa część płaskowyżu Altus na wschodzie.

Podczas gdy tam’jest szefem, w którym możesz walczyć w zamku, to nie’t faktycznie wymagane do rozwoju Millicent’S miss, jak Walkiria’Proteza S jest w klatce piersiowej w najbardziej północno -zachodnim pokoju w zamku.


Wejście do zamku znajduje się z południowego wschodu, gdzie ty’Znajdź także stronę łaski. Opuść i podążaj trującą bagnistą trasą na zachód, a powinieneś dotrzeć do drabiny, na którą możesz się wspinać.


Raz na górze, jeśli czekasz, ty’zobaczę, że nadal możesz wejść głębiej w zamek. Jednak tam’S także ścieżka składająca się z zamku’S Wewnętrzne wałki.

Podążaj tą ścieżką, a doprowadzi cię do pokoju na najbardziej północno -zachodniej części zamku. Tam’S Knight czyszczący strzegący tego wejścia, więc najpierw go wyjmij, a następnie wejdź do klatki piersiowej, aby chwycić Walkirię’S proteza.


Wróć na wzgórze Erdtree-Gazing i daj protezę Millicentowi. Wyczerpać jej dialog i następnym razem, gdy ją zobaczysz, będzie nosić protezę, co oznacza, że możesz nawet przywołać ją w bitwie.

Millicennt skieruje się dalej na północ, więc po to, by znów się pojawiła, Udaj się do wioski Windmill na północy płaskowyżu Altus.

Możesz dotrzeć do tego obszaru, albo trasą z północno-zachodniej bramy zewnętrznej stolicy, albo możesz również skorzystać z portalu przez miejsce w Greatbridge w Grace.

To teleportuje cię na północną stronę regionu niedaleko wioski wiatrakowej, oszczędzając objazd za pośrednictwem stolicy zewnętrznej.


Kiedyś’W wiosce idź do góry, aż zaczniesz walczyć z bossem z boską apostołem. On powinien’być zbyt trudne do podjęcia.

W każdym razie ty’Re w jednym z najłatwiejszych obszarów do uprawiania run Więc szlif powinien być prosty, jeśli go potrzebujesz.


Kiedy zaopiekowano apostoł do boga, spoczywaj w nowym miejscu, który się pojawia, a Millicent pojawi się w pobliżu. Porozmawiaj z nią aż do ciebie’Ve wyczerpała swój dialog, a następnie wyrusz, aby kontynuować kampanię główną.


Millicent’S Lokalizacja w górach Giants

Wygrałeś’Nie spotkaj się ponownie Millicent, dopóki nie dotrzesz do góry Giants, który jest dostępny po pokonaniu Morgott w Leyndell, królewska stolica. Ty’Znajdź ją czeka w starożytnym śnieżnym ruinom dolin śnieżnych.

Porozmawiaj z nią, a ona’Wspomnienie jak ona’Szukam fortu na północy i Malenii’S.reaBoutouts.

Odwołuje to drogę do dostępu do tajnej ścieżki góry po zachodniej stronie.

Jeśli przystąpiłeś’już to zrobiłem, teraz nadszedł czas, aby zakończyć poszukiwanie dwóch połówek tajnego medalionu Haligtree. Krótko mówiąc, kroki to:

  1. Znajdź starego albusa w wiosce Albinaurics, który daje ci właściwą połowę medalionu.
  2. Lewa połowa jest w zamku Sol na północy góry Giants, jak wspomniał Millicent. Pokonaj dowódcę Nialla Aby uzyskać lewą połowę medalionu.
  3. Użyj tajnego medalionu przy wielkim windzie Rold, aby uzyskać dostęp do konsekrowanego śnieżnego pola.
  4. Rozwiąż puzzle w mieście Orgirgic otworzyć drogę do Miquella’S Haligtree.

Millicent’lokalizacje S w Elphael, Brace of the Haligtree i wybór zakończenia linii zadań

Miquella’S Haligtree ma bardzo wysokiego poziomu wrogów, ale pomimo jego spiralnej struktury jest również dość liniowy. Ty’Zasadniczo będzie Zjeżdżając w dół haligtree, aż dotrzesz do miejsca głęboko o nazwie Elphael.

Ty’LL musi także walczyć z Loretta, Knight of the Haligtree, trudniejszą nie-duchową wersją Loretty Być może już walczyłeś w Caria Manor. Walka wygrała’Nie jestem jednak zbyt odmienny.

Kiedy w końcu dotrzesz do Elphaela, pierwszego miejsca łaski Ty’Znajdź pokój modlitewny, gdzie ty’Znajdź Millicent. Porozmawiaj z nią, dopóki jej dialog nie zostanie wyczerpany, a następnie zejdź dalej.
Następną stronę łaski, na którą powinieneś się spotkać, jest kanał drenażowy po przejściu przez okropnie bagienną okolicę, który nie tylko możesz’Nie przechodzę szybko, ale zlikwiduje cię również szkarłatną zgnilizną (a wrogowie Bug tam również mocno uderzyli).

Kiedyś’dostał ten punkt kontrolny, chcesz wrócić na bagno, ale spójrz na południowy zachód i ty’Zobacz ścieżkę z niektórych dużych korzeni, które prowadzą do kolejnego izolowanego bagna.Zrób kilka kroków do bagna i owrzodzonego ducha drzewa pojawi się.

Być może już walczyłeś o kilka z nich (które również upuszczają złote nasiona), ale jest to prawdopodobnie najtrudniejsze z działki pod względem zdrowia i wyników szkód. I oczywiście ty’ponownie walcząc przede wszystkim w bagnach, który może zadawać szkarłatną gnicie.

Magiczni użytkownicy mogą mieć łatwiejszy czas, ponieważ możesz rzucić zaklęcia bez wchodzenia do bagna.

Kiedyś’ve pokonał tego twardego wroga, wróć do miejsca Grace i ponownie wróć do tego miejsca na bagnach.

Po prawej’Znajdź na ziemi dwa znaki przywołania i dwie opcje tego, gdzie ta misja może pójść dalej.


Jeśli dotkniesz czerwonego znaku Zaatakujesz Millicent i walczysz z jej jeden na jednego.

Zabij ją, a ona upuści Millicent’Proteza S, talizman, który podnosi twoją zręczność, a także zwiększa moc każdego kolejnego ataku. Jednak ta ścieżka przedwcześnie zakończy linię zadań.

Dotknij żółtego znaku i Zostaniesz wezwany, aby pomóc Millicent w walce z czterema najeźdźcami NPC, Millicent’Sióstr.

Po prostu skoncentruj się na wyciągnięciu ich pojedynczo, jednocześnie skupiając się na tym, że walcząc Millicent i powinieneś przejść przez to bez problemu. Jeśli podczas spotkania umiera Millicent, możesz wchodzić w interakcje z znakiem przywoływania, aby spróbować ponownie.


Pokonanie czterech sióstr nagradza cię zgniłym skrzydlowanym mieczem insygnia, talizman, który bardzo podnosi siłę ataku kolejnymi trafieniami.

Ty’Znajdź w pobliżu Millicent leżący w pobliżu, gdzie można z nią porozmawiać po raz ostatni. Następnie ponownie załaduj lub odpocznij na miejscu Grace i wróć, a ty’Znajdź jej ciało, w którym możesz odzyskać złotą igłę, którą wcześniej dałeś.Jak ukończyć Millicent’S miss i co zrobić z Miquella’igła

Millicent’Śmierć może sugerować, że jej linia zadań się skończyła, z wyjątkiem tego’T. Aby właściwie ukończyć swoją misję, musisz podróżować na sam dno haligtree i walczyć.

Upewnij się, że ty’przygotowana na to, ponieważ jest prawdopodobnie najtrudniejszym szefem Elden Ring (Lub jakakolwiek gra dusz w tej sprawie!).

W rzeczywistości, to’s mocno zalecał przywołanie innych graczy lub ducha, aby mieć szansę. Te ostatnie ulepszone do ich maksymalnego poziomu będzie z pewnością najbardziej pomocne, ponieważ mają mnóstwo zdrowia, co oznacza, że mogą przetrwać Malenia’S ataki, które w przeciwnym razie byłyby jedno strzały z ludzkiego gracza.

Kiedy pokonasz Malenię, jeśli masz złotą igłą, wchodzą w interakcję z jej szczątkami, a otrzymasz Miquella’igła, a także ponury starożytny kamień Smok Smithing. To kończy Millicent’S LINII.So co robisz z Miquella’igła? Jeśli odważyłeś się do podziemnych sznurów pod ziemią pod Leyndellem i interakcja z szalonymi drzwiami zakazu płomienia, to będziesz oznaczony płomieniem szaleństwa.

Chociaż pozwoli ci to uratować Melinę przed poświęceniem się, zamyka cię również w zakończeniu pana szaleństwa. Za pomocą Miquella’I igła jednak cofnie to.

Korzystanie z tego przedmiotu wymaga jednak podróży do tajnej lokalizacji w rozpadającej się Farum Azula, w tym samym obszarze, w którym walczysz z Dragonlord Placidusax.Ty’nie jest wymagane, aby najpierw walczyć z bossem, aby użyć przedmiotu, wystarczy być w tej przestrzeni.

Jeśli już go pokonałeś, możesz po prostu szybko podróżować do miejsca łaski i użyć Miquella’w ten sposób też igła.

Mam nadzieję, że podobało Ci się Millicent’S miss!

How do you rate Elden Ring Millicent Quest, jak zdobyć niezaprzeczoną złotą igłą i igłę Miquelli ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *