Elden Ring Mod konwergencji oferuje „wyczerpujący przegląd” całej gry

Startseite » Elden Ring Mod konwergencji oferuje „wyczerpujący przegląd” całej gry
29. marca 2024
2 minutes
23

By Jhonny Gamer

Mod konwergencji dla Elden Ring jest już dostępny, oferując „wyczerpujący remont” gry.

Dostępne na Nexusmods, Konwergencja wprowadza poważne zmiany od samego początku gry. Teraz gracze będą musieli wybrać jedną z 27 nowych klas – każda z własną unikalną ścieżką progresji – która określi początkową lokalizację gracza na świecie.

Oryginalna gra zawiera 10 klas, ale są to punkty początkowe, z których gracz ma swobodę rozwoju w dowolnym kierunku. Konwergencja ma zatem bardziej formalną strukturę dla graczy, którzy będą przestrzegać tego typowego kompilacji cementu.


19 Elden Ring Wskazówki początkowe dla początkujących

Jest jeszcze wiele: Zmartwychwstanie szefów do powtórzenia bossów;Sieć Erdtree do teleportacji na całym świecie;przepisy tworzenia odblokowanych od samego początku;i przeglądane lochy o rozszerzonych obszarach.

Są też nowe rzeczy: nowi szefowie, nowy sprzęt i nowe zaklęcia. Możesz to wszystko przeczytać w 24 strony notatek łatki.

To była ogromna ilość pracy, która została po raz pierwszy drażniona w czerwcu 2022 r, i podąża za podobnym modem wykonanym dla Dark Souls 3, które okazały się bardzo popularne.

Przynajmniej powinien przebiegać o fanów, aż do wydania cienia ekspansji Erdtree. Plotka o lutym, Ale nadal nie mamy żadnej formy daty premiery.

Mimo to ostatnie aktualizacje Steam zasugeruj, że ogłoszenie może wkrótce nastąpić.

How do you rate Elden Ring Mod konwergencji oferuje „wyczerpujący przegląd” całej gry ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *