Elden Ring Morgott The Omen King Tips and Strategy

Startseite » Elden Ring Morgott The Omen King Tips and Strategy
29. marca 2024
4 minutes
22

By Jhonny Gamer

Morgott the Omen King jest jednym z głównych głównych szefów walki Elden Ring.

Możesz zlokalizować Morgott Omen King w pobliżu zakończenia Leyndella, stolicy królewskiej, gdzie czeka na ciebie nad miastem i w kierunku centralnego drzewa.

Walka z Morgottem Omen Król jest prawdopodobnie jednym z najtrudniejszych Elden Ring, więc doradzilibyśmy skorzystanie z współpracy w sprawie trudnej walki, a nawet przywołania popiołu duchowego Aby pomóc ci zabić szefa.

Na tej stronie:


Jak przygotować się na Morgott the Omen King

Nie będziemy kłamać: Morgott Omen King jest prawdopodobnie jedną z najtrudniejszych walk we wszystkich Elden Ring, a to coś mówi.

Noszące uderzające podobieństwo do Margit Fell Omen, Morgott jest w zasadzie jak super saiyan wersja debiutanckiego szefa.

Jak Margit przed nim, Będziesz chciał wziąć swoją najtrudniejszą fizyczną zbroję W walce z Morgottem Omen King, ponieważ uderza jak ciężarówka.

Dodatkowo, Pamiętaj, aby przynieść Shackle Margit z łatek do walki z tobą, ponieważ tak, jakby powalił i tymczasowo uziemiony Margit, może to zrobić dokładnie z Morgottem w tej walce.Zalecamy również użycie zwiniętego lekarstwa na palec poza Boss Arena.

Nawet jeśli nie ma tam żadnych znaków przywołania odtwarzacza, faktycznie będziesz w stanie Przywołaj w samej Melinie do tej bitwy, a ona jest dabacie w rozpraszaniu bossa, kiedy jej potrzebujesz.

Morgott The Omen King Tips: Jak pokonać Morgott the Omen King

Pamiętaj, że święta broń Margit przywołałaby znikąd? Będziesz wiele z tego zobaczyć w walce z Morgottem Omen King. Jeden atak zobaczy nowy boss przywołuje masywną włócznię i albo szarżuje na ciebie jak potkak.

Oba strajki mogą potencjalnie budować obrażenia krwawienia, ale oba są również przeciwne uchyla się od punktu uderzenia w ostatniej możliwej sekundzie.Morgott uwielbia również odrywać, że kombinacja sztyletu Margit tak bardzo lubiła. Tym razem jednak szef rzuci w ciebie dwie rundy trzech sztyletów z daleka, po czym wpadnie i uderzy cię młotkiem zamiast unosić się w powietrze.

Aby to przeciwdziałać, po prostu chcesz Unikaj na bok, aby uniknąć sztyletów, A potem uchyl się pod uderzeniem młotków Morgott, abyś mógł dostać się do niego w przyzwoitym ataku.W walce z Morgott zobaczysz wiele przykutych ataków kombinacji. Szef ponownie przywoła młotek i tym razem wiru z młotem w jednej ręce, a mieczem w drugiej.

Jest to prawdopodobnie jedna z najtrudniejszych sekwencji ataków, aby uniknąć w całej walce z Morgottem Omen King więc jesteś przez nich w połowie drogi, zanim szef faktycznie cię uderzy.Przy około połowy zdrowia Morgott upadnie na jedno kolano, jakby był otwarty na atakowy atak. Cofnij się podczas tej sekwencji, Ponieważ ma zamiar krzyczeć i emitować ogromny atak fali uderzeniowej, a całą drugą fazę.

Bubling Punkty wody będą teraz rozwiązywać Battlefield, a ty musisz być świadomy, aby nie wchodzić w nich, bo otrzymasz obrażenia i być otwarte na kolejne ataki Morgott.W tej drugiej fazie szef może również uwolnić grad świętych mieczy. Przywoła miecze skierowane w kierunku ziemi nad nim, i to jest twoja wskazówka, jak się wycofać, gdy miecze padają przez kilka dobrych sekund, ale także wyrzucą proste linie w kierunku krawędzi krawędzi Battlefield. Spróbuj spojrzeć nieco w górę, jeśli nie jesteś pewien, czy stałeś pod ścieżką mieczy.Wreszcie, Morgott może napełnić miecz z krwawionymi uszkodzeniami w tej fazie.

Jest w postaci wielkiego ataku, ale na szczęście jest bardzo telegrafowany przez szefa, który powstrzymuje czubek miecza i padając w stronę. Jeśli ty unikaj, gdy ostrze opuszcza rękę Morgott, Powinieneś przejść przez ten atak bez szwanku.Morgott Nagroda Króla Omen

Wreszcie, kiedy Morgott, Omen King w końcu gryzie kurz, zyskasz ogromne 120 000 run za twoje wysiłki.Będziesz także nagrodzony Pamięć Omen King Przedmiot, który możesz zabrać do obwodów okrągłego stołu i wymiany na przedmiot, a także Great Rune Morgott Przedmiot, który znacznie podniesie maksymalny HP.

Teraz nadszedł czas, aby kontynuować podróż przez ziemie między i zobaczyć, co jeszcze główna historia Elden Ring musi zaoferować.

How do you rate Elden Ring Morgott The Omen King Tips and Strategy ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *